Jaka reklama dla firmy?

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Re: Jaka reklama dla firmy?

Post autor: Irmina30 » 27 kwietnia 2017, 13:18

@smarkata zgadzam się, że dobra etykieta czy opakowanie przyciąga uwagę. Sama najpierw sięgam po produkt w opakowaniu, które mi najbardziej wpadnie w oko :) Ja od niedawna zajmuje się sprzedażą biżuterii hand made i zainwestowałam w ładne i estetyczne opakowania, które zamawiam od firmy.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 15 maja 2017, 13:22

Podczas rozkręcania biznesu zazwyczaj inwestujemy w reklamę. To dobry pomysł o ile zainwestujemy w skuteczną reklamę. Wiadomo, ze metod i pomysłow na to by wyróżnić się na tle konkurencji jest wiele.Tylko która z tych metod jest na tyle skuteczna by zachęcić klienta a nie odstraszyć go. Sądzę, że storytelling , to teraz jesna z bardziej skutecznych metod na zachęcenie klienta do naszego produktu.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 18 maja 2017, 13:05

Firma potrzebuje przede wszystkim dobrej reklamy w sieci by być lepiej widoczną dla klientów. Kluczową rolę odgrywa tu nie tylko pozycjonowanie ale prowadzenie regularnych i dobrze przygotowanych kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Ja to zadanie zlecam profesjonalistom. Mają spore doświadczenie a ich pomoc jest dla mnie nieoceniona.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 19 maja 2017, 22:52

Całkiem niezłym pomysłem jest udział w targach branżowych. Każdy skupia się na reklamie w sieci ale moim zdaniem warto także zaprezentować się na żywo ze swoim towarem czy usługami. Jeśli zdecydujecie się na udział w targach to z pewnością przyda się profesjonalne stoisko. Takie stoiska wykouje firma Berkano Expo. Mają doskonałe pomsyły, przygotowują stoiska dostosowane do oferowanych produktów i usług.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 23 maja 2017, 10:49

Ja polecam zakup flag reklamowych, jest to naprawdę ciekawa forma reklamowania swojej firmy. Sama jestem trakcie dokonania zamówienia ich, dodatkowo zamierzam jeszcze kupić solidne i mocne podstawy na podłoże płaskie. Sklep ma bogaty wybór w podstawach w najróżniejszych rozmiarach oraz oferuje również maszty i inne akcesoria. Uważam, że ich propozycje są najkorzystniejsze.

chrupek3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: chrupek3 » 29 maja 2017, 12:26

Jeśli szukasz dobrej reklamy, to trzeba najpierw znaleźć miejsce, gdzie możesz spotkać ludzi z branży. Ja prawie codziennie odwiedzam reklama.pl i korzystam z wielu opcji serwisu. Głównie poszukuje podwykonawców do moich szalonych, marketingowych pomysłów ;p Ostatnio zaplanowałam zrobić event firmowy i chyba skuszę się na jakąś agencję eventową!

Agusiek55
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Agusiek55 » 5 czerwca 2017, 20:21

A może pójdziecie w coś bardziej niestandardowego? Szczególnie dla większych firm, polecam kozystanie z usług agencji hostess. Dzięki ich usługom możecie stworzyć profesjonalny pokaz mody, sesję zdjęciową czy każdy inny event promocyjny. Myślę, że taka forma reklamy również jest bardzo potrzebna.

ascent
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ascent » 9 czerwca 2017, 19:23

Ja zrobiłem błąd i zatrudniłem człowieka do firmy, który miał zajmować się i być odpowiedzialny za reklamę oraz wizerunek. Gość faktycznie znał się na komputerach i trochę mnie tym ujął. Dziewięć miesięcy czarował, że zrobi to, zrobi tamto a ja czekałem na jakieś wyraźne rezultaty. Oczywiście bez skutku. W końcu miarka się przebrała i zażądałem sprawozdania z jego dokonań. Wyszło na to, że praktycznie nie zrobił niczego sensownego. Zdaję sobie sprawę, że strona firmowa nie może zostać pozostawiona samej sobie ale ja już nikogo na miejsce tamtego pracownika nie chcę przyjmować. Wobec tego pytanie czy firmy zewnętrzne to też tacy "ściemniacze" czy też można im zaufać ?

marietta
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: marietta » 5 września 2017, 18:46

Ja skorzystałam z drukarni. Zrobili mi rewelacyjne ulotki, które są potrzebne każdej firmie.

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 17 września 2017, 18:56

Jaką prowadzisz działalność? Bo to też zależy od tego co robisz. Tak uniwersalnie to wiadomo reklama w mediach społecznościowych, ja jestem przekonana o jej działaniu, bo ludzie mnóstwo czasu tam spędzają i jest ten portal wyznacznikiem pewnych trendów, także jak tam zaistniejesz to jest to już naprawdę duży sukces który odczujesz.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 28 grudnia 2017, 21:23

Moim zdaniem warto postawić na targi branżowe, ulotki, plakaty, reklamę w sieci. Chyba najlepiej skorzystać z wszystkich dostępnych opcji. Na retio.pl bogatą ofertę ulotek, plakatów, ścianek reklamowych, trybun, stojaków itd.
Z tego co widziałam ceny są bardzo atrakcyjne.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 13 lutego 2018, 16:59

Prowadząc firmę warto inwestować w takie rzeczy jak gadżety reklamowe. W ten sposób mozemy pozyskać nowych klientów. Teraz przed świetami takie gadżety najbardziej mogą się sprawdzic.

Awatar użytkownika
doreen
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: doreen » 27 lutego 2018, 15:31

Zależy, w jakiej branży się działa. Bo i nowoczesne i tradycyjne przedsiębiorstwa mogą skorzystać zarówno z nowych, jak i już uznanych za tradycyjne form reklamy, ale czasem bywa tak, że dana kampania reklamowa będzie mieć zupełnie odwrotną skuteczność od zamierzonej. Dlatego przed rozpoczęciem działań marketingowych trzeba zrobić albo zlecić badanie rynku i konkurencji. To pierwsze po to, by sprawdzić funkcjonowanie i okres trwania trendów oraz sposobów działania mechanizmów rynkowych (popyt, podaż) w otoczeniu firmy, to drugie, by dowiedzieć się, co przyniosło najlepsze wskaźniki konkurentom i dlaczego. Potem należy ustalić własne możliwości organizacyjne, finansowe i ludzkie, aby stworzyć zarys skutecznej strategii marketingowej. Nie wystarczy wymyślić sobie z powietrza, że się skupimy tylko na mediach społecznościowych albo tylko na fizycznych formach reklam (ulotki, banery, próbki), bo wszystkiego nie zrealizujemy. Kilka konkretnych typów działań jest o wiele lepszym rozwiązaniem, np. pozycjonowanie + gratisy dla klientów robiących zamówienie albo social media + mailingi.

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 27 kwietnia 2018, 11:13

Jeśli chcesz trafić do klientów to nie działaj tylko przez internet. Tradycyjna reklama taka jak m.in ulotki też jest skuteczna. Na https://www.jkbprint.pl znajdziesz świetną ofertę drukarnii. Możesz zamówić ulotki, plakaty itd w dobrych cenach

Madameadame2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Madameadame2 » 6 maja 2018, 22:39

Internet rzeczywiście jest jedną z lepszych form reklamy, ale tak jak mowisz, trzeba kombinować na różnych frontach :) Zajrzyj sobie również na stronkę papilioagency.com gdzie oferują się profesjonalne modelki i hostessy, idealne do własnie działań promocyjnych, marketingowych. Można zawsze zorganizować ciekawą akcję promocyjną.

ODPOWIEDZ