Sposoby na odchudzanie

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
laguna
Bywalec
Bywalec

Re: Sposoby na odchudzanie

Post autor: laguna » 1 października 2018, 09:00

A co sądzisz o takim rozwiązaniu jak tabletki na odchudzanie? Sama poważnie biorę je pod uwagę bo mam problem ze schudnięciem - próbowałam już wszystkich możliwych diet i nic. Zastanawiam się też nad tym, aby zapisać się na siłownię. Co sądzicie o takiej możliwości?

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 30 października 2018, 01:29

ja przerzuciłam się na dietę pudełkową, koleżanki, które ostatnio zamawiały z wygodnadieta.pl bardzo zachwalały efekty (w sumie gołym okiem było widać...), więc postanowiłam też spróbować; jestem 3 miesiąc i na pewno około 2 cm ubyło mi w pasie :) bez żadnego wysiłku! polecam w tej sytuacji to rozwiązanie

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 1 listopada 2018, 17:18

W wolnej chwili poczytajcie sobie też o tym, dlaczego warto zrobić detoks organizmu. Taki detoks jest pierwszym krokiem w odchudzaniu. Dzięki niemu dużo łatwiej będzie Wam schudnąć.

uczek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: uczek » 2 listopada 2018, 08:13

Moim zdaniem, trwałym sposobem na odchudzanie jest zmiana sposobu odżywiania się oraz trybu życia. Regularny wysiłek fizyczny powoduje utratę wagi. Ja teraz jestem już na etapie pracy nad mięśniami brzucha.

Dari@
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Dari@ » 22 listopada 2018, 12:59

mój sposób to plastry na odchudzanie :)
Serdecznie polecam, bo dzięki nim zrzuciłam pare kilo ;)

Ircia77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ircia77 » 22 listopada 2018, 13:29

Też myślałam nad tym jak efektywnie schudnąć. Większość z was napisze mi pewnie, że mniej jeść i trenować lub też zaproponuje pewną dietę. Moim jednak zdaniem jest to ryzykowane stosować się w ślepo jakiejś diety, bo można nabawić się różnych dolegliwości. Najbardziej skuteczną dietę dla siebie można opracować na podstawie DNA. O czym ostatnio dowiedziałam się na jednej stronie. Wydaje mi się, że dieta oparta o geny Medistore jest najlepszym wyjście dla osób, które chcą poprawić stan swojego zdrowia, a także schudnąć.

Roko
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Roko » 22 listopada 2018, 20:08

Jeśli chodzi o odchudzanie to najlepiej chyba z dietetykiem

bizneswomen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bizneswomen » 24 listopada 2018, 20:25

Ja to jakbym przeszła na dietę to chyba bym stosowała jakiś dobry produkt, który będzie mnie wspierał i pomagał w utracie zbędnych kilogramów.

kinga5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kinga5 » 30 listopada 2018, 14:14

Moim zdaniem najskuteczniejsza droga do szczupłej sylwetki to zdrowa dieta i trochę ruchu. Zazwyczaj dieta kojarzy nam się z głodówką, ale to zupełnie nie o to chodzi. Skuteczna dieta, może być i smaczna i sycąca.

MiniMax
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MiniMax » 19 stycznia 2019, 16:03

Dieta i ruch są kluczem do sukcesu. Ja drugi miesiąc intensywnie trenuję z trenerem na siłowni, a poza tym korzystam z cateringu Diet4U, aktualnie jestem na diecie wegetariańskiej. Powiem Wam, że jeśli chodzi o samopoczucie to efekty zauwazyłam niemal od razu. Potem zaczęło się zmieniać moje ciało. Jestem mega zadowolona!

Monisia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Monisia » 21 stycznia 2019, 09:28

Ale żeby znaleźć idealną dietę bądź catering to też potrzeba trochę czasu. Ja próbowałam z dietetykiem, jednak mnie powalało to przeliczanie kalorii, odmierzanie porcji, gotowanie, najzwyczajniej w świecie nie miałam na to wszystko czasu. Dlatego zdecydowałam się na catering dietetyczny, po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć ten idealny i właśnie padło na Diet4u. Uwierzcie, że zjadam wszystkie posiłki od nich, w poprzednich cateringach nie pasowało mi to, że jedzenie było strasznie monotonne i że smakowały czasem jak kartki papieru.. Tu moje kupki smakowe doznają rozkoszy :)

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 22 stycznia 2019, 19:22

Ja po ciąży bardzo przytyłam i nie mogłam zgubić kilogramów, zrobiłam sobi baania i okazało się że niestety jestem w grupie ryzyka cukrzycy i mam zespół metaboliczny, prowadzę zdrowszą dietę, postanowiłam też pić morwę ale smak mi nie podszedł i przerzuciłam się na doppelhertz z morwą, ma też chrom który zmniejsza apetyt na słodycze. Na pewno jeśli ni emożemy schudnąć to trzeba sobie zrobić badania.

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 28 lutego 2019, 11:08

Ja popijam takie herbatki ziołowe - fajnie działają na trawienie i ogólne samopoczucie.

Olgusia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Olgusia » 4 kwietnia 2019, 16:50

Odchudzanie wcale nie musi być aż takie trudne jak tutaj piszecie. Są teraz tak zwane cateringi dietetyczne np https://afterfit-catering.pl/wroclaw/ dostarczające gotowe dania codziennie pod wskazany adres o określonej godzinie. Dania są przygotowywane przez specjalistów dzięki czemu można utrzymać prawidłową dietę i zdrowo się odżywiać.

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 5 kwietnia 2019, 13:14

Chyba tradycyjny sposób- czyli ćwiczenia i dieta- jest według mnie najlepszy. Ja np. zamawiam sobie dietę z Wygodnejdiety, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są zadowalające;)

ODPOWIEDZ