Wasze sposoby na trądzik ?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Wasze sposoby na trądzik ?

Post autor: elabarbara » 3 stycznia 2019, 21:22

Kiedyś stosowałam leki na trądzik i trochę załagodziły moje dolegliwości. Nie chciałam jednak więcej się truć i postanowiłam poszukać wysokiej jakości skutecznych kosmetyków. Wiecie, że znalazłam? Naprawdę nie wyobrażałam sobie, że marka Calluna Medica posiada w swojej ofercie cudotwórcze leki. Używam właśnie naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum. Efekty są fenomenalne po jego stosowaniu.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wasze sposoby na trądzik ?

Post autor: idealna » 23 stycznia 2019, 19:07

Wiesz co u mnie bylo tak, ze tez mysalam ze juz po wszystkim, ze mam tradzik za soba po czym wrocil okolo 30. Zrezygnowalam z tabletek i chodze do kliniki dermed w krakowie na leczenie systemem skojarzonym, ktory polega na łączeniu kuracji i zabiegów medycznych z oczyszczaniem i odpowiednią pielęgnacją

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 12 lutego 2019, 12:54

Dobrze jest co jakis czas zrobić sobie taka maskę na twarz, węgiel oczyszcza, kolagen i ekstrakt z pereł nawilżają i dodają cerze blasku, od czasu do czasu sama stosuję i jestem zadowolona z efektu jaki daje.

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 16 lutego 2019, 12:32

Ja na wapteka.pl odkryłam krem Bioderma Sebium Sensitive o działaniu łagodzącym. Przy wrażliwej skórze jest idealny na te wszystkie podrażnienia, zaczerwienienia i zmiany trądzikowe. Właśnie dobrze jest go używać dłuższy czas. Zawsze przed oczyszczam twarz żelem antybakteryjnym Sebium Gel moussant i to jest mój sprawdzony zestaw, dzięki któremu moja twarz wygląda zdecydowanie lepiej.

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 27 lutego 2019, 10:08

Moja córka zaczęła mieć trądzik i bardzo jej pomaga dermożel z aloesem.

Awatar użytkownika
Heschaq8
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Heschaq8 » 27 lutego 2019, 18:00

Ja to z takimi problemami udał bym się do specjalisty. Taka pomoc byłaby najlepsza.
Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej...

tusia99
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tusia99 » 6 marca 2019, 14:06

U mnie tabletki belara pozwoliły mi się zupełnie pozbyć trądziku. Różne apteczne cuda to tak z różnym skutkiem. A i tak na antykoncepcję byłam zdecydowana, ze względu na to, że bardzo ciężko przechodziłam miesiączki. Ginekolog nie widział przeciwwskazań, a te które biorę są z małą dawką hormonów, czuję się dobrze po nich.

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: histeryczka66 » 23 marca 2019, 22:13

koniecznie sobie spróbuj zabiegów laserowych tego typu - https://klinikamiracki.pl/alma-harmony-acne/ U mnie spisały się świetnie :) i nie mam tego ohydnego trądziku wreszcie

fernandka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: fernandka » 4 kwietnia 2019, 14:48

U mnie bardzo fajnie spisały się maści z cynkiem i tabletki laktocer. A jeśli chodzi już o sam podkład to zdecydowanie moim faworytem jest podkład kryjący z eshopannabelle. Bardzo ładnie kryje niedoskonałości i co najważniejsze dodaje skórze zdrowego blasku. Mimo, że jest to podkład mineralny to nie podkreśla suchych skórek.

ODPOWIEDZ