Skuteczny preparat na wzmocnienie paznokci

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
storka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Skuteczny preparat na wzmocnienie paznokci

Post autor: storka » 1 października 2018, 11:02

Testowaliście już tę słynną odżywkę do paznokci od Eveline? Dokładnie mam na myśli tę odżywkę 8w1. Ma świetne oceny i sprawdziła się u wielu osób. Ja sama bardzo ją lubię, bo już po kilku użyciach paznokcie są w znacznie lepszym stanie. Poza tym nie jest droga.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 15 października 2018, 10:25

Ja muszę przyznać, że od kiedy robię hybrydy to mam dużo mocniejsze paznokcie. Więc może warto pomyśleć o takim rozwiązaniu? Możesz wybrać się do Easy Nails, oni mają w ofercie najróżniejsze rodzaje manicure. Zapytaj ich o konkretne usługi, na pewno coś Ci doradzą, no i wypróbuj.

Saszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Saszka » 18 marca 2019, 21:36

A czy słyszałyście o manicure tytanowym, który również wzmacnia paznokcie, a przy okazji jest bardzo trwały?
Moja kosmetyczka wykonuje taki zabieg produktami Revel Nail, które są bardzo profesjonalne i mają masę witamin.
Ja będę chciała się zdecydować na taki zabieg podczas następnej wizyty, więc podzielę się z Wami opinią na ten temat.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 25 kwietnia 2019, 18:36

storka tak kiedyś używałam tej 8w1 z eveline i była ok. Z racji tego, że odżywki powinno się raz na jakiś czas zmieniać to teraz testuje tą Keratin Pro ( w czerwonym opakowaniu). Super wzmacnia a przy tym utwardza płytkę, nic się nie kruszy i nie rozdawaja. no i duży plus za dostępność ( np w Rossmanie) i cene ( około 13 zł).

ODPOWIEDZ