Choroby trudne do wyleczenia

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
idealna
Raczkujący
Raczkujący

Re: Choroby trudne do wyleczenia

Post autor: idealna » 13 sierpnia 2019, 23:42

Jasna sprawa. Najważniejsza jest diagnoza. Bo jak się żyje w nieświadomości to raczej nic z tego dobrego nie bedzie. Siostra ma raka. Ale sie nie poddaje. Oczywiscie byly zabiegi, była chemia, teraz czekamy. Czekamy i wierzymy ze sie uda! Na druga reke zeby tak bezczynnie nie czekac, kombinujemy, czytamy... sama ściagałam jej ostatnio ze stanow susz cbd, po czym okazało się ze i u nas jest juz dzieki bogu dostepny tutaj https://konopnechmury.pl/ w tym tez w kombinacjach smakowych, co widac ze dobrze jej robi w ramach takiego urozmaicenia

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 19 września 2019, 15:23

Każda choroba może być trudna jeśli jest źle zdiagnozowana. Mój lekarz prowadzący w Toruniu w przychodni Nasz Lekarz gdzie chodzę .Zawsze przypomina o profilaktyce.Aby o tym nie zapominac. Po drugie mogę wszystkie badania wykonać na miejscu i jest też mnóstwo specjalistów.więc jakby coś się złego zaczęło dziać to mam wszystko w jednym miejscu.To bardzo istotne. Bo im szybciej zdiagnozujemy jakiś problem tym szybciej możemy go wyleczyć.

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 29 października 2019, 16:17

Ktoś tu pisał o hemoroidach, ja też miałam z nimi problem, zaczęlo się w ciąży a potem jeszcze długo trwało, różne rzeczy stosowałam ale najlepiej mi się posterisan do smarowania sprawdził. Bezpieczny, nie ma problemu żeby dłużej stosować, wiem że w ciąży też można.

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 4 listopada 2019, 13:42

A mnie się wydaje, czy on też w czopkach jest? Co lepsze?

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 23 listopada 2019, 22:54

Mona pisze:
4 listopada 2019, 13:42
A mnie się wydaje, czy on też w czopkach jest? Co lepsze?
tak, jest też w czopkach, chociaż ja wolałam w maści stosować. Wiem, że to chyba jedna z nielicznych rzeczy które mozna w ciązy stosować, a niestety ta dolegliwoć lubi ciężarne

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 2 stycznia 2020, 08:14

Czopków nienawidzę, dobrze wiedzieć, że jest też maść.

ODPOWIEDZ