Kostka brukowa

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
bichon
Raczkujący
Raczkujący

Kostka brukowa

Post autor: bichon » 29 marca 2017, 19:52

Witam, chciałem się pochwalić, że właśnie skończyliśmy prace przed i wokoło naszego domu. Przy okazji polecę wam bardzo dobra firmę, która produkuje kostkę brukową: spec-bet.pl, jestem bardzo zadowolony z współpracy z nimi. Nie musiałem długo czekać na moje zamówienie, potraktowano mnie bardzo indywidualnie, a pracownicy tej firmy doradzili mi w kilku kwestiach, których nie byłem pewien. Do tego mają bardzo duży wybór kolorów. Zdecydowanie polecam.

Venga Girl
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Re: Kostka brukowa

Post autor: Venga Girl » 4 września 2017, 12:24

O proszę. To takich firm przybywa ;) Ja znam za to firmę i tez bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu. Z tego co wiem, świadczą też inne usługi z takiego zakresu i sprzedają kostkę. Można wszystko załatwić w jednym miejscu.

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 31 stycznia 2018, 14:41

Ja korzystałem z usług firmy Forbet forbet.pl i byłem bardzo zadowolony z jakości produktów oraz obsługi. Jeśli ktoś szuka producenta kostki brukowej bądź prefabrykatów betonowych, to zdecydowanie polecam tę firmę. U mnie kostka przed domem prezentuje się świetnie i jestem usatysfakcjonowany z efektu końcowego.

Irenna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Irenna » 15 maja 2018, 12:32

Ja zamiast kostki zdecyduję się na płyty betonowe, naprawdę można zrobić dzięki nim super design, i są bardzo trwałe.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 4 września 2018, 20:20

Jeżeli chodzi o kostkę brukową to nie znam lepszego miejsca w którym możesz ja dostać niż firma https://www.bruk-bet.pl/produkty/kostka-brukowa Jest to bardzo dobry dostawca i producent kostki brukowej którego marke zna prawie cały kraj. Warto się zapoznać z ich ofertą dzięki której na pewno będziesz w stanie połozyć kostkę brukową najwyższej jakości :)

Mister-Krzychu
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Mister-Krzychu » 5 września 2018, 12:18

No to super, że sobie położyłeś kostkę brukową :)

RobertKasab
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: RobertKasab » 7 września 2018, 20:21

A ja raczej nie chciałbym kostki brukowej :P

weronia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: weronia » 10 września 2018, 13:59

Ja jakoś nie przepadam za kostką brukową, zwyczajnie przejadł mi się jej wygląd.

m_trybulec
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: m_trybulec » 27 września 2018, 13:02

Żeby ocenić jakość pracy firmy brukarskiej, trzeba wcześniej coś na ten temat wiedzieć. Polecam poradnik na stronie Buszremu - https://kostkabrukowa.buszrem.pl/projek ... poradniki/

ODPOWIEDZ