Jaki komputer do gier?

Sprzęt komputerowy już nie jest taki skomplikowany jak się wydaje na początku. Pomożemy i porozmawiamy na temat procesorów, pamięci i dysków twardych. Szukasz pomocy z wyborem komputera lub laptopa? Pomożemy wybrać.
Awatar użytkownika
bren555
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jaki komputer do gier?

Post autor: bren555 » 4 stycznia 2019, 13:57

Na pewno w Internecie znajdą się porady w tym temacie. Nie powinno być z tym większych trudności.
Czasami miłość wiedzie w otchłań nas samych, a co gorsza ludzi, których kochamy.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 5 stycznia 2019, 23:30

Do gier zakup coś porządnego a najlepiej mobilnego jak taki sprzęt Lenovo Ideapad. Wiem że kosztuje ale istnieje opcja leasingu sprzętu czyli wpłata wstępna a potem czynsz i mamy świetny sprzęt.

Olgusia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Olgusia » 13 marca 2019, 11:55

Dużo sklepów też teraz oferują pomoc w wyborze laptopów do gier czy też do pracy i warto z tego właśnie skorzystać. Wiadomo że osoby przeszkolone w tym temacie na pewno będą więcej wiedzieć niż ktoś inny. Ja przykładowo swój laptop kupowałam na skynet.pl i bardzo polecam ten sklep.

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 29 maja 2019, 12:04

Niektóre komputery nie są jednak warte uwagi - są za drogie.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 12 listopada 2019, 20:28

Za dobrą jakość niestety trzeba trochę zapłacić. Lepiej tak niż wymianiać za rok spaloną kartę graficzną. Miałam tak z moim komputerem, budżetowo podeszliśmy do sprawy. A ja lubię grać, więc komputer nie miał lekko. Niedawno wydaliśmy trochę więcej i mam teraz takią machinę, że nie tylko działają gry dobrze, ale cicho chodzi i wygląda bardzo imponująco, to ten: https://www.euro.com.pl/komputery-stacjonarne-pc/activejet-komputer-r5-16gb-512ssd2tb-rtx2070-w10.bhtml , chwalę się nim wszędzie.

ODPOWIEDZ