Praca za granicą

Sprzęt komputerowy już nie jest taki skomplikowany jak się wydaje na początku. Pomożemy i porozmawiamy na temat procesorów, pamięci i dysków twardych. Szukasz pomocy z wyborem komputera lub laptopa? Pomożemy wybrać.
olimpiaaaa
Raczkujący
Raczkujący

Re: Praca za granicą

Post autor: olimpiaaaa » 1 stycznia 2018, 23:29

Nie wiem czy praca za granicą jest taka łatwa no chyba że masz już tam kogoś znajomego

mgryk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mgryk » 20 stycznia 2018, 23:21

Chcąc podjąć pracę za granicą, dobrze jest nauczyć się języka urzędowego państwa, do którego chcemy wyjechać. Ja, chcę podjąć pracę wakacyjną w Hiszpanii, w związku z czym w niedługim czasie rozpocznę naukę w warszawskiej szkole językowej.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 28 kwietnia 2018, 07:20

Z tego co wiem, to wiele osób wybiera pracę w Niemczech. Sama również zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Udało mi się nawet znaleźć ofertę przewoźnika, który jest szeroko ceniony wśród swoich klientów. Mam na myśli ofertę od http://www.ekspresbus.pl/do-berlina/ , gdzie przejazd z Wrocławia do Berlina to tylko 85zł.

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 1 maja 2018, 19:20

Ja pracowałam jakiś czas za granicą w zeszłym roku i zastanawiam się nad pewną kwestią. Możecie mi powiedzieć czy mam szansę na zwrot podatku z uk ? Jak się za to zabrać? A może lepiej zlecić to jakiejś firmie? Jakie wy macie doświadczenie w tej kwestii?

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 16 maja 2018, 11:49

Pracowałam długi czas za granicą. Byłam zatrudniona legalnie, ale teraz nie wiem jak otrzymać zwrot podatku pit . Sądzicie, że powinnam zgłosić się do firmy, która profesjonalnie zajmuje się takimi sprawami? Znajoma rozliczała się z pomocą biura Eu Service. Może ja też powinnam jak najszybciej się do nich zadzwonić?

ODPOWIEDZ