Ułatwienie pracy w księgowości - na co postawić?

Napiszcie o swoich biznesach, oczywiście, jeżeli chcecie się podzielić swoimi uwagami.
EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Ułatwienie pracy w księgowości - na co postawić?

Post autor: EmiliaSz » 4 marca 2019, 11:00

Witam,
Czy znajcie sprawdzone programy, które rzeczywiście są w stanie pomóc mi w księgowości? Jest to dla mnie dość trudne i bardzo często mam problem z wyrobieniem się ze wszystkim. Dlatego wolałbym jakoś to sobie ułatwić, ale nie wiem do końca na co można postawić np. przy wprowadzaniu danych z faktur do systemu online.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Re: Ułatwienie pracy w księgowości - na co postawić?

Post autor: SandraLin » 5 marca 2019, 11:09

Na pewno jedną z propozycji według mnie godna uwagi jest Invoice Digitizer który sprawdza się świetnie przy dużych ilościach dokumentacji księgowej m.in rachunków, faktur itd. przy wprowadzaniu ich do systemu online. Nie ma problemów również z dokładnością, ponieważ nad tym może czuwać ich wykwalifikowany pracownik co daje 100% skuteczność.

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 6 marca 2019, 09:37

I tutaj jak najbardziej poprę odpowiedź poprzedniczki bo właśnie najwięcej problemów jest ze sprawnym przerzucaniem danych do systemu online w księgowości i też tutaj powstaje wiele błędów. Dlatego lepiej mieć pewność co do skuteczności ale również dużo więcej czasu na inne sprawy więc zapoznaj się z nim lepiej i jeżeli czegoś takiego potrzebujesz to nie ma się co nawet zastanawiać.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 14 marca 2019, 13:27

Właśnie też mnie zaciekawiliście bo nie wiedziałam, że są już tak dokładne programy gdzie naprawdę nie trzeba się obawiać na koniec błędów w rozliczeniach i późniejszych problemach z Urzędem Skarbowym.

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 34332

Post autor: Amelkaa » 20 marca 2019, 12:16

Również wydaje mi się, że to jest wręcz podstawa jeżeli mówimy o profesjonalnym prowadzeniu księgowości, bo trzeba eliminować szczególnie procesy które zabierają nam bardzo dużo czasu i nie przynoszą oczekiwanych korzyści. Invoice Digitizer jak najbardziej się do tego wpisuje, ale już nie będę się rozpisywała bo widzę że jest wiele informacji od poprzedniczek i też sprawdzisz sobie ich stronę internetową.

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 1 kwietnia 2019, 08:59

Według mnie najbardziej sprawdzi się przede wszystkim odpowiednie oprogramowanie.
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Post autor: EmiliaSz » 3 kwietnia 2019, 14:35

No to bardzo dziękuję za pomoc! W takim razie chyba się zdecyduję na to rozwiązanie i mam nadzieję, że w końcu uda nam się rozwiązać ten problem ale jak będzie po wszystkim to na pewno dam znać.

Marlena44
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Marlena44 » 6 kwietnia 2019, 22:32

Ja prowadzę działalność od kilku lat, zatrudniam pracowników - na stałe i na zlecenie, ale nie zatrudniam księgowej ani kadrowej - korzystam z platformy www.wFirma.pl
Prosta w obsłudze, wygodna i funkcjonalna. Za jej pomocą można przygotować dokumenty, umowy, wystawić faktury. Program zawiera także kadry i płace oraz ZUS.
Panel przejrzysty i wygodny. W dodatku przez pierwsze trzydzieści dni można korzystać za darmo - jest czas, aby sprawdzić, czy to narzędzie odpowiada danej osobie i jak się sprawdza w praktyce. Ja jestem bardzo zadowolona.

Pati88
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pati88 » 7 kwietnia 2019, 21:14

O! Widzę, że ktoś lubi oszczędzać :) Dla mnie witryna www.wFirma.pl jest rewelacyjna pod każdym względem, żałuję tylko, że zaczęłam korzystać z panelu dopiero po kilku latach prowadzenia działalności (wcześniej zlecałam tego typu zadania jednostce zewnętrznej).
Tak się składa, że ja zatrudniam ludzi - na etacie i na zlecenie, dlatego w moim przypadku bardzo ważne są kadry i płace, a ten program posiada właśnie tę alternatywę: https://wfirma.pl/kadry-i-place
W prosty, wygodny sposób mogę załatwić wszystko, począwszy od spraw księgowych, poprzez ewidencję czasu pracy, sprawy podatkowe, ZUSy - naprawdę super :) Jeśli mam jakiekolwiek wątpliwości, korzystam z pomocy prawnika podatkowego lub eksperta w danej dziedzinie - portal daje tę możliwość :)
Pierwsze trzydzieści dni można korzystać za darmo, potem trzeba płacić, ale opłata naprawdę niewielka biorąc pod uwagę zakres usług. Polecam

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 34332

Post autor: Amelkaa » 8 kwietnia 2019, 11:53

No tak przede wszystkim funkcjonalność, wygoda i skuteczność działania. Trzeba sprawdzić co w Waszym przypadku jest najlepsze i jak dobre efekty przyniesie. Moim zdaniem Inovice Digitizer w pełni do nich należy i mam nadzieję, że kolejne rozwiązania też będą aż tak skuteczne.

ODPOWIEDZ