Skuteczna reklama SEO SEM

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
jakubkról32
Raczkujący
Raczkujący

Skuteczna reklama SEO SEM

Post autor: jakubkról32 » 29 sierpnia 2017, 11:37

Chcesz, żeby Twoje przedsiębiorstwo zaistniało w sieci, ale kompletnie nie wiesz, jak się za to zabrać? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadbamy, żeby Twoja firma stała się rozpoznawalna w Internecie, dzięki czemu zyskasz wielu nowych klientów. Więcej informacji znajdziesz tutaj agencja sem foxstrategy.pl.

yuremp
Milczek
Milczek

Re: Skuteczna reklama SEO SEM

Post autor: yuremp » 11 lipca 2018, 18:18

Polecam zastanowić sie nad content marketingiem. Można dzięki niemu przy okazji podnieśc pozycje w wyszukiwarce, a jednocześnie pozyskać ruch z innych źródeł :)
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2018, 19:22 przez yuremp, łącznie zmieniany 1 raz.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 12 lipca 2018, 13:24

Jeśli szukasz firmy od pozycjonowania, to ja polecam premiumdigital.pl. Ceny zaczynają się od 799 zł w zależności od stopnia rozbudowania pakietu. Generalnie, pewnie jak wiesz sam - pozycjonowanie to absolutna podstawa dla każdego biznesu, a po jakimś czasie widać wyraźne efekty. Twój serwis może pojawić się na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania Google.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 20 lipca 2018, 14:04

Z jednej strony 800 zł to niewiele, jednakże jeśli mówimy o rozbudowanych i prężnie rozwijających się firmach, jednak z drugiej strony dla "świeżaków" może być to zbyt wiele. Z drugiej strony jednak patrząc, kto nie inwestuje - ten nic nie zyskuje ;)

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 22 lipca 2018, 18:34

Uważam, że jednymi z najskuteczniejszych metod na promocję firmy w internecie jest popularne pozycjonowanie i kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Oczywiście są skuteczne tylko wtedy gdy przeprowadzane są w sposób przemyślany przez osoby, specjalizujące się w tej dziedzinie.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 24 lipca 2018, 18:58

Generalnie rzecz biorąc, to ja ze swojej strony polecam wam web-folio.pl . Obecnie jest tyle form reklam, że ciężko zdecydować się na jedną konkretną. Dzięki web-folio poznałam wszystkie rodzaje, poczytałam na ich temat i wybrałam tę, która najbardziej spełniała moje oczekiwania.

ZoskaToska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZoskaToska » 31 sierpnia 2018, 22:53

A moim zdaniem najlepszym i oczywiście absolutnie niezbędnym sposobem na rozreklamowanie własnej firmy są linki afiliacyjne, widziałem kilka naprawdę fajnych propozycji w tym temacie. Jestem zdania, że każda firma powinna aktywnie udzielać się w tej dziedzinie.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 7 września 2018, 13:45

Skuteczna reklama SEO lub SEM będzie również na pewno trochę kosztować ;) Oczywiście wiele zależy również czy znajdziesz freelancera czy agencję marketingową. W pierwszym przypadku może i będzie taniej, ale nie wiadomo czy skutecznie. Druga sprawa to z pewnością droższy wydatek, ale pewniejszy. Warto również zastanowić się nad modelem rozliczania, gdyż z tego co czytałem wybór odpowiedniego modelu powinien być uzależniony od konkretnego przypadku ;) Lepiej na starcie uzgodnić szczegóły, niż później płacić za dużo.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 8 września 2018, 15:58

To wcale nie musza byc jakies bardzo wygórowane koszty... zalezy od wybranej strategii e-commerce. A narzedzi nie brakuje jak widac w serwisie Marketer Plus. Technologii aktualnie jest naprawde mnóstwo tylko wazne tez z ktorych warto korzystac w konkretnym przypadku, bo jednak kampania powinna byc dostosowana do potrzeb klienta

janka0
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: janka0 » 28 września 2018, 15:17

A jaki koszt takiej usługi?

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 19 listopada 2018, 11:54

Bardzo wiele zależy kto zajmował się będzie pozycjonowaniem Twojej strony, gdyż jedna firma ma inny cennik, a kolejna inny. Zupełnie inaczej jest jeszcze z freelancerami, ale tutaj trzeba uważać, gdyż nie mamy pewności w co będziemy inwestować. Jeśli jednak wybierzemy rozliczanie za efekt wykonanych prac powinniśmy być bezpieczni, jednak jeśli wybierzemy rozliczanie abonamentowe różnie może być.

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 12 września 2019, 07:16

Jeśli liczy ktoś na wysoką skuteczność, musi zwrócić się do firmy posiadającej duże doświadczenie.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 23 września 2019, 15:31

Nie będę się tutaj rozpisywać o zasadach skutecznej reklamy tego rodzaju, bo jeśli się ktoś tym interesuje, to na pewno wie, jak ona działa. Powiem tylko, że Agencja Nakatomi Polska może Wam taką reklamę zagwarantować. Mają na stanowiskach doświadczonych specjalistów - od PR, reklamy, widoczności w sieci.

Olgusia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Olgusia » 4 października 2019, 21:26

Samodzielna promocja firmy w internecie nie jest taka prosta. Wiem coś na ten temat, lepiej jest zlecić tą usługę doświadczonej firmie. W tedy masz chociaż pewność że kampania będzie przeprowadzona owocnie. Poczytaj sobie np tutaj https://www.cleveragency.pl/blog/2019/04/11/jak-stworzyc-skuteczna-reklame-na-facebooku/ o tym jak stworzyć dobrą reklamę na na facebooku

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 8 października 2019, 13:06

Też wydaje mi się, że samodzielne zajmowanie się tym może okazać się dość trudne.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

ODPOWIEDZ