Praca za granicą

Sprzęt komputerowy już nie jest taki skomplikowany jak się wydaje na początku. Pomożemy i porozmawiamy na temat procesorów, pamięci i dysków twardych. Szukasz pomocy z wyborem komputera lub laptopa? Pomożemy wybrać.
olimpiaaaa
Raczkujący
Raczkujący

Re: Praca za granicą

Post autor: olimpiaaaa » 1 stycznia 2018, 23:29

Nie wiem czy praca za granicą jest taka łatwa no chyba że masz już tam kogoś znajomego

mgryk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mgryk » 20 stycznia 2018, 23:21

Chcąc podjąć pracę za granicą, dobrze jest nauczyć się języka urzędowego państwa, do którego chcemy wyjechać. Ja, chcę podjąć pracę wakacyjną w Hiszpanii, w związku z czym w niedługim czasie rozpocznę naukę w warszawskiej szkole językowej.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 28 kwietnia 2018, 07:20

Z tego co wiem, to wiele osób wybiera pracę w Niemczech. Sama również zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Udało mi się nawet znaleźć ofertę przewoźnika, który jest szeroko ceniony wśród swoich klientów, przejazd z Wrocławia do Berlina to tylko 85zł.

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 1 maja 2018, 19:20

Ja pracowałam jakiś czas za granicą w zeszłym roku i zastanawiam się nad pewną kwestią. Możecie mi powiedzieć czy mam szansę na zwrot podatku z uk? Jak się za to zabrać? A może lepiej zlecić to jakiejś firmie? Jakie wy macie doświadczenie w tej kwestii?

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 16 maja 2018, 11:49

Pracowałam długi czas za granicą. Byłam zatrudniona legalnie, ale teraz nie wiem jak otrzymać zwrot podatku pit. Sądzicie, że powinnam zgłosić się do firmy, która profesjonalnie zajmuje się takimi sprawami? Znajoma rozliczała się z pomocą biura Eu Service. Może ja też powinnam jak najszybciej się do nich zadzwonić?

Wero22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wero22 » 20 czerwca 2018, 17:15

Niestety ale u nas czasami bardzo ciężko jest znaleźć dobrą i dobrze płatną pracę dlatego sporo osób wyjeżdża za granicę. Bardzo popularnym kierunkiem stały się Niemcy. Dlatego powstaje coraz więcej firm transportowych, które oferują tanie i szybkie kursy z Wrocławia do Niemiec - http://www.ekspresbus.pl/do-berlina. W ten sposób można znacznie podnieść swój komfort stopę życiową.

laguna
Milczek
Milczek

Post autor: laguna » 27 czerwca 2018, 12:34

Pewnie, że nadal wiele osób dojeżdża do pracy chociażby do Niemiec. Właśnie dlatego warto zainteresować się taką opcją jak busy do Niemiec. W tym celu najlepiej zajrzeć na stronę http://www.exodusinfo.eu/. Moim zdaniem ich oferta jest bardzo korzystna.

ODPOWIEDZ