Choroby trudne do wyleczenia

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
idealna
Raczkujący
Raczkujący

Re: Choroby trudne do wyleczenia

Post autor: idealna » 13 sierpnia 2019, 23:42

Jasna sprawa. Najważniejsza jest diagnoza. Bo jak się żyje w nieświadomości to raczej nic z tego dobrego nie bedzie. Siostra ma raka. Ale sie nie poddaje. Oczywiscie byly zabiegi, była chemia, teraz czekamy. Czekamy i wierzymy ze sie uda! Na druga reke zeby tak bezczynnie nie czekac, kombinujemy, czytamy... sama ściagałam jej ostatnio ze stanow susz cbd, po czym okazało się ze i u nas jest juz dzieki bogu dostepny tutaj https://konopnechmury.pl/ w tym tez w kombinacjach smakowych, co widac ze dobrze jej robi w ramach takiego urozmaicenia

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 19 września 2019, 15:23

Każda choroba może być trudna jeśli jest źle zdiagnozowana. Mój lekarz prowadzący w Toruniu w przychodni Nasz Lekarz gdzie chodzę .Zawsze przypomina o profilaktyce.Aby o tym nie zapominac. Po drugie mogę wszystkie badania wykonać na miejscu i jest też mnóstwo specjalistów.więc jakby coś się złego zaczęło dziać to mam wszystko w jednym miejscu.To bardzo istotne. Bo im szybciej zdiagnozujemy jakiś problem tym szybciej możemy go wyleczyć.

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 29 października 2019, 16:17

Ktoś tu pisał o hemoroidach, ja też miałam z nimi problem, zaczęlo się w ciąży a potem jeszcze długo trwało, różne rzeczy stosowałam ale najlepiej mi się posterisan do smarowania sprawdził. Bezpieczny, nie ma problemu żeby dłużej stosować, wiem że w ciąży też można.

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 4 listopada 2019, 13:42

A mnie się wydaje, czy on też w czopkach jest? Co lepsze?

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 23 listopada 2019, 22:54

Mona pisze:
4 listopada 2019, 13:42
A mnie się wydaje, czy on też w czopkach jest? Co lepsze?
tak, jest też w czopkach, chociaż ja wolałam w maści stosować. Wiem, że to chyba jedna z nielicznych rzeczy które mozna w ciązy stosować, a niestety ta dolegliwoć lubi ciężarne

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 2 stycznia 2020, 08:14

Czopków nienawidzę, dobrze wiedzieć, że jest też maść.

pukla123
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: pukla123 » 8 kwietnia 2020, 16:06

Jarka 99 pisze:
18 marca 2019, 20:03
Każda choroba może być trudna do wyleczenia...
dokladnie masz racje, kazdy organizm inaczej reaguje. Dlatego mysle ze skutecznie chronią przed zachorowaniem Maseczki Ochronne Wielorazowe. Tu mozna doczytać więcej jak je poprawnie stosować http://www.maseczkiochronnewielorazowe.com.pl/jak-nosic-maseczki-aby-maksymalnie-chronily-jak-dezynfekowac-maseczki/  aby by zapewnić sobie maksymalną ochrone

ODPOWIEDZ