Prawnik poszukiwany

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
alara
Raczkujący
Raczkujący

Re: Prawnik poszukiwany

Post autor: alara » 30 sierpnia 2018, 14:26

część. ja Wam mogę polecić Tomasza Gizińskiego z Warszawy, bardzo mi pomógł w roszczeniach po utracie pracy. Bez niego ciężko było się z pracodawcą dogadać, chciał mnie na wynagrodzeniu oszukać.

EwelinkaBo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: EwelinkaBo » 25 września 2018, 21:02

Nie wiem w jakiej dziedzinie szukasz prawnika, ale spróbuj w kancelarii JST, mają tam wielu świetnych i doświadczonych specjalistów.

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 28 września 2018, 00:12

ja też kiedyś korzystałam z usług JST z warszawy, proszę spróbować u nich, specjalizują się w prawie pracy, karnym i rodzinnym

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 24 października 2018, 10:52

Sprawy z zakresu prawa pracy nigdy nie są łatwe dlatego trzeba mieć pod ręką kontakt do dobrego specjalisty. Ja mogę polecić Wam kancelarię prawa pracy Lexstrada, która znajduje się w Poznaniu. Sądzę, że będziecie zadowoleni z ich usług bo mają naprawdę duże doświadczenie.

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: planet » 24 października 2018, 17:55

Lepiej szukać prawnika, który specjalizuje sie w konkretnych sprawach.

ReniaKR
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ReniaKR » 24 października 2018, 21:19

Najlepiej udać się do punktu darmowych porad

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 18 listopada 2018, 16:33

Nie zawsze warto iśc na darmową porade. Jeśli np jesteś zdecydowana na rozwód to najlepiej udac się już do konkretnego adwokata, któremu powierzysz prowadzenie swojej sprawy. W rozwodach świetny jest mecenas Budrewicz. To nie tylko skuteczny prawnik ale tez bardzo sympatyczny człowiek. Pomaga na każdym etapie rozwodu, jest cierpliwy, zawsze wysłucha no i przede wszystkim nie krytykuje i nie poucza - to profrsjonalista.

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 24 listopada 2018, 17:42

Zależy w jakiej dziedzinie szukasz prawnika. Ale od siebie mogę polecić sprawdzoną i zaufana kancelarię JST z Warszawy. Ich prawnicy cieszą się dobrymi opiniami, są rzetelni i doświadczeni.

Babel
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Babel » 2 stycznia 2019, 10:08

Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, jak również obsługa prawna firm - Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże, tu masz do nich namiary: http://baszkowski.pl/
https://www.baszkowski.pl/ - Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski

MartaMM
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MartaMM » 16 stycznia 2019, 14:52

Zależy z jakiej dziedziny. Sama mogę polecić świetnego specjalistę od prawa pracy, Tomasza Tomaszczyk. Sama, z racji że mam własną firmę, często korzystam z jego porad.

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 23 stycznia 2019, 21:29

polecam tą kancelarię; prowadzi ją właśnie często wspominany powyżej adwokat Tomaszczyk
https://jstkancelaria.pl/

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 9 lutego 2019, 06:34

Jeżeli potrzebujesz porady prawnej lub dobrego adwokata to myślę, że znajdziesz na Ranking Adwokatów . Wiem że ktoś znalazł prawnika na tym portalu. Mają też bardzo ciekawie opisany blog prawniczy, sama też czytałam o działaniach prawnych w sprawach rodzinnych jak również zainteresowały mnie wyjaśnienie zagadnień prawnych. Można sporo się dowiedzieć.

salde
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: salde » 14 lutego 2019, 17:28

szukam dobrego prawnika w Warszawie, doradzicie mi kogoś?

Barbare
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Barbare » 4 marca 2019, 15:50

Ja mogę polecić dobrą adwokat z Wrocławia - Kamilę Łukowicz. Naprawdę świetna adwokat, jak i również cała kancelaria. Pomogli mi w sprawie firmowej, a dokładnie w sporze z byłym klientem. Sprawa naprawdę świetnie rozwiązana, a dodatkowo bezstresowo w dużej mierze dzięki pani adwokat.
https://adwokat-lukowicz.pl/

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 29 marca 2019, 14:20

A w jakiej dziedzinie ten adwokat, i z jakiego miasta? Ja mogę ogólnie polecić kancelarię JST z Warszawy. Mają tam kilka specjalistów, doświadczonych i rzetelnych z różnych dziedzin prawa więc warto spróbować.

ODPOWIEDZ