Skuteczna reklama SEO SEM

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
jakubkról32
Raczkujący
Raczkujący

Skuteczna reklama SEO SEM

Post autor: jakubkról32 » 29 sierpnia 2017, 11:37

Chcesz, żeby Twoje przedsiębiorstwo zaistniało w sieci, ale kompletnie nie wiesz, jak się za to zabrać? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zadbamy, żeby Twoja firma stała się rozpoznawalna w Internecie, dzięki czemu zyskasz wielu nowych klientów. Więcej informacji znajdziesz tutaj agencja sem foxstrategy.pl.

yuremp
Milczek
Milczek

Re: Skuteczna reklama SEO SEM

Post autor: yuremp » 11 lipca 2018, 18:18

Polecam zastanowić sie nad content marketingiem. Można dzięki niemu przy okazji podnieśc pozycje w wyszukiwarce, a jednocześnie pozyskać ruch z innych źródeł :)
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2018, 19:22 przez yuremp, łącznie zmieniany 1 raz.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 12 lipca 2018, 13:24

Jeśli szukasz firmy od pozycjonowania, to ja polecam premiumdigital.pl. Ceny zaczynają się od 799 zł w zależności od stopnia rozbudowania pakietu. Generalnie, pewnie jak wiesz sam - pozycjonowanie to absolutna podstawa dla każdego biznesu, a po jakimś czasie widać wyraźne efekty. Twój serwis może pojawić się na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania Google.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 20 lipca 2018, 14:04

Z jednej strony 800 zł to niewiele, jednakże jeśli mówimy o rozbudowanych i prężnie rozwijających się firmach, jednak z drugiej strony dla "świeżaków" może być to zbyt wiele. Z drugiej strony jednak patrząc, kto nie inwestuje - ten nic nie zyskuje ;)

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 22 lipca 2018, 18:34

Uważam, że jednymi z najskuteczniejszych metod na promocję firmy w internecie jest popularne pozycjonowanie i kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Oczywiście są skuteczne tylko wtedy gdy przeprowadzane są w sposób przemyślany przez osoby, specjalizujące się w tej dziedzinie.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 24 lipca 2018, 18:58

Generalnie rzecz biorąc, to ja ze swojej strony polecam wam web-folio.pl . Obecnie jest tyle form reklam, że ciężko zdecydować się na jedną konkretną. Dzięki web-folio poznałam wszystkie rodzaje, poczytałam na ich temat i wybrałam tę, która najbardziej spełniała moje oczekiwania.

ZoskaToska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZoskaToska » 31 sierpnia 2018, 22:53

A moim zdaniem najlepszym i oczywiście absolutnie niezbędnym sposobem na rozreklamowanie własnej firmy są linki afiliacyjne, widziałem kilka naprawdę fajnych propozycji w tym temacie. Jestem zdania, że każda firma powinna aktywnie udzielać się w tej dziedzinie.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 7 września 2018, 13:45

Skuteczna reklama SEO lub SEM będzie również na pewno trochę kosztować ;) Oczywiście wiele zależy również czy znajdziesz freelancera czy agencję marketingową. W pierwszym przypadku może i będzie taniej, ale nie wiadomo czy skutecznie. Druga sprawa to z pewnością droższy wydatek, ale pewniejszy. Warto również zastanowić się nad modelem rozliczania, gdyż z tego co czytałem wybór odpowiedniego modelu powinien być uzależniony od konkretnego przypadku ;) Lepiej na starcie uzgodnić szczegóły, niż później płacić za dużo.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 8 września 2018, 15:58

To wcale nie musza byc jakies bardzo wygórowane koszty... zalezy od wybranej strategii e-commerce. A narzedzi nie brakuje jak widac w serwisie Marketer Plus. Technologii aktualnie jest naprawde mnóstwo tylko wazne tez z ktorych warto korzystac w konkretnym przypadku, bo jednak kampania powinna byc dostosowana do potrzeb klienta

janka0
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: janka0 » 28 września 2018, 15:17

A jaki koszt takiej usługi?

ODPOWIEDZ