Pozycjonowanie

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
Awatar użytkownika
doreen
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 13
Rejestracja: 27 lutego 2018, 14:53
Znak zodiaku: Lew

Re: Pozycjonowanie

Post autor: doreen » 27 lutego 2018, 15:36

Bez doświadczonej agencji od pozycjonowania, samodzielnie nie ma szans na wypromowanie własnej firmy w internecie, takie są obecnie realia. Wyszukiwarki mają takie algorytmy i obostrzenia, że bez ich znajomości można zaszkodzić wizerunkowi firmy, działając na własną rękę, przykładowo doprowadzić do otrzymania bana od Google na wszystko, co jest związane z marką naszej firmy - może to utrudnić klientom dotarcie do adresu/telefonu kontaktowego albo na profile czy samą stronę internetową. A zagadnienia z marketingu internetowego wcale nie tak łatwo poznać i zrozumieć, bo jest ich za dużo. Przy wyborze agencji, trzeba zwracać uwagę na stawiane warunki współpracy, by się nie naciąć albo nie przepłacać.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 154
Rejestracja: 12 października 2017, 13:36
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Pozycjonowanie

Post autor: samoa » 7 czerwca 2018, 10:58

Za pakiet 1599 zł w firmie z Łodzi premiumdigital.pl, masz takie usługi jak m.in. pełny audyt i analiza strony, zaawansowana optymalizacja strony, 8 fraz kluczowych, 5 artykułów sponsorowanych w okresie trwania umowy, marketing szeptany (35 wpisów miesięcznie), zaawansowane budowanie zaplecza backlinków, mapy Google, dodanie do indeksu Google, integracja z Search Console. Generalnie ta firma ma świetne opinie i dużo zrealizowanych kampanii pozycjonowania, więc znają się na rzeczy i taką usługe wykonaja Ci pewnie, fachowo i zgodnie z Twoimi celami biznesowymi.

uajka
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 października 2016, 14:07
Znak zodiaku: Skorpion
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pozycjonowanie

Post autor: uajka » 8 czerwca 2018, 09:42

Jak branża jest niszowa to zwykle wystarczy dobra optyamlizacja. Jeśli jednak konkurencja jest spora, to bez inwestycji w pozycjonowanie lub skuteczną reklamę nikt Cię nie znajdzie. Pozycjonowanie na dłuższą metę jest tańszą opcją.

mariiks
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 czerwca 2018, 14:26
Znak zodiaku: Skorpion

Re: Pozycjonowanie

Post autor: mariiks » 15 czerwca 2018, 13:11

Wiadomo, że pozycjonują się głównie firmy działające w branżach, gdzie konkurencja jest duża. Niszowe działalności zwykle nie potrzebują takich metod reklamowania. Tylko jak stwierdzić, która gałąź gospodarki faktycznie jest niszowa, gdy otwiera się wiele sklepów internetowych o różnej tematyce? Trudno powiedzieć. Najlepiej byłoby wykonać jakieś badania rynkowe, tyle, że one kosztują. Generalnie jak już chcemy się podjąć pozycjonowania, najlepiej jest to robić poprzez agencję marketingową.

maciek0zielinski
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 marca 2018, 13:47

Re: Pozycjonowanie

Post autor: maciek0zielinski » 27 czerwca 2018, 09:29

Najlepiej w tej kwestii zaufać jakiejś agencji z doświadczeniem.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 134
Rejestracja: 15 stycznia 2018, 10:30

Re: Pozycjonowanie

Post autor: kbietka » 7 lipca 2018, 19:49

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to najlepszym wyborem chyba bedzie firma mateusz-kozlowski.pl Tutaj pozycjonowanie przebiega bardzo szybko i dosłownie widzisz jak twoja marka szybuje systematycznie w górę w wyszukiwarce googla. Jeżeli nie znalazłeś jeszcze żadnej firmy która poprowadziła by kampanie twojej firmy to sie nawet nie zastanawiaj :)

greemsy
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 113
Rejestracja: 5 stycznia 2017, 12:17

Re: Pozycjonowanie

Post autor: greemsy » 16 listopada 2018, 10:11

Myślę, że wybierając firmę, która zajmować się będzie pozycjonowaniem naszej strony internetowej musimy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Doświadczenie, efekty prac poparte przykładami oraz cenę wraz ze sposobem rozliczania. Wiem, że wiele zależy również od branży w jakiej działamy, jednak jeśli ktoś ma duże doświadczenie to dla każdej branży przygotuje dobry plan działania ;)

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Posty: 260
Rejestracja: 11 stycznia 2018, 12:02
Kontakt:

Re: Pozycjonowanie

Post autor: Skyler White » 12 września 2019, 07:17

Pozycjonowanie stron przynieść może dobre wyniki, jednak trzeba być cierpliwym.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Kinga ze Sky-Shop.pl
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 5
Rejestracja: 23 sierpnia 2019, 16:00
Kontakt:

Re: Pozycjonowanie

Post autor: Kinga ze Sky-Shop.pl » 25 października 2019, 10:18

Zdecydowanie tak, pozycjonowanie sklepu internetowego to podstawa! Dzięki publikowanym treściom klienci szukający konkretnego produktu trafiają bezpośrednio na Twoją ofertę. Pisząc bloga zgarniasz też ruch ludzi szukających odpowiedzi na pytania. Przykładowo: piszesz o tym, jak czyścić basen i od razu podrzucasz produkty ze swojego sklepu ;)
Pamiętaj, że sprzedając na Allegro płacisz prowizję, a w swoim sklepie nie! Wydatki na pozycjonowanie zwrócą się prędzej czy później.
Rozkręć swoją sprzedaż z platformą sklepów internetowych https://sky-shop.pl/

ODPOWIEDZ