kredyt bez zaświadczeń

Piszcie tu o różnych błędach, literówkach, uwagach i opiniach na temat bizneskobiety.pl. Jeżeli chciałbyś współpracować z Nami zgłoś tutaj swoją kandydaturę. Czekamy na wszelakie pomysły!
elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Re: kredyt bez zaświadczeń

Post autor: elabarbara » 31 października 2018, 11:29

Niestety, u mojej mamy zaczęło się od standardowych kredytów w przeróżnych bankach, a skończyło się na spłacaniu niesamowitych kwot rat, a na końcu na zadłużeniu. Długo nie mogliśmy sobie z tym poradzić, aż w końcu trafiliśmy na portal spiralazadluzenia.pl , na którym porozumieliśmy się z doradcą i omówiliśmy sposoby oddłużania. Teraz spłacamy wszystko powoli, a mama w końcu śpi spokojnie.

dominik443
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dominik443 » 13 listopada 2018, 06:57

Teraz takich kredytów bez zaświadczeń chyba nie ma. Teraz na każdy kredyt musi być jakieś zaświadczenie z pracy.

________________________________________________________________________________
biurobox.pl

Awatar użytkownika
mchmiel
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mchmiel » 19 listopada 2018, 20:31

Dzięki wielkie! Z całą pewnością przyda mi się to :)
---
kredyt dla zadłużonych

balon
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: balon » 20 listopada 2018, 21:29

Możesz zerknąć na stronę https://www.24pozyczka.pl/pozyczki-pozabankowe/ tu mają pożyczki pozabankowe, więc chyba wystarczy dowód osobisty. Nie znam dokładnie zasad, ale jak sobie wejdziesz na stronę to wszystkiego się dowiesz. Umów się na spotkanie albo na rozmowę przez telefon, a wyjaśnią jak to wygląda.

rutan
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rutan » 21 listopada 2018, 12:30

Jeżeli chodzi o kredyt bez zaświadczeń to niestety nie mam wielkiej wiedzy, ale porozmawiaj z jakimś doradcą finansowym albo coś. Dużo ludzi krytykuje branie kredytów, ale według mnie kredyt gotówkowy to nic złego i czasami warto jest taki wziąć :)

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 26 listopada 2018, 07:16

Ja radzę z daleka trzymać się od takich kredytów. Wiele osób popadło przez nie w poważne tarapaty...
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 26 listopada 2018, 18:06

Wiem, że są kredyty bez BIK, ale czy koniecznie musi się to wiązać z kłopotami? Na pewno nie wszyscy się w nie pakują. Jak ktoś ma dobrze przeanalizowany wniosek kredytowy, to kredyt czy pożyczkę powinien mieć dopasowany jak dobrze dobraną marynarkę :) Nie negujmy wszystkiego, wiem, że są sytuacje, kiedy musimy mieć pieniądzem a nie ma skąd wziąć. Jakoś się trzeba ratować.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 2 grudnia 2018, 16:50

czasem ludzie boją się chwilówek bo słyszeli na ten temat różne historie ale trzeba pamiętac o tym, że większość z tych osób, które wypoaida się zle po prostu nie spłacala swoich zobowiązań lub nie przeczytała umowy, którą podpisali. Tam jest wszystko napisane w prosty sposób i kązdy kredytoborca wie, czego się spodziewać. Ja mam bardzo pozytywne zdanie na temat kredyt123 opinie. Są uczciwi, mają bardzo rozbudowana ofertę i niskie oprocentowanie.

ODPOWIEDZ