Najlepszy hosting ~ Jakość/Cena

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
mczay
Raczkujący
Raczkujący

Re: Najlepszy hosting ~ Jakość/Cena

Post autor: mczay » 27 marca 2018, 23:05

Niestety, w żaden sposób nie jestem w stanie Ci pomóc. Ja, obsługę informatyczną zleciłem firmie i to ona zajmuje się tego typu sprawami.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 6 kwietnia 2018, 14:22

Do Tworzenia stron, potrzebny bedzie Ci naprawde dobry hosting. Na początku warto znaleźć taki z łatwą obsługa i możliwością zrobienia kopii zapasowych tak jak tutaj statnet.pl/hosting. Później mozesz iśc w bardziej zaawansowanych hosting

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 11 kwietnia 2018, 06:02

Jeśli chodzi o stabilny hosting to zerknij sobie jeszcze na stronę domeny.pl, mają teraz ciekawą promocję. Do wyboru 4 różne opcje od najtańszej Start za niespełna 7,5 zł miesięcznie po Unlimited za niecałe 20 zł miesięcznie. To ceny promocyjne, moim zdaniem to obecnie najlepsza oferta na rynku.

mariuszek775
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszek775 » 4 maja 2018, 23:25

Moim zdaniem jedne z najlepszych usług, szczególnie jeśli chodzi o porównanie jakości do ceny ma Hekko. Korzystałem z ich usług bardzo długi czas i na prawdę nie miałem powodów do narzekań

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 19 maja 2018, 19:46

Zgadzam się tu z poprzednikiem - Hekko oferuje pod tym względem bardzo dużo. Korzystałem z wielu hostingów, jednak teraz kończy mi się właśnie umowa z jedną firmą i planuję przenieść się właśnie do Hekko.

Mavis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: Mavis » 10 lipca 2018, 10:23

Każdy ma inne oczekiwania od hostingu. Najlepiej samemu posprawdzać i przetestować różne usługi w różnych firmach. Dzisiaj to chyba większość firm oferuje okres testowy. Ja od siebie polecam statnet. Tam znajdziesz wszystko ;) od serwerów vps z linuxem, windowsem, vps z administracją (skonfigurują go za Ciebie) aż po serwery dedykowane. Certyfikaty SSL swoim klientom instalują gratis.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 10 lipca 2018, 10:38

Oprócz hostingu i tym podobnych rzeczy warto skupić się jeszcze na certyfikacie SSL, który w obecnych zmianach związanych z RODO będzie wam potrzebny.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 29 września 2018, 19:18

Niezla oferte ma teraz Progreso - sprawdzic mozna u nich szczegoly na ich stronie internetowej. Co ciekawe - przez 30 dni mozna za darmo testowac to, co oferuja. Oczywiscie takze maja certyfikat SSL i spelniaja wszystko, co trzeba przy RODO.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 9 października 2018, 13:44

Szczerze mówiąc, to jestem zaskoczona, że nikt z was nie wspomniał o domeny.pl. To zdecydowanie najlepsza oferta na rynku, ceny też są korzystne. Jeśli zdecydujecie się teraz na skorzystanie z hostingu, to 60GB zapłacicie jedynie 2,49. Oczywiście transfer danych jest bez limitu.

ODPOWIEDZ