Księgowość tradycyjna czy online...?

To właśnie dzięki Internetowi tutaj się spotykamy. Rozmawiamy tutaj na wszystkie tematy związane z sieciami, routerami, protokołami oraz stronami internetowymi.
rafek34
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 159
Rejestracja: 28 maja 2015, 22:48

Re: Księgowość tradycyjna czy online...?

Post autor: rafek34 » 25 lutego 2018, 22:15

Bez względu na to, co wybierzesz tu znajdziesz odpowiednie oprogramowanie http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm ... rachunkowe , które usprawni pracę.

Awatar użytkownika
doreen
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 lutego 2018, 14:53
Znak zodiaku: Lew

Re: Księgowość tradycyjna czy online...?

Post autor: doreen » 27 lutego 2018, 15:19

Ja twierdzę, że trzeba połączyć oba typy, bo tak jest najbardziej optymalnie. Wykorzystując internet, oszczędza się sporo czasu na wysyłanie dokumentów, archiwizację oraz wypełnianie papierów księgowych (np. PIT-ów, deklaracji, faktur). Jednak każda firma powinna mieć kogoś, kto się tym zajmuje, tak obszerna tematyka nie powinna spadać na właściciela, który ma mnóstwo innych rzeczy na głowie. Wszystko jedno, czy będziemy współpracować na zasadzie umowy o pracę, zdalnie czy tylko przez internet, w każdej siedzibie powinno się mieć dobry kontakt ze specjalistą w tej dziedzinie, bo to ułatwia funkcjonowanie firmy od strony finansowej.

Krystek
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 17
Rejestracja: 20 stycznia 2018, 11:57

Re: Księgowość tradycyjna czy online...?

Post autor: Krystek » 1 marca 2018, 11:26

mizar ja też prowadzę księgowość w biurze doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Już wielokrotnie pomagali mi w rozliczeniach podataku VAT z UE. O wszystkich zmianach przepisów jestem informowany na bieżąco. Kontakt z opiekunem bezproblemowy. Ja akurat korzystam z biura w Sosnowcu.

Canek
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 4
Rejestracja: 8 marca 2018, 17:11

Re: Księgowość tradycyjna czy online...?

Post autor: Canek » 10 marca 2018, 11:55

Teraz bardzo modne staje się wszelkie rozliczanie online, ja na przykład w tym roku znalazłem stronkę http://pitax.online/ , gdzie poruszane są różne problemy dotyczące rozliczeń PIT, oraz na stronce jest również darmowy program do rozliczenia ;) Co sądzicie o takim podejściu ? Korzystacie z takich stron i programów ?

sutuk
Raczkujący
Raczkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 marca 2018, 11:11

Re: Księgowość tradycyjna czy online...?

Post autor: sutuk » 15 marca 2018, 12:20

Cześć, muszę rozliczyć swój pit jak najszybciej, zastanawiam się w jaki sposób to zrobić, w sumie nigdy jeszcze nie miałem okazji rozliczać się samemu. Myślicie, że warto korzystać z pogramów do tego, znalazłem taki na przykład na https://www.pitonline.pl/ i zastanawiam się czy nie skorzystać. Co myślicie?

ODPOWIEDZ