Stracone dane

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
bichon
Raczkujący
Raczkujący

Stracone dane

Post autor: bichon » 19 czerwca 2018, 19:41

Hej mam mianowicie taki problem wczoraj zalałam laptopa a na nim była moja praca inżynierska, niestety nie posiadam żadnej kopii i teraz nie wiem co robić znalazłam takie coś plom.pl, jak myślicie nada się to do czegoś? Z tego co piszą odzyska dane ze zniszczonego dysku karty SD a nawet telefonu, próbować czy samej lepiej w to się nie bawić i znaleźć kogoś kto umie obsłużyć taki program ?

Awatar użytkownika
dalia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Re: Stracone dane

Post autor: dalia » 25 czerwca 2018, 14:11

Zwykle w punktach naprawy laptopów i innych urządzeń elektronicznych mają usługi odzyskiwania danych, więc najlepiej jest zgłosić się do nich. Samodzielne działanie może tylko jeszcze bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Wiem, co mówię, bo byłam w podobnej sytuacji wcale nie tak dawno temu. Już wolałam położyć trochę więcej kasy, ale mieć pewność, że odzyskam pliki nieuszkodzone. Gdybym się znała na tym, to co innego, wtedy faktycznie robiłabym to na własną rękę.

Ola3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ola3 » 2 lipca 2018, 08:11

Idź do jakiegoś serwisu, może uda się odzyskać dane

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 26 października 2018, 11:31

Oho, to musi boleć :( Czemu wcześniej nie pomyślałeś o ich zabezpieczeniu? Teraz to jest podstawa!
Trudno, mleko rozlane, teraz musisz zrobić coś by już w przyszłości uniknąć takich sytuacji. Polecam https://dimsystem.pl/dlp-cenne-dane/ , ten system powinien was bez problemu uchronić. Pamiętaj, że mając firmę, trzymasz na komputerze nie tylko swoje dane, ale również dane Twojej firmy i twoich klientów. Czuje, że strata takich danych, źle mogłaby się skończyć.

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 30 października 2018, 13:36

Niektóre dane naprawdę trudno jest odzyskać i lepiej jest zdawać sobie z tego sprawę.
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

ODPOWIEDZ