Konferencja - Warszawa i okolice?

Forum poświęcone wszystkim konferencjom poświęconym tematyce komputerowej. Opinie, sugestie oraz zaproszenia na konferencje znajdują się w tym dziale.
vega195
Raczkujący
Raczkujący

Konferencja - Warszawa i okolice?

Post autor: vega195 » 5 września 2017, 17:58

Gdzie zorganizować konferencję w Warszawie lub okolicy? Znacie jakieś sprawdzone miejsca?

kamill86
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Re: Konferencja - Warszawa i okolice?

Post autor: kamill86 » 7 września 2017, 18:00

W Warszawie i okolicy jest mnóstwo takich miejsc, najłatwiej znaleźć je przez wyszukiwarkę. Konferencję można zorganizować choćby w Hotelu Afrodyta pod Warszawą - ma wiele nowoczesnych sale, przestronnych i w pełni wyposażonych, w sumie na setki osób.

jackwelss39
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jackwelss39 » 12 października 2017, 13:59

Również polecam wam Hotel Książe Poniatowski. Jest on przygotowany na praktycznie każdą opcje konferencji :) Ma on 3 sale konferencyjne z czego największa może pomieścić nawet 200 osób. Dużym atutem jest również spora ilość miejsc noclegowych i bardzo bogata oferta gastronomiczna, w sam raz na mały bankiecik do konferencji

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 20 października 2017, 11:10

A był ktoś teraz w Łodzi na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017? Ponoć był ciekawy program, ponad 30 debat poświęconych kluczowym tematom współczesnej gospodarki.

laguna
Milczek
Milczek

Post autor: laguna » 28 listopada 2017, 10:20

A może okolice Łodzi? Na przykład Zgierz. Dojazd jest tam bardzo łatwy - połączenie autostradą A2 z Warszawą i Poznaniem. Mam na myśli restaurację San Remo: http://sanremo.com.pl/. Oni zajmują się organizacją konferencji i spotkań biznesowych.

Higuain
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Higuain » 2 grudnia 2017, 14:49

Zgierz? A co takiego jest w Zgierzu?

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 11 grudnia 2017, 16:07

Jeżeli szukasz dobrego miejsca na konferencję to myślę, że bardzo dobrze spiszę się ten https://www.hotelponiatowski.pl/ hotel. Ma on kilka sal konferencyjnych, które pomieszczą dość dużą ilość osób. Do tego otoczony jest piękną zielenią i łatwo do niego dojechać. Myślę, że miejsce Ci się spodoba :)

MacieX822
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: MacieX822 » 13 grudnia 2017, 12:10

Jeżeli zależy wam na bardzo eleganckiej i przede wszystkim wielkiej konferencji biznesowej to polecam wam Hotel Willa Zagórze http://www.willazagorze.pl/pl/konferenc ... szawy.html Ich sala z rozmieszczeniem foteli jak w teatrze może pomieścić nawet do 800 osób, a to wszystko w bardzo eleganckim stylu i w pełnym multimedialnym osprzętowaniu. Jest to również ważne przy wyborze miejsca na konferencje

PanRoman
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: PanRoman » 7 stycznia 2018, 22:19

Wiesz co, według mnie znacznie lepiej do tego celu nadałyby się powierzchnie ekspozycyjne kraków. Tam przynajmniej dostajesz dostosowany obiekty do przygotowywania tego typu wydarzeń i wiesz, nie musisz się niczym przejmować, bo wszystko na pewno się uda.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 21 stycznia 2018, 12:11

Konferencję można zorganizować wszędzie. Grunt, żeby miejsce w którym się odbędzie taka okoliczność nie tylko posiadało odpowiedni sprzęt i wszelkie takie elementy. Ważne, żeby też budziło przyjemną atmosferę i było dla wszystkich komfortowe. Dlatego ja wybrałabym takie miejsce jak to http://www.bernardynka.pl . Jest tam wszystko co najważniejsze do zorganizowania konferencji czy też spotkania biznesowego w bardzo przyjemnych warunkach.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 31 stycznia 2018, 14:52

Ja miałam okazję uczestniczyć w konferencji, którą pracodawca organizował w Zajeździe Jurajskim. Generalnie mieliśmy dostęp do wszystkiego co w trakcie konferencji mogłoby się przydać. Był rzutnik, tablica suchościeralna, telewizor. Może kogoś zainteresuje konkretna oferta ze strony https://zajazdjurajski.pl/oferta/konferencje/. ;)
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

ODPOWIEDZ