Meble do domu

Jeśli masz coś do sprzedania lub oddania za darmo umieść o tym informację w tym dziale. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
balon
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Meble do domu

Post autor: balon » 10 listopada 2018, 15:44

Zwróć też uwagę na to, by nie kupować na szybko tylko przejrzeć oferty w gazetkach. Masz między innymi nowości od sklepu castorama, czy agata meble. Sprawdź, co gdzie warto kupić, ile trzeba wydać oraz jak wyglądają konkretne zestawy. Jak już coś wybierzesz, to możesz udać się do sklepu, sprawdzić jakość i dopiero wtedy wybierzesz czy chcesz kupić czy szukasz dalej.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 15 listopada 2018, 11:51

Meble w domu powinny byc praktyczne i łatwe w utrzymaniu czystości, ale takze powinny cieszyc oko, dlatego ja stawiam na wyszukane i ładne meble. Nie jestem zwolenniczką mebli katalogowych, dlatego chcie skorzystac z uług firmy artmeble. Oferują bardzo atrakcyjne ceny, a jednoczesnie meble są wykonane bardzo porządnie. Przede mną wymiana mebli w salonie wiec z pewnoscia skorzystam z usług tej firmy, aby meble były wyjątkowe.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 20 listopada 2018, 22:06

Ja uważam, że najlepsze są meble robione na wymiar. To znacznie bardziej praktyczne rozwiązanie, a cenowo nie wypada dużo gorzej ;) Jeżeli mieszkasz w okolicach Wyszkowa, to zerknij na ofertę firmy Wiór Płyt - oni zajmują się robieniem mebli pod wymiar ;)

kamil32
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kamil32 » 23 listopada 2018, 07:12

Za meble do domu płaci się bardzo dużo. Sam to wiem bo ostatnio kupowałem sobie meble i zapłaciłem za to bardzo dużo pieniędzy.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 25 listopada 2018, 16:13

Jak szukasz naprawdę ładnych i porzadnych mebli do domu to polecam Ci zainteresować sie ofertą jaka posiada ta firma dkwadrat. Znajdziesz tutaj bardzo dużo Ciekawych ofert które na pewno Ci sie spodobaja. Dzieki tej stronie znajdziesz bardzo dużo ciekawych ofert które bedą idealne do twojego domu.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 3 grudnia 2018, 23:31

Ja również nie tak dawno postanowiłam kupić nowe meble do salonu, jednak okazały się jak na mój budżet za drogie. Na szczęście udało mi się jeszcze trafić na opcję i-raty, dzięki czemu mogłam to z ich pomocą rozłożyć na kilka miesięcy i kupić taką sofę, meblościankę i stół jaki sobie wcześniej wymarzyłam.

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystek » 12 marca 2019, 15:32

a my narożnik i fotele wypoczynkowe zamawialiśmy u producenta "CAYA DESIGN". Bardzo dobra jakość, rozsądna cena i szybka dostawa. Meble robione są ręcznie w jednej z polskich manufaktur wiec jakość nieporównywalnie lepsza do tych rzeczy z sieciówek. Klient sam wybiera rozmiar, funkcje, obicie.

biznka1
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: biznka1 » 24 maja 2019, 08:28

Meble muszą być pakowne i też eleganckie, więc warto się rozejrzeć za nimi w różnych salonach. Właśnie można także zamówić je. Firma Wiór Płyt z Wyszkowa robi meble dostosowane do potrzeb klienta. Mają w tym duże doświadczenie. Wiem, że terminowo i solidnie je wykonują. Skośne szafy od nich chwali wiele osób. A duża się przyda na ubrania.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 24 czerwca 2019, 06:16

Krystek ja też mam narożnik i fotele wypoczynkowe z Caya Design. Mega wygodnym funkcjonalny i praktyczny. No i to co najważniejsze ma funkcje spania - super rozwiązanie szczególnie w małym mieszkaniu. Mają też fajną kolekcję mebli loftowych, zamierzam niebawem zamówić tam nowy stolik kawowy :)

ODPOWIEDZ