Budowa domu, jakie schody?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Budowa domu, jakie schody?

Post autor: Niska9 » 10 stycznia 2018, 19:38

A ja uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłyby schody kamienne, na przykład takie, jakie oferuje producent tego typu wyrobów, J.P.Pilch. Takie schody są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Nie musimy się obawiać, że będą śliskie, ponieważ produkowane są ze specjalnych, antypoślizgowych płyt.

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 19 marca 2018, 22:22

Jak dla mnie to jedynie z marmuru. Trwałe, solidne i na lata. Do tego są piękną ozdobą domu.

Awatar użytkownika
anula1205
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: anula1205 » 18 maja 2018, 13:47

kijekodkaszanki pisze:
12 grudnia 2017, 18:28
A ja się zastanawiam nad czujnikiem ruchu, ponieważ mam schody, podświetlane ledowo. Mam wrażenie, że to byłoby bardzo praktyczne połączenie.
Mam zamontowany naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i muszą przyznać, że to jest bardzo dobre rozwiązanie - przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo domu, bo zapalone nagle światło na pewno odstraszy potencjalnego złodzieja.

meandrek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: meandrek » 20 maja 2018, 19:05

Ja mam schody drewniane, proponowane już w projekcie domu

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 15 lipca 2018, 18:46

Sporo zalezy od tego w jakim stylu macie urządzony dom? U nas króluje styl nowoczesny i dlatego postawiliśmy na nowoczesne schody wewnętrzne. Bardzo ładnie komponują się z resztą domu, nie wyrózniają się i są łatwe w utrzymaniu. Ja jestem bardzo zadowolona z tego wyboru i jakbym miała się budować jeszcze raz to tez na pewno zdecydowałabym się na zakup nowoczesnych schodów wewnętrznych

dinarrek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dinarrek » 16 lipca 2018, 00:34

Najlepiej chyba okrągle.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 20 lipca 2018, 13:28

Schody wewnętrzne są bardzo waznym elementem calego wyposażenia domu. Nie od dziś jestem fanką nowoczesnych wnętrz. Schody szklane idealnie pasują do każdego nowoczesnego wnętrza. Są estetyczne, niekonwencjonalne i charakteryzują się prostą stylistyką. Szklane elementy schodów świetnie łączą się z elementami stalowymi – np. poręczami, balustradami lub stelażem schodów. Jakbym budowała dom, to postawiłabym własnie na szklane schody.

Kamix89
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kamix89 » 20 lipca 2018, 16:34

Kiedy poszukujesz dobrego domku to zdecyduj się lokal w Pasieki-Komorniki. Komorniki to miejsce pod Poznaniem w Wielkopolsce, która jest atrakcyjna dla zapracowanych jednostek. Doskonała zabudowa i kojąca okolica to największy plus tego terytorium. Dojazd jest tutaj dostępny dla każdego mieszkańca.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 23 lipca 2018, 12:40

A co myślicie o instalacji grzewczej w postać ogrzewania podłogowego? Ostatnio dowiedziałam się, że takie rozwiązanie daje przyjemne ogrzewanie płaszczyznowe na dużej powierzchni i jest to energooszczędne. Właśnie planuje się zgłosić do firmy która wykonuje takie instalacje, żeby wyceniła mi ile wyjdzie koszt takiej inwestycji. A z tego co wiem ich usługi nie są drogie, także powinno wszystko wyjść dobrze.

Alexa555
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Alexa555 » 24 lipca 2018, 09:19

Jeżeli jesteś przekonany o kupnie domu i myślisz nad solidnym deweloperem, jaki zapewni Ci efektywnie zrealizowane zlecenie to znakomitym rozwiązaniem będzie postawienie na firmę koninko. Kompetentne nastawienie do klienta i perfekcyjna wartość zlecenia spowoduje, że będziesz na 100% zadowolony. Ja ich usługi wybrałam i nie żałuję.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ajlar » 24 lipca 2018, 12:56

Jeśli mają to być schody zewnętrzne to ja postawiłabym na klinkier. Schody klinkierowe są bardzo wytrzymałe. Ponadto klinkier jest elegancki, nie odbarwia się, nie pęka na mrozie czy na słońcu. Klinkier łatwo siew czyści, gdyż nie wymaga żadnej szczególnej pielęgnacji.

kabix179
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kabix179 » 23 sierpnia 2018, 23:02

Gdy szukasz wsparcia w inwestycjach budowlanych to proponuję Hauraton Polska. Wiodącymi grupami produktowymi są: odwodnienia liniowe, separatory, rozsączanie, retencja. Obszar kraju jest prowadzony przez naszych dwunastu doradców techniczno-handlowych, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Lata praktyki sprawiły, że przedsiębiorstwo Hauraton jest dziś w czołówce europejskich producentów tych specjalistycznych systemów. Nasza firma buduje najlepsze możliwe rozwiązania techniczne na potrzeby konkretnego klienta.

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 30 października 2018, 15:53

Wszystko zależy od tego, w jakim stylu urządzisz dom. W jednym wnętrzu będą bardziej pasowały schody drewniane, w innym metalowe. Mnie osobiście bardzo podobają się schody spiralne, bo nie zajmują dużo miejsca, a w razie potrzeby można pod nimi zrobić jakiś schowek, czy szafkę na buty.

irinaa1
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: irinaa1 » 8 lutego 2019, 15:55

Zobacz sobie schody nowoczesne.

Olgusia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olgusia » 11 lutego 2019, 23:00

Budowa domu wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Mnóstwo spraw do załatwiania wiem coś o tym bo również jakiś czas temu rozpoczynałam budowę domu. Na dzień dzisiejszy jesteśmy na etapie robienie kanalizacji i wody większość zamawiałam od producenta.

ODPOWIEDZ