Pomysł na sklep internetowy

Forum poświęcone innym systemom operacyjnym, które nie pasuje do pozostałych działów. Można tutaj rozmawiać na temat Mac OS X, BeOS oraz innych egzotycznych systemów operacyjnych.
natalia86
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Pomysł na sklep internetowy

Post autor: natalia86 » 31 stycznia 2017, 10:50

Myślę o własnym biznesie... Zastanawiam się nad otworzeniem własnego sklepu internetowego. Znalazłam nawet darmowy. Myślę co mogłabym sprzedawać? Macie jakieś pomysły?

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Pomysł na sklep internetowy

Post autor: Berenika88 » 22 lutego 2017, 07:10

Na pewno tego rodzaju opcja jest bardzo ciekawa i z tego co wiem, wiele osób się na nią decyduje. Nie mniej jednak jeżeli już założysz własny sklep online, warto się dowiedzieć, jak zapewnić sobie wysoką sprzedaż. Jestem pewna, że wiele cennych wskazówek na ten temat można znaleźć w publikacji na publicrelations.pl. Na pewno warto się z nią dokładnie zapoznać.

kacper43
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kacper43 » 26 kwietnia 2018, 08:04

Z dwa lata temu tez się zastanawiałem nad otworzeniem sklepu internetowego , ale jak się dowiedziałem ile trzeba dokumentów wypełnić to zrezygnowałem

mczay
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mczay » 29 kwietnia 2018, 21:21

Chcąc założyć sklep internetowy, samemu nie ma sensu kombinować, bo można narobić sobie bałaganu. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów specjalizującej się w obsłudze informatycznej firm. Z pewnością chętnie doradzi nam jaki serwer wybrać i na który skrypt się zdecydować.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 5 czerwca 2018, 19:02

Oczywiście zanim wybierzecie serwer/hosting to warto przyjrzeć się tej całej sprawie z RODO. Być może przyda wam się taki certyfikat ssl, który szyfruje wszystkie dane zgodnie z zasadami RODO. To ogromny atut ponieważ, my właściciele firm nie musimy tak bardzo się martwić o zatajanie danych wrażliwych, taki certyfikat zrobi to za nas.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 15 czerwca 2018, 19:11

Czy ktoś z Wam może coś powiedzieć o Rodo? Szukam konkretnych odpowiedzi ponieważ prowadzę sklep internetowy. Może najlepiej byłoby skorzystać z ofert szkoleń. Z tego co wiem to odbywają się w wielu miastach w Polsce.. w internecie nie znajdę chyba tego co mnie interesuje, a dodam że szukam już długo.. czy ktoś z Was brał udział w szkoleniach RODO?

bartosz33
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bartosz33 » 22 czerwca 2018, 13:01

Coraz mniej jest dobrych pomysłów w tym wątku. Dla mnie otwarcie sklepu internetowego jest teraz nie opłacalne i szkoda kasy na to.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 24 czerwca 2018, 13:55

dla sprawnego prowadzenia sklepu internetowego mozesz zadbać o pomoc firmy zewnetrzenj przy konfekcjonowaniu twojego towaru perfectmeridian.pl. Ta firma prowadzi również komisjonowanie jak i pakowanie i przepakowanie. A wszystko to po to abyś nie martwił sie zwrotami od klientów. To tylko nie potrzebny stres i nerwy.

kabix179
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kabix179 » 24 czerwca 2018, 23:01

RODO to ostatnie imperatywy regulujące kwestię wrażliwych danych. Jeżeli zamierzasz przetwarzać je zgodnie z instrukcjami Unii to postaw na speców z tegoż obszaru.

Awatar użytkownika
seven77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: seven77 » 27 czerwca 2018, 16:20

Ja to się raczej nie bardzo na tym obszarze tematycznym znam... Raczej nie będę mógł pomóc...
(...) żeby wybaczyć, trzeba odtworzyć w pamięci, jak boleśnie zostało się zranionym. A żeby zapomnieć, trzeba najpierw zaakceptować rolę, jaką się odegrało w tragicznych wydarzeniach.

Wiali39
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wiali39 » 26 lipca 2018, 13:38

W chwili obecnej jeśli ma się jakiś kapitał to warto zainwestować w uruchomienie sklepu z suplementami diety bo na to zawsze będzie zapotrzebowanie i zarobi bardzo duże.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 8 września 2018, 15:55

Nie jestem przekonana... w dobie zdrowego, zbilansowanego trybu życia gdzie stawia sie na jak najmniej przetworzone produkty - raczej suplementy odpadaja - wiec raczej szłaby w sklep internetowy ze zdrowa zywnoscia. Z tym ze założenie to jedno a później obsługa klienta w e-commerce to kolejny temat. Nie wiem czy nie lepiej pomyslec jednak póki co i napbrac wprawy o sprzedaży na Amazona, na eBayu czy sprzedaży na Allegro. A w miedzyczasie czytac sobie i sie szkolic z zakresu e-commerce b2c chociazby na serwisach typu Marketer Plus

ODPOWIEDZ