JAH LOVE TATTOO- opinie

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
mizar
Raczkujący
Raczkujący

JAH LOVE TATTOO- opinie

Post autor: mizar » 15 marca 2019, 09:44

szukam opinii na temat warszawskiego studia tatuażu JAH LOVE TATTOO. Kojarzycie to miejsce? wiadomo, że tatuaż robimy na całe życie więc zależy mi na kimś z doświadczeniem i talentem. O nich już co nieco słyszałam ale panikara ze mnie więc im więcej poleceń tym lepiej :)

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Re: JAH LOVE TATTOO- opinie

Post autor: Krystek » 28 marca 2019, 19:44

mój kumple z pracy robi u nich tatuaze. ja sam akurat zwolennikiem takiej sztuki nie jestem wiec sie nie wypowiem dokładnie ale on bardzo chwali i nawet ostatnio komuś to miejsce polecal.

garnie2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: garnie2 » 29 marca 2019, 13:21

Nie znam niestety.. Nie mam tatuaży.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 1 kwietnia 2019, 10:08

polecam, są najlepsi w mieście :) mam 3 tatauże i wszystkie robiłam u nich :) w zespole pracuje kilka osób, każda z nich tak naprawdę ma inny styl i charakter pracy, specjalizuje się w czymś innym. Chyba najprosciej bedzie obejrzec ich fp na facebooku i tam zobaczyć kto w czym czuje sie najlepiej :)

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 2 kwietnia 2019, 10:28

dzięki za reakcje na wpis :) gajaa no to fakt kilka tych osob jest i szczerze mowiac nie mam kompletnie zielonego pojecia do kogo sie zapisac bo podobaja mi sie wszystkie te fotki haha :) zdradzisz u kogo Ty byłaś ?

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 3 kwietnia 2019, 13:56

mizar wiesz co ja akurat miałam dośc prosty wybór bo chciałam coś kolorowego dlatego zapisałam się do Kingi :) Najlepiej poprzeglądaj sobie na spokojnie te fotki i coś na pewno wybierzesz :)

ODPOWIEDZ