Monitory LED

Sprzęt komputerowy już nie jest taki skomplikowany jak się wydaje na początku. Pomożemy i porozmawiamy na temat procesorów, pamięci i dysków twardych. Szukasz pomocy z wyborem komputera lub laptopa? Pomożemy wybrać.
TheChosen
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Re: Monitory LED

Post autor: TheChosen » 3 października 2012, 18:08

Właśnie kupiłem sobie LEDa i jestem w sumie zadowolony. Ze względu na ograniczony budżet padło na Samsung i jestem mocno zadowolony. Kolory są znacznie żywsze, niż w LCD, z którego korzystam przy okazji jechania na laptopie. Może nie jest to to samo, co CRT, ale te ostatnie już dawno odeszły do lamusa (a może się mylę?). Z początku bałem się, że 19 cali będzie dla mnie za duże, ale jak widać, ogarniam całość, a gierki wyglądają naprawdę fajnie na większym ekranie. Testuję go dopiero tydzień, także nic większego się nie wydarzyło, ale w razie czego jest gwarancja na rok :). Także ten LED chyba nie jest taki straszny, jak go reklamują. Z początku były głosy, że producenci chcą nas nabić w butelkę, a LED niczym się nie różni od LCD. Ja tam pewną różnicę widzę.

krejzol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krejzol » 13 września 2017, 19:47

Ja zastanawiam się nad kupnem telewizora oled. Mają bardzo dobrą jakość obrazu, a to jest rzecz, na której mia najbardziej zależy.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 26 listopada 2018, 17:51

Jak szukasz monitora to polecam Ci sie zainteresować tą ofertą https://itnes.pl/monitory-dell-s-series ... caips.html Znajdziesz tutaj bardzo dobry komputer który na pewno bardzo Ci sie spodoba. Dzięki tej stronie znajdziesz również inne osprzęty do komputera. Na pewno bedzie warto.

Awatar użytkownika
crazeworm87
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: crazeworm87 » 26 listopada 2018, 19:48

Takie monitory to świetna sprawa :D
---
pożyczka na dowód przez internet

Awatar użytkownika
Leszek4100
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Leszek4100 » 29 listopada 2018, 15:14

Na pewno warto w tej kwestii poszperać w Internecie. To będzie najlepsze wyjście w tej sytuacji.
Czuję, że się rozpuszczam i znikam, bo jeśli na świecie nie ma nikogo kto cię kocha,czy w ogóle istniejesz?

ODPOWIEDZ