Księgowość online

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Re: Księgowość online

Post autor: gajaa » 30 kwietnia 2018, 16:28

Ja rozliczałam się samodzielnie na początku prowadzenia działalności. Z czasem pracy zaczęło przybywać, ilości wystawianych miesięcznie faktur też rosły. Postanowiłam wówczas nawiązać współpracę z biurem doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. Ponad 20 lat doświadczenia w branży, bardzo sympatyczni, rzetelni i terminowi ludzie.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 22 maja 2018, 18:46

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro rachunkowe w Otwocku peter-green.com. Prowadzą kompleksowe usługi księgowe dla różnych typów działalności. To profesjonalna i rzetelna firma, więc nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni.

mamilena
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mamilena » 3 stycznia 2019, 12:10

Możesz też sam zarządzać księgowość u siebie. Widziałam taką możliwość na https://wfirma.pl/ksiegowosc . Tanio, szybko i skutecznie. Rozwiązanie dla każdego w niskiej cenie. Łatwa obsługa i pomoc prawników jak nie wiem czegoś względem prawa.

Kewin_Korzystny
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kewin_Korzystny » 3 stycznia 2019, 17:56

Wydaje mi się, że obecnie taka księgowość to bardzo dobry pomysł :)

dana78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dana78 » 23 stycznia 2019, 17:54

Jak zajmujesz się fachowo sama taką księgową to przyda się oprogramowanie księgowe do takiego biura fachowe. Widziałam takie coś na https://business-tax.pl . Współpraca online pomiędzy biurem a przedsiębiorcą pozwala zaoszczędzić czas przedsiębiorcy (nie musi odwiedzać biura), usprawnić komunikację

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 24 stycznia 2019, 10:03

Trzeba przyznac, ze od jakiegos czasu księgowość online stała sie bardzo popularna, ja jakos jestem zwolenniczka tradycyjnych metod i korzystam z tradycyjnej ksigowej w biurze rachunkowym. Moja firma bardzo sie rozwineła w ostatnim czasie, dlatego od jakiegos czasu korzystamy też z usług firmy spedycyjnej Symlog i ich usługi są zawsze na najwyzszym poziomie, nigdy sie nie zawiedliśmy.

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 31 stycznia 2019, 21:27

My jesteśmy na etapie szukania nowej księgowej, bo nasza wyjeżdża do męża do Norwegii i nie będzie się już nami zajmowała. Które z biur online możecie polecić i dlaczego? Zależy mi na księgowości w pełni zdalnej.

kobka9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: kobka9 » 5 lutego 2019, 08:09

Prowadzenie ksiegowosci zajmuje sporo czasu, wiec moze warto to powierzyc firmie. Sami mamy na glowie sporo innych rzeczy, wiec warto o tym pomyslec.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 14 lutego 2019, 16:55

Mona pisze:
31 stycznia 2019, 21:27
My jesteśmy na etapie szukania nowej księgowej, bo nasza wyjeżdża do męża do Norwegii i nie będzie się już nami zajmowała. Które z biur online możecie polecić i dlaczego? Zależy mi na księgowości w pełni zdalnej.
Ja Ci mogę polecić https://taxcare.pl/ można wszystko online zrobić, teraz na start masz 3 miesiące pakietu prawnego i IT za free, to dobry okres żeby je porządnie przetestować, a sam abonament zaczyna się od 99 zł

Nora
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Nora » 30 marca 2019, 01:17

No właśnie też myślę o takiej księgowości on-line, żeby oszczędzić, ale trochę się obawiam, że za każdym razem, jeśli będę chciała coś załatwić, będę miała kontakt z inną osobą

Awatar użytkownika
iwaniec
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iwaniec » 30 marca 2019, 16:11

Podzielcie się opiniami na ten temat. Może się na to zdecyduję ostatecznie.
Wszyscy ludzie w głębi duszy są hedonistami. Tylko niektórym potrzeba więcej czasu, żeby to do nich dotarło.

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 1 kwietnia 2019, 20:46

@quiqui a ten tax care to tak całkiem online? Co z dokumentami dla nich?

dymanic
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dymanic » 20 kwietnia 2019, 19:32

Jeśli chodzi o pit to może warto zamiast korzystać z pomocy księgowej wyliczyć go samodzielnie? Zawsze w ten sposób można zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, tym bardziej że program PITAX który służy do obliczania PIT jest całkowicie darmowy

gola66
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gola66 » 20 maja 2019, 23:31

Mona pisze:
1 kwietnia 2019, 20:46
@quiqui a ten tax care to tak całkiem online? Co z dokumentami dla nich?
Całkiem online. Dokumenty wysyłasz mailowo, przez chmurę albo kurierem raz w miesiącu, jak ci wygodniej. W dzisiejszych czasach to juz naprawdę nie jest problem

Nora
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Nora » 11 czerwca 2019, 23:38

Dziewczyny, a korzystacie w Tax Care z jakichś pakietów dodatkowych mając u nich księgowość? Opłaca się to? Kurcze, zaczynam się nad tym coraz mocniej zastanawiać, szczególnie nad tym medycznym, bo to co dzieje się w naszej służbie zdrowia, to jakiś dramat...

ODPOWIEDZ