zna ktoś język niemiecki?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
laguna
Bywalec
Bywalec

Re: zna ktoś język niemiecki?

Post autor: laguna » 28 listopada 2017, 08:49

Ja uważam, że każdy język warto znać. Nigdy nie wiemy, kiedy może się na poważnie przydać. W Klubie Językowym klubjezykowy.com znajdziecie ofertę kursów z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Warto się z nią zapoznać - myślę, że będziecie zadowoleni z zajęć przez nich prowadzonych.

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 19 lutego 2018, 18:53

Ja kiedyś się uczyłam jednak jakoś za tym językiem nie przepadam. Jeżeli jest Ci on potrzebny to najlepiej jest sobie zrobić kurs :) Według mnie nauka języka na pewno wyjdzie Ci na dobre.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 19 kwietnia 2018, 11:54

Ja zawsze mialam problem z językami. No ale to w szkolach zawsze roznie uczyli, lepiej pojsc na jakies dobre kursy językowe i miec pewnosc ze cos sie wyniesie z takich zajęć. Warto iść, bo dobra szkoła językowa pomoże nam pomoc w odnalezieniu wymarzonej pracy.

Aga W
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Aga W » 8 maja 2018, 14:55

Zgadzam się, języki warto znać. Ja chciałam nauczyć się angielskiego do pracy. Zapisałam się na intensywny kurs angielskiego biznesowego w wakacje we Wrocławiu.

Joaszi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Joaszi » 27 sierpnia 2018, 20:33

Mogę powiedzieć, że znam język niemiecki i to dość dobrze. Wszystko dzięki kurs języka niemieckiego, na który uczęszczałem w ubiegłe wakacje. Wydaje mi się, że naprawdę rozumiem ten język. Miłe uczucie, gdy będąc za granicą kraju, mogę porozumieć się i dogadać :)

doszet
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: doszet » 27 października 2018, 20:16

Ja nie bardzo, ale na szczęście zapisałam się ostatnio na kurs niemieckiego i coś czuję, że już niedługo będę szprechać aż miło. Moja kuzynka, która do nich chodziła dzisiaj ma swietnie płatną pracę w Niemczech i zna ten język perfekcyjnie.

jenny334
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jenny334 » 30 października 2018, 14:55

Strasznie nie lubię niemieckiego. Wolę się uczyć hiszpańskiego.

ODPOWIEDZ