Prawnik poszukiwany

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
piecPiec
Raczkujący
Raczkujący

Re: Prawnik poszukiwany

Post autor: piecPiec » 2 stycznia 2018, 20:41

No nie wiem czy tam znajdę coś konkretnego... Szczerze mówiąc, znacznie bardziej przypadła mi do gustu ta kancelaria, co napisała ten artykuł. kancelaria-brodziak-grzyb.pl. Nie dość, że są z mojej rodzinnej Czestochowy, to jeszcze widać, że znają się na tym co robią.

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 5 stycznia 2018, 16:55

Zależy w jakiej specjalności ale mogę śmiało polecić kancelarię JST. Mają świetnych adwokatów, doświadczonych, rzeczowych i skutecznych w swoich działaniach, warto mieć ich po swojej stronie.

majaz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: majaz » 23 stycznia 2018, 13:59

Ja współpracuję z tą kancelarią: adwokat-majowska.pl i jestem bardzo zadowolona. Jeśli prowadzicie działalność na terenie Śląska, to warto skontaktować się z Panią Adwokat :)

EmmiliaF
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: EmmiliaF » 8 lutego 2018, 11:09

Ja też szukam kogoś ze Śląska, dzięki za propozycje. Teraz jednak znajoma polecała mi kancelarie adwokacką, więc pierwsze tam zadzwonie. Widziałam, na ich stronie, że pomagają praktycznie w każdej sprawie więc moge i ze swoją do nich zadzwonić. Nigdy jeszcze nie korzystałam z takiej pomocy i trochę się boje jak to będzie wyglądać

otylka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: otylka » 9 lutego 2018, 09:11

W Katowicach najlepsi są adwokaci z kancelaria-szip.pl, wyspecjalizowani we wszystkich dziedzinach prawa, obsługują przedsiębiorstwa ale i osoby fizyczne, można się do nich zgłosić z każdym problemem prawnym. Załoga dobrana bezbłędnie, korzystaliśmy nie raz jako firma, prywatnie także korzystałam u nich z doradztwa prawnego.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 14 lutego 2018, 14:22

Bardzo dobra kancelaria, naprawdę godna polecenia kancelaria-kopko.pl z Warszawy. Spory zakres usług. Osobiście mogę polecić negocjacje z wierzycielem, a myślę, że to problem wielu Polaków.

Wiki22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wiki22 » 16 lutego 2018, 22:52

Ja zaufałam kancelarii JST i Panu Tomaszu Tomaszczyk. Świetny fachowiec, doświadczony i zaangażowany. Wszelakie niejasności czy wątpliwości prawne moja rodzina konsultuje właśnie z nim!

miumiupanna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: miumiupanna » 20 lutego 2018, 17:07

Ja tam uważam, że w dobie dzisiejszego internetu nie trzeba szukać prawnika, tylko wystarczy przeglądnąć internet i zawsze coś znajdziemy ;)

zakochanawpsach
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zakochanawpsach » 21 lutego 2018, 18:53

Nie do końca się zgadzam z poprzednikiem ;) Owszem, wiele można wyczytać w internecie, ale ostatecznie do sądu i tak musimy zatrudnić adwokata

koperkovaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: koperkovaa » 21 lutego 2018, 20:18

Może takie porady prawne w internecie nie zastąpią rzeczywistego prawnika ale na pewno pozwolą rozeznać się w prawie i posiadać wiedzę, by móc precyzyjnie wyłożyć sprawę prawdziwej osobie, gdy zaczniemy działania prawne np związane z rozwodem.

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: maciek233 » 22 lutego 2018, 17:19

Korzystał ktoś z oferty Kancelarii Radcy Prawnego Artura Maziarza? Widziałem w sieci sporo pozytywnych opinii na jej temat a chciałbym skorzystać z ich usług związanych z prawem pracy. Będę wdzięczny za wasze opinie lub o podesłanie innych sprawdzonych kancelarii z regionu Rzeszowa.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 27 lutego 2018, 20:15

Ze swojej strony mogę polecić adwokata. Ja sama byłam bardzo zadowolona z jego usług, myślę że gdybym jeszcze kiedykolwiek potrzebowała pomocy w kwestii prawnej to na pewno bym powróciła. adwokatwchorzowie.pl, dobry adwokat Chorzów to najlepsza z możliwych opcji. Jestem pewna, że spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Klawior
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Klawior » 3 marca 2018, 17:26

A powiedzcie mi lepiej moi drodzy co myślicie o tej stronce pewnyadwokat24.pl? Bardzo chętnie posłucham Waszych opinii odnośnie zamieszczonych tam treści. Mi się to podoba, jednak no chciałbym jednak poznać Wasze zdanie na ten temat, bo może zwrócicie uwagę na coś czego ja nie zauważyłem

smelte
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: smelte » 5 marca 2018, 19:22

Ostatnio rozmawiałem ze swoją znajomą, która miała problem z sprawą sądową, dokładnie rozwodową. Co się okazało, dopiero po wynajęciu prawnika udało jej się wszystko załatwić.

lesur
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: lesur » 5 marca 2018, 19:42

Mam ostatnio problem, mianowicie spotkałem się z nieprzyjemną sytuacją, popełniłem błąd i teraz grożą mi konsekwencje prawne. Zastanawiam się jak dobrać sobie w takiej sytuacji prawnika, ale sam nie wiem czy dobrze postępuję. Co mi doradzicie?

ODPOWIEDZ