Kurs CISCO w Łodzi

Forum poświęcone innym systemom operacyjnym, które nie pasuje do pozostałych działów. Można tutaj rozmawiać na temat Mac OS X, BeOS oraz innych egzotycznych systemów operacyjnych.
Awatar użytkownika
50K07
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 86
Rejestracja: 30 kwietnia 2004, 14:38
Znak zodiaku: Ryby
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Kurs CISCO w Łodzi

Post autor: 50K07 » 25 października 2010, 19:28

Witam was wszystkich muminki :P

Chciałbym podzielić się radosną nowiną, jako iż w Zakładzie Sieci Komputerowych Politechniki Łódzkiej, startuje kolejna grupa mająca na celu uzyskanie rozpoznawalnego na całym świecie certyfikatu CISCO - CCNA. Stan na dzień dzisiejszy jest taki, że jeśli zapisze się choć jedna osoba więcej, to grupa wystartuje, więc myślę, że spokojnie mogę już Was zapraszać :)

Cena semestru nauki to coś pomiędzy 600 a 700 PLN. Potrzeba czterech semestrów aby móc podejść do certyfikatu CCNA. Zajęcia odbywać się będą w piątki w godzinach 16:00 - 20:00 w ZSK PŁ, gdzie możecie się już zapisywać oraz wypytywać o szczegółowe informacje odnośnie toku, płatności i dostępności miejsc. Zalecam pytania zadawać od rana, kiedy na terenie jest jeszcze osoba prowadząca Akademię CISCO przy ZSK PŁ.

Jeśli jesteś zainteresowany tematyką sieci komputerowych. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z dziedzinami takimi jak administracja sieci lub utrzymanie infrastruktury sieciowej. Jeśli chcesz z dowolnie innego powodu pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu podstawowego, konfiguracji i administracji sieciami komputerowymi - kurs CCNA jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły: http://cisco.zsk.p.lodz.pl/ (strona dość dawno nie aktualizowana)
Dokładne szczegóły: http://www.zsk.p.lodz.pl/index.php/page ... /kontakt/7

Serdecznie zapraszam :)

50k07
" ... 'COS HUMAN KNOWLEDGE BELONGS TO THE WORLD... " [Antitrust]

ODPOWIEDZ