Lęki i depresja

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
loko9
Raczkujący
Raczkujący

Re: Lęki i depresja

Post autor: loko9 » 27 marca 2016, 18:03

Zaraz jak nachodzi mnie myśl , że mam depresje to idę poćwiczyć , 20 minut takiego treningu i endorfiny lecą . NO ale niestety depresja to choroba więc czasem są przypadki kiedy trzeba się udac do lekarza.

raca
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: raca » 25 października 2016, 03:31

Moim zdaniem leki nie są rozwiązaniem, lepiej zdecydować się na psychoterapię. Psychomedic ma dobrych specjalistów psychologów i psychiatrów, także warto wziąć ich pod uwagę. Klinika jest czynna 7 dni w tygodniu, także można wybrać najbardziej dogodne dla siebie terminy wizyt. Mają 4 kliniki w Warszawie: Ursynów, Centrum, Ochota, Praga Płn.

kamillawer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kamillawer » 25 października 2016, 10:45

No też jestem tego zdania, ze nie wszystko można rozwiązać lekami.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 21 września 2017, 08:58

Zauważyłam, że coraz więcej osób ma poważne problemy związane głównie z tym, że nie są w stanie sobie poradzić z codziennymi problemami. W takich sytuacjach nie warto dusić tego w sobie ale wybrać się do specjalisty, który będzie w stanie skutecznie nam pomóc. W Krakowie takim godnym polecenia miejscem jest ta klinika Salvate. Specjaliści pomagają w depresji, nerwicach czy innych zaburzeniach emocjonalnych np tych związanych z życiem seksualnym.

wiola438
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: wiola438 » 24 października 2017, 21:00

Najlepiej wybrać się do psychologa i z nim rozwiązać ten problem. Nie należy lekceważyć takiego stanu rzeczy bo sytuacja może się tylko pogorszyć.

megy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: megy » 6 listopada 2017, 11:14

Depresja i lęki to straszna choroba. Atakuje nas nagle i to z wielu powodów. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że możemy mieć z tym problemy. Do czasu kiedy objawy się nasilają. W tym wypadku może być konieczna terapia psychologiczna. Warszawa to duże miasto i wiele osób przez pogoń za dobrym życiem wpada w depresje kiedy coś się nie udaje. Sama przez takie problemy przechodziłam i wystarczyła chwila by wszystko się posypało a naprawienie tego zajęło mi klika lat. Nie ma co tego lekceważyć.

Awatar użytkownika
manika
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 1

Post autor: manika » 10 listopada 2017, 16:05

Moja przyjaciółka pokonała początki depresji, wkręcając się na dobre w bieganie. Bierze teraz regularnie udział w biegach ulicznych i zbiera kolejne medale, pomimo tego, że po drodze miała trochę problemów zdrowotnych. Ale to jej nie przeszkodziło i motywacja do powrotu do treningów pozwalała jej iść naprzód. Ale czasem faktycznie bez pomocy specjalisty się nie obejdzie.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 11 listopada 2017, 20:06

Jesli podajecie warszawskie centra pomocy - to dobra terapia par Warszawa Ursus, jest prowadzona przez Ewę Tykę - psychoterapeutke dyplomowana. Pomogla ona mojemu kumplowi i jego zonie - on zdradzil, zona wybaczyla - ale dzieki wlasnie pomocy terapii. Nadal sa malzenstwem,a zona jest w ciazy. Bez pomocy psychoterapeutki - watpie, aby byli nadal razem...

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 26 listopada 2017, 09:19

Czasem dobrym rozwiązaniem jest kontakt z psychologiem. Jeśli mieszkacie w Poznaniu lub okolicach to polecam ośrodek psychoterapii i pomocy psychologicznej Pomarańczowe. Pracuje tam wielu świetnych specjalistów z różnych dziedzin. Jestem pewna, że ich pomoc okaże się nieoceniona.

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 18 grudnia 2017, 17:59

Uważam, że mając takie problemy najlepiej byłoby udać się do psychologa. To według mnie powinno pomóc. Uważam, że warto też na pewno zaglądać w takie miejsca bo jest tam wiele ciekawych artykułów. One też potrafią pomóc nam w ciężkich chwilach :)

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 16 stycznia 2018, 18:30

Bardzo dużo osób lekceważy objawy depresji i potem jest tylko gorzej.

mgryk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mgryk » 20 stycznia 2018, 23:13

Mając depresję nie ma sensu leczyć jej samodzielnie. Najprawdopodobniej leczenie to nie przyniesie żadnych efektów. Najlepiej, od razu udać się do centrumdobrejterapii.pl w Krakowie, gdzie znajdziemy świetnych terapeutów i ich poprosić o pomoc. Na stronie centrum można zapoznać się z jego ofertą oraz jego cennikiem.

WrednaBaba
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: WrednaBaba » 8 lutego 2018, 15:24

Oczywiście że depresji nie leczy się samodzielnie, tym bardziej że depresja jest różna. Polacy najczęściej mają depresję sezonową.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 9 lutego 2018, 14:24

Uprawianie sportu w przypadku depresji jest dobrym wyjściem, bo endorfiny rzeczywiście robią swoje, jednak należy mieć na uwadze, że na dłuższą metę to nie wystarczy. Na chwilę obecną na pierwszym miejscu w przypadku takiego problemu udałabym się do psychologa i ustaliła ze specjalistą jakiś sensowniejszy plan działania. Początkowe stany depresji mogą przerodzić się w bardzo poważne problemy.
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 19 lutego 2018, 10:27

Teraz tempo życia jest tak duże, że sporo osób nie potrafi sobie radzić z codziennym stresem a to z kolei wpływa na pojawianie się różnego tyou zaburzeń psychicznych, które na pewno warto skonsultować z psychologiem lub psychiatrą. W szpitalu GeoMedical w Katowicach jest wiele specjalistycznych poradni, w tym ta związana ze zdrowiem psychicznym. Doświadczeni lekarze, szybkie terminy i dobre ceny.

ODPOWIEDZ