Fryzjer

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
manda
Raczkujący
Raczkujący

Re: Fryzjer

Post autor: manda » 22 listopada 2018, 13:56

Też myślę o wizycie u fryzjera, ale nie wiem na jakie cięcie się zdecydować. I właśnie nie wiem, czy nie lepiej będzie jeśli tylko kupię perukę w sklepie? Widziałam ich peruki na żywo i wyglądają jak naturalne.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 26 listopada 2018, 11:45

A czy u Waszych fryzjerów również można kupić jakieś profesjonalne kosmetyki, na przykład fryzjerskie lakiery do włosów? Szukam salonów fryzjerskich, najlepiej z Poznania, w których sprzedawali by takie kosmetyki najlepiej po jakiś atrakcyjnych cenach. Jakie salony moglibyście polecić? Gdzie zazwyczaj Wy robicie tego typu zakupy? Używacie tak ogólnie takich profesjonalnych kosmetyków?

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 2 grudnia 2018, 13:53

Jeśli chodzi o stylizację to fryzjer nie wystarczy. Dbać o włosy trzeba na co dzień dlatego ze swojej strony polecam zajrzeć na wyczesani.com. Znajdziecie tam profesjonalne kosmetyki do stylizacji, które według mnie są naprawdę dużo lepsze od zwykłych, standardowych dostępnych w sklepach. Mam nadzieję, że będzie to dla Was pomocny wpis i skorzystacie na nim ;)

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 3 grudnia 2018, 22:50

Jeżeli będziesz również chciała otworzyć swój własny salon bądź odnowić stary to polecam zwrócić uwagę na finefactory, sklep w którym będziesz mogła kupić wyposażenie w przystępnej cenie i do tego najwyższej jakości aby stworzyć rzeczywiście w pełni fachowy zakład.

atenka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: atenka » 27 stycznia 2019, 21:24

salony fryzjerskie Figaro w Warszawie- sa swietni, to co robia z wlosami jest po prostu genialne, korzystam z ich uslug juz dosc dlugo i za kazdym razem nie moge wyjsc z podziwu

Awatar użytkownika
Klimapol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Klimapol » 12 marca 2019, 16:59

Znalazł ktoś jakieś informację na ten temat? Również mnie to bardzo ciekawi.
Kiedy poznaje się ludzi, wtedy i świat, na którym żyją, staje się bardziej zrozumiały.

ODPOWIEDZ