Kostka brukowa

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
bichon
Raczkujący
Raczkujący

Kostka brukowa

Post autor: bichon » 29 marca 2017, 19:52

Witam, chciałem się pochwalić, że właśnie skończyliśmy prace przed i wokoło naszego domu. Przy okazji polecę wam bardzo dobra firmę, która produkuje kostkę brukową: spec-bet.pl, jestem bardzo zadowolony z współpracy z nimi. Nie musiałem długo czekać na moje zamówienie, potraktowano mnie bardzo indywidualnie, a pracownicy tej firmy doradzili mi w kilku kwestiach, których nie byłem pewien. Do tego mają bardzo duży wybór kolorów. Zdecydowanie polecam.

Venga Girl
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Re: Kostka brukowa

Post autor: Venga Girl » 4 września 2017, 12:24

O proszę. To takich firm przybywa ;) Ja znam za to firmę i tez bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu. Z tego co wiem, świadczą też inne usługi z takiego zakresu i sprzedają kostkę. Można wszystko załatwić w jednym miejscu.

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 31 stycznia 2018, 14:41

Ja korzystałem z usług firmy Forbet forbet.pl i byłem bardzo zadowolony z jakości produktów oraz obsługi. Jeśli ktoś szuka producenta kostki brukowej bądź prefabrykatów betonowych, to zdecydowanie polecam tę firmę. U mnie kostka przed domem prezentuje się świetnie i jestem usatysfakcjonowany z efektu końcowego.

Irenna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Irenna » 15 maja 2018, 12:32

Ja zamiast kostki zdecyduję się na płyty betonowe, naprawdę można zrobić dzięki nim super design, i są bardzo trwałe.

ODPOWIEDZ