Praca za granicą

Sprzęt komputerowy już nie jest taki skomplikowany jak się wydaje na początku. Pomożemy i porozmawiamy na temat procesorów, pamięci i dysków twardych. Szukasz pomocy z wyborem komputera lub laptopa? Pomożemy wybrać.
Alexa555
Raczkujący
Raczkujący

Re: Praca za granicą

Post autor: Alexa555 » 31 października 2018, 11:07

Jeśli pracujesz za granicą legalnie to firma euro-punkt, pomoże Ci odzyskać zwrot podatku z zagranicy i jeszcze pomoże w zdobycia zasiłku rodzinnego. Bardzo polecam tę firmę. Mi ona bardzo pomogła.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 5 listopada 2018, 15:49

W Polsce jest bardzo wiele możliwości zarobku. Jest to między innymi praca bez wychodzenia z domu. Słyszeliście o czymś takim? Jeśli nie to polecam zainteresować się taką kwestią jak make-cash - jak zarabiać w internecie. Uważam, że warto spróbować.

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 25 listopada 2018, 19:45

Ja już od kilku lat pracuję jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Najważniejsze żebyś dobrze znała język-będzie ci się wtedy łatwiej porozumiewać z podopiecznym. Ja mam też kurs pierwszej pomocy-tak na wszelki wypadek żeby wiedzieć jak reagować "w razie WU".

Vezuwio
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Vezuwio » 8 stycznia 2019, 00:00

Ja od kilku miesięcy pracuje jako opiekunka w Niemczech. Przekonałam się do tego po tym jak moja koleżanka chwaliła sobie współpracę z https://opiekunki.info/ Oczywiście komunikatywny język niemiecki do podstawa. Pozdrawiam :)

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 30 stycznia 2019, 09:05

Praca za granica to świetna opcja dla młodych ludzi. Własne pieniadze zawsze sie przydadzą i uczą dobrego zarządzania wlasnym budżetem. Moja siostra postanowiła sobie dorobic i wyjechac za granicę. Wysłała cv do agencji pracy, bardzo szybko dostała prace w branzy ogrodniczej i zarabia naprawde świetne pieniadze niedużym nakładem pracy. Jak dla mnie to dla niej świetna szkoła zycia i samodyscypliny.

luketa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luketa » 1 lutego 2019, 18:23

Nie wszędzie się opłaca pracować. Trzeba brać pod uwagę koszty utrzymania tam na miejscu

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 14 marca 2019, 16:13

praca za granicą jest ok, do wszystkiego mozna się przyzwyczaic :) i nie oszukujmy się - zarobki są dużo lepsze niż w kraju. Ja akurat pracuje jako opiekun osob starszych i już od kilku miesięcy wyjeżdzam z agencją Dolce Vita. Konkurencyjne stawki, terminowe pensje, dodatkowe premie np przed świętami. czuje się bezpieczna i wiem, że moja praca jest bardzo pożyteczna.

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 14 sierpnia 2019, 12:35

gajaa to witaj w klubie,m ja też od kilku miesięcy współpracuję z ta agencją dolce vita. Dodam jeszcze od siebie, że praca jest w pełni legalna, na podstawie umowy. Pracodawca zapewnia transport na miejsce także pracownik nie musi sam tego ogarniać.

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 12 września 2019, 07:14

Ja nie chciałabym pracować za granicą.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

ODPOWIEDZ