Strona 1 z 1

wykładzina na podłogę

: 30 listopada 2016, 12:14
autor: drogadozen
Wiecie jak położyć wykładzinę na podłogę? Mnie też się wydawało że wiem do momentu kiedy nie zacząłem tego robić :) Mam jednak fajnych znajomych którzy wpadli z pomocą i położenie wykładziny okazało się błahostką :)

Re: wykładzina na podłogę

: 22 marca 2017, 19:22
autor: haluks2
Szukam jakiejś wykładziny do kuchni, żeby się łatwo zamiatało na niej. Planuję skończyć remont kuchni ale nie do końca mam wystarczających środków na to, remont trochę mnie przerósł, trochę znajomi mi pomagają, ale do końca remontu jeszcze daleko. Może jakaś chwilówka by mi pomogła w tym ?

Re: wykładzina na podłogę

: 12 czerwca 2018, 21:57
autor: kbietka
Możesz pomyśleć o panelach winylowych, wyglądają jak panele, nawet kładzie sie je również podobnie, jednak taka posadzka jest odporna na zarysowania oraz wode i nie wybije ich jak dostaną trochę wilgoci :)

Re: wykładzina na podłogę

: 29 czerwca 2018, 17:54
autor: lola35
Jeżeli szukacie dobrego producenta wykladziny podłogowej to serdecznie polecam jaan.waw.pl. Maja wiele lat doswiadczenia w produkcji wysokiej jakości wykładzin dla Hoteli, Szkół, Przedszkoli, oraz domów i mieszkań są profesjonalistami, i na pewno dobrze doradzą co do wzoru jak i materiału :)

Re: wykładzina na podłogę

: 26 sierpnia 2018, 13:16
autor: mela3
Ewentualne panele są wytrzymalsze, taka podłoga bambusowa wygląda bardzo fajnie i fajnie się też ją czyści. Zerknij sobie, czy pasowałaby do Twojego pomieszczenia, czasami właśnie w sklepach internetowych można dorwać perełki.

Re: wykładzina na podłogę

: 28 sierpnia 2018, 18:14
autor: marex
Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć ;)

Re: wykładzina na podłogę

: 22 września 2018, 18:55
autor: Irmina30
Eno, gdzie wykladzina na podloge:/ Wykladzia mi sie kojarzy z latami 80-90 i bieda. Teraz sa o wiele lepsze rzeczy na podloge - np deska wielowarstwowa.

Re: wykładzina na podłogę

: 13 listopada 2018, 21:20
autor: yuremp
Według mnie zdecydowanie lepiej jest zainwestować w jakieś panele, albo nawet parkiet. To bardziej wytrzymałe niż wykładzina ;)

Re: wykładzina na podłogę

: 26 marca 2019, 14:35
autor: Amelia
Ale właśnie wykładziny wracają teraz do łask. Oczywiście są to zupełnie inne wykładziny niż te z lat 80-tych ubiegłego wieku. Wystarczy przejrzeć jaki jest wybór by zrozumieć, dlaczego coraz więcej osób się na nie decyduje. Są nie tylko ładne, ale też można je bardzo szybko położyć i w ten sposób odmienić wnętrze. U mnie w sypialni mam wykładzinę i bardzo sobie takie rozwiązanie chwalę - sprawia, że sypialnia jest bardziej przytulna. Dodatkowo pod wykładzinę położyliśmy specjalny podkłada - pianocarpet firmy Organika, który sprawia, że chodzi się po wykładzinie jak po luksusowym dywanie. W dodatku ten podkład bardzo dobrze podłogę dociepla, wstawanie rano z łóżka bez kapci nie stanowi żadnego problemu. Podłoga jest ciepła i miła.

Re: wykładzina na podłogę

: 12 września 2019, 07:15
autor: Skyler White
Mnie takie wykładziny się nie podobają. ;)