Sylwester

Poza forum też istnieje świat, w którym lubimy się spotykać. Ogłoszenia oraz informacje związane z różnego rodzaju spotkaniami naszych forumowiczów.
elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Re: Sylwester

Post autor: elabarbara » 5 grudnia 2018, 07:33

Witajcie, ja nie jadę nigdzie, ale też i częściowo nie będzie mnie w domu. Planuję Be4Party zaliczyć w Bubbles Bar Warszawa. Jest to ekskluzywna kolacja, choć w luźnej i miłej atmosferze. Stolik zarezerwowałam na godzinę 21.30, by z nimi powitać Nowy Rok. W pakiecie mam mnóstwo dobrych potraw, ale i promocyjną cenę na wyśmienity szampan Mumm.

teresska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: teresska » 7 grudnia 2018, 12:29

U mnie już 3 rok z rzędu nie ma żadnych planów, a zawsze kończę na jakiejś fajnej imprezce

ebarner
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ebarner » 23 stycznia 2019, 14:32

Zapowiada się kolejny samotny wieczór? Masz zamiar spędzić go oglądając telewizję lub, co gorsza, rozmyślając nad dziewczyną, która zawiodła Twoje zaufanie? Nie tym razem! Pora wziąć sprawy w swoje ręce, bowiem czekają już atrakcyjne laski z call girls from London. One Cię nie zawiodą.

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 9 marca 2019, 19:59

Jeśli chodzi o sylwestra to często spędzam w domu . Albo na domówce. Ale jak ktoś będzie miał okazję na sali w Kameliowym Zakątku w Bielsku spędzić to gorąco polecam. Raz byłam na takim hucznym sylwestrze właśnie tam. Było rewelacyjnie. Duża sala mnóstwo miejsca do tańca. Pyszne jedzenie ,świetna muzyka. Bardzo mi sie podobało.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania”