zatoki

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
Zara23
Raczkujący
Raczkujący

zatoki

Post autor: Zara23 » 24 listopada 2016, 07:36

Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego na zatoki to koniecznie obczajcie to zapalenie-zatok.pl. W sieci jest dużo artykułów, ale raczej nie ma tak dobrych opracowań. Co o tym sądzicie? Warto coś takiego ściągnąć i sobie przeglądnąć? Mam nadzieje, że się ktoś skusi.

susuyathor
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: zatoki

Post autor: susuyathor » 23 grudnia 2016, 18:33

może też to boleć

Mózg
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: Mózg » 26 stycznia 2017, 18:33

W zależności od konkretnego przypadku leczenie zapalenia zatok może odbywać się w zupełnie inny sposób. Cenne informacje na ten temat można znaleźć chociażby tutaj: acatar.pl. Z pewnością sporym udogodnieniem jest to, że istnieją leki, które pozwalają zwalczyć to schorzenie i są dostępne w każdej aptece bez recepty. Dzięki temu można szybciej rozpocząć samodzielny proces leczenia.

Julka95
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Julka95 » 21 czerwca 2017, 16:28

wiesz co u mnie schemat jes taki zawsze katar,zawalone zatoki i potem od razu gardlo i oskrzela i to w przeciągu kilku dni :( teraz mnie gardło boli więc uzywam glimbax, ale nie wiem czy się sprawdzi i czy nie będzie potrzebny antybiotyk bo przy tej klimie ktora jest wszedzie to co rusz mnie zawiewa :(

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: loko9 » 27 czerwca 2017, 18:30

Zatoki wiem co to za ból. Jeszcze często posiadając aparat ortodontyczny jesteśmy narażeni na infekcje i zapalenie jamy ustnej. Wtedy trzeba sięgnąć po takie produkty co by zwalczyły te zapalenia. Ważne by środek nie zawierał alkoholu i szybko działał, właśnie jak ten lek. Warto mieć go na stałe w apteczce

maksi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: maksi » 24 lipca 2017, 11:33

Moja mama odkąd pamiętam zmaga się z poważnymi problemami związanymi właśnie z zatokami. W okresie zimowym i wiosennym te objawy się zdecydowanie nasilają. Szukam dla niej sprawdzonej poradni otolaryngologicznej na terenie Katowic. Czy ktoś może korzystał z usług tej w Szpitalu EMC-SA ? Słyszała wiele pozytywnych opinii, dodatkowo mają opcje wizyt zarówno prywatnie jak i na NFZ.

osiczka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: osiczka » 5 września 2017, 10:11

jak chcecie to na alergiko.pl jest sporo porad dotyczących radzenia sobie z objawami takimi jak np łzawienie oczu, katar, czy kaszel. Ja sama mam takie ataki alergii, że z domu nie wychodzę i czuję się okropnie. Jak na złość ostatnio skończyły mi się leki na receptę i czekam znów na wizytę, bo lekarz był na urlopie. A wy jak radzicie sobie w takich sytuacjach?

Dikot45
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Dikot45 » 19 października 2017, 11:39

Mi na zatoki najlepiej pomaga sauna. Polecam każdemu.

jackwelss39
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jackwelss39 » 24 października 2017, 13:56

Ja z zatokami raczej nie mam problemu. A jak już coś zaczyna się robić to wystarczy jedna tabletka i mam to z głowy. Dużo bardziej męcze się z suchym kaszlem. Nie wiem w sumie dlaczego tak często mnie męczy, choc może przy przeziębieniu i to normalna rzecz. Jeżeli już złapiecie suchy kaszel to weźnie najlepiej syrop levopront, ja już wiele syropów przetestowałem

kfap
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 27 grudnia 2017, 20:56

Zatoki niestety są bardzo narażone na wszelkiego rodzaju zapalenia... Nie wiem czy wiedzieliście, ale infekcje zatok mogą prowadzić nawet do zatykania się ucha... Masakra co nie? Pewnie się dziwicie, że prawię wam tutaj takie mądrości jakbym wszystkie rozumy pozjadał...

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 9 lutego 2018, 19:59

Jeżeli bardzo dokuczają ci zatoki a nie możesz udać się do lekarza, to w Warszawie masz możliwość umówienia wizyty w domu .
Lekarz pojawi się w ciągu 60 min , cena za wizytę jest bardzo atrakcyjna.

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 12 kwietnia 2018, 21:49

Ja nie lecę się na własną rękę bo niestety takim sposobem to można sobie tylko zaszkodzić. Źle dobrane leki lub słabe dawki mogą powodować powikłania dlatego też najlepiej idź do lekarza. Jeżeli nie lubisz przychodni to dobrym rozwiązaniem jest wizyta domowa. Możesz się na nią umówić np u nich https://lekarzobok.pl/ na terenie Wrocławia. Mają świetnych lekarzy więc na pewno się nie zawiedziesz :)

Ficek87
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ficek87 » 9 maja 2018, 14:48

Dobrze spisują się aerozole do nosa powstrzymujące alergię

ODPOWIEDZ