wesele

Dział na pozostałe ogłoszenia, które nie pasują do dwóch poprzednich kategorii. Za treść ogłoszeni nie odpowiada obsługa forum.
iskradr
Raczkujący
Raczkujący

wesele

Post autor: iskradr » 5 maja 2018, 21:35

Witam wszystkich :) Pod koniec wakacji wychodzę za mąż. Chcieliśmy poprosić naszych gości aby nie przynosili kwiatów, tylko inny drobny upominek. Nie jesteśmy wielkimi smakoszami alkoholu, ale naszych gości lubimy częstować czymś dobrym dlatego pomyśleliśmy o prezentach. Czy wypada prosić gości weselnych o alkohol? Podpowiedzcie proszę, co najlepiej wybrać :)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2018, 08:46 przez iskradr, łącznie zmieniany 1 raz.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Re: wesele

Post autor: aleksandrak » 14 maja 2018, 10:23

Najlepiej zdecydowac sie na to, aby podarowali Wam wino lub książke. Uważam, ze jest to świetne rozwiązanie. Sami planujemy wesele za 2 lata i napewno wybierzemy którąś z tych opcji. Marzy mi się wesele w Krakowie i chcemy je zorganizować w hotelu Witek. Mam przeczucie ze to bedzie wesele naszych marzen, ze względu na piękną salę i okolicę. Czas się tam wybrać i zarezerwować termin.

mariuszek775
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszek775 » 12 czerwca 2018, 22:18

A co sądzicie o wideofilmowaniu i zdjęciach z wesela robionych dronem? Z tego co się orientowałem to u mnie w mieście usługi dronem ma na bardzo wysokim poziomie i na prawdę robią ciekawe relacje z takich imprez. Myślicie, że to dobry pomysł na pamiątkę z wesela?

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 16 czerwca 2018, 08:09

Bardzo dużo osób teraz tak robi, więc myślę, że śmiało możecie napisać na zaproszeniu taką prośbę dla gości. A skoro już mowa to weselnym alkoholu, to będziecie jakoś przyozdabiać butelki? Z doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdzają się etykiety na wódkę, ponieważ nie spadają, tak jak to jest w przypadku zawieszek ;)

ania789
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ania789 » 27 czerwca 2018, 08:41

Ja na weselu nie oszczędzam i chcę,żeby każdy się swietnie bawił, mój mąż jest z Grzybowa i będziemy mieli tam uroczystość, a dokładniej w Willi Opal. Nie potrafię się już doczekać, bo czytałam,ze obsługa jest bardzo miła, a jedzenie przepyszne, do tego sala dobra akustycznie, cóż, juz niedługo zobaczymy :)

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 5 lipca 2018, 09:27

Myślę, że możesz przygotować dla gości listę prezentów. Alkoholu się raczej na wesele nie przynosi bo po co - skoro na weselu i tak zawsze jest mnóstwo alkoholu :)

asanka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: asanka » 13 lipca 2018, 08:52

no powiem wam że wybór sali weselnej był dla mnie chyba najbardziej stresujacy :) no wiadomo a co jak sala będzie nie taka, nie będzie dobrej klimy itd to będą gadac itd. Wybrałam tylko te najlepsze i w dobrej cenie i z 30 sal zawęziłam wyniki do 10 i sobie pojeździłam zobaczyc jak to wygląda i gdzie są najlepsze warunki :D

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 17 lipca 2018, 14:38

To Twój najwazniejszy dzień i to Ty powinnaś wiedzieć w jaki sposób chcesz go spędzic. Może przeraża Cię sama organizacja wielkiego wesela?

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 18 lipca 2018, 13:35

iskradr pisze:
5 maja 2018, 21:35
Witam wszystkich :) Pod koniec wakacji wychodzę za mąż. Chcieliśmy poprosić naszych gości aby nie przynosili kwiatów, tylko inny drobny upominek. Nie jesteśmy wielkimi smakoszami alkoholu, ale naszych gości lubimy częstować czymś dobrym dlatego pomyśleliśmy o prezentach. Czy wypada prosić gości weselnych o alkohol? Podpowiedzcie proszę, co najlepiej wybrać :)
Dobre wino jak najbardziej:) Ja też bym się ucieszyła z takiego upominku za kwiatami nie przepadam.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 21 lipca 2018, 13:02

Myślę że zawsze wybór sali weselnej stanowi największy kłopot bo wybór niby duży ale tych idealnych miejsc nie jest dużo, bardzo ładnie jest w zajeździe Hetman w Łuszczowie i ceny bardzo przystępne więc jeśli jeszcze nie masz wybranego miejsca na wesele to tam zajrzyj

electron
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: electron » 14 sierpnia 2018, 10:17

Masz całkowitą rację, ja już straciłem nadzieję że znajdziemy ideał ale się udało, nasze wesele będzie w Lemanach w sali balowej Albizja, a to bardzo fajne miejsce, które już kilka razy miałem okazję odwiedzić, mają fajną obsługę i smaczną kuchnię

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 19 sierpnia 2018, 13:26

Rzeczywiście masz rację, smaczna kuchnia i obsługa to najważniejsza rzecz chyba podczas wesela, ja takich rzeczy doświadczyłam w hotelu Venecia Palace w okolicach Warszawy. W tym momencie planuje tam również swoje wesele i jestem zachwycona tym miejscem.

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 27 sierpnia 2018, 11:42

My mieliśmy i fantastyczna kuchnie i obsługę ;-) Miałam wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej. Bardzo piękna sala,pięknie przystrojona,wszystko na najwyższym poziomie. Plusem dodatkowym było to,ze przyjezdnych gości mogliśmy zakwaterować w hotelu obok.

Byfij31
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Byfij31 » 9 września 2018, 19:56

Oczywiście, że wypada.

primre
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: primre » 17 września 2018, 09:01

Alkohol czemu nie? Na bank każdy przyniesie coś z lepszej półki i na bank w ten sposób będziecie mieć gigantyczny barek. Wasi goście się ucieszą :D :D Dlaczego z drugiej strony nie chcecie prezentów, jakiś bardziej osobistych rzeczy?

ODPOWIEDZ