Zegarek na rękę - atrybut mężczyzny?

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
Awatar użytkownika
marcell
Raczkujący
Raczkujący

Zegarek na rękę - atrybut mężczyzny?

Post autor: marcell » 25 września 2015, 11:12

Kiedyś pewna dziewczyna powiedziała mi, że jarają ja męskie zegarki na ręku. Chciałbym zapytać, czy to wyjątek z reguły - czy rzeczywiście dziewczyny tak mają :)
Dodam, że ja wtedy nie miałem zegarka, więc chyba jestem na straconej pozycji.
Ale szukam czegoś fajnego tak do kilkuset zł. Pytanie jaki model wybrać? Preferuję chyba bardziej na bransolecie niż pasku skórzanym.

softhis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Re: Zegarek na rękę - atrybut mężczyzny?

Post autor: softhis » 28 września 2015, 13:59

Bo to prawda. Zegarek jest atrybutem męskości... Wiele dziewczyn zwraca na to uwagę :) Ba ostatnio mnie jedna nawet zdziwiła znajomością co niektórych marek :)
To trochę tak jak ja miałbym się znać na perfumach damskich :) Czy markach torebek :)
A jeżeli chodzi o zegarki, to sprawdź sobie takich producentó jak Tissot, Doxa czy Certina. Szczególnie ta ostatnia marka daje radę pod względem cena jakość.
Te kilkaset zł trzeba wydać na jakiś przyzwoity sprzęt.

krejzol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krejzol » 16 kwietnia 2016, 15:07

Sam mam i niewyobrażam sobie wyjścia z domu bez niego :D

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Judyta4 » 10 września 2016, 12:27

Według mnie każdy dżentelmen powinien nosić zegarek, bo to bardzo poprawia ogólny wizerunek mężczyzny. Jeśli chodzi o zakup odpowiedniego zegarka to lepiej niech będzie to coś wytrzymałego, co sprawdzi się w każdej sytuacji i o każdej porze roku. Niestety większość zegarków, na które trafiałam nie są trwałe i zaczynają "szaleć" pod wpływem mrozu czy wilgoci. Niedawno odkryłam takie zegarki jak suunto traverse i przyznam,że byłam mile zaskoczona ich możliwościami oraz prezencją. Z mężem często wyjeżdżamy w góry ,dlatego i tym razem zabraliśmy ze sobą ten zegarek. W odróżnieniu od innych działa sprawnie na każdej wysokości, a wbudowany system GPS pomógł nam utrzymywać się wskazanego szlaku. Ogólnie to super sprawa.

belusia129
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: belusia129 » 4 października 2016, 19:04

Jeśli szukacie fajnego zegarka, to polecam Wam te drewniane, które można znaleźć w tym sklepie: woodworld.pl. Wykonane są one z naturalnego drewna i robione są ręcznie. Moim zdaniem taki zegarek spodoba się każdemu mężczyźnie.

Elza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Elza » 3 listopada 2016, 08:15

Jeśli chodzi o kupno zegarka to polecam tą ofertę wkrzys.pl
Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zakupiłam zegarek na prezent świąteczny w promocji. Udało się więc jeszcze zaoszczędzić.

Karla8
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Karla8 » 10 listopada 2016, 22:37

Teraz widzę, że coraz więcej mężczyzn nosi te smatrwatche zamiast zwykłych zegarków. Na electro.pl widziałam kilka fajnych modeli i myślę czy nie zamówić mężowi na święta. Wiecie może czym się kierować w wyborze?

majj44ds
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: majj44ds » 14 listopada 2016, 15:36

No to fakt, ale są jeszcze osoby, które noszą zegarki.

buziakM
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: buziakM » 28 marca 2017, 18:01

dla mnie to biżuteria tak jak u kobiety bransoletka

gosia35
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: gosia35 » 26 kwietnia 2017, 14:51

teraz odchodzi się od zegarków na rzecz telefonów, a ja też uważam, że taki porządny zegarek to atrybut męskości

smarkata
Milczek
Milczek

Post autor: smarkata » 3 lipca 2017, 13:22

To prawda, że wiele kobiet zwraca uwagę na męski wygląd, eleganckie dodatki itp. A zegarek jest właśnie takim dodatkiem. Jak szukasz eleganckiego zegarka dobrej klasy to zobacz protime24.pl. Masz tu bardzo duży wybór, a marki zegarków są znane i cenione. Cenowo też można znaleźć bardzo dobrą okazję, zegarki są niedrogie.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: drogadozen » 1 sierpnia 2017, 15:04

Moim zdaniem zegarek i buty bardzo dużo mówią o facecie i wydaje mi się, że to dość istotne elementy. Powstaje nawet coraz więcej stron z poradami i informacjami jak i gdzie się ubierać.

mariuszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszka » 15 lutego 2018, 12:38

Nie wiem, czy jakoś bardzo mnie to " jara" ale muszę przyznać że na prawdę wygląda to fajnie :D Nas, kobiety, podświadomie kręcą pieniądze, nie musicie się do tego przyznawać czy oszukiwać że nie, bo to kwestia naszej natury ;) A zegarek na nadgarstku faceta mówi o jego pozycji społecznej i finansowej

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 26 lutego 2018, 12:35

No pewnie że tak, zegarek jest od wielu lat atrybutem mężczyzny i to się na pewno prędko nie zmieni. Ale warto pamiętać o tym, że w dzisiejszych czasach najlepszym wyborem są drewniane zegarki. Marka Giacomo Design na swojej stronie internetowej ma kilka bardzo fajnych modeli, które szczególnie mi się podobają. Zresztą, mam od nich już dwa zegarki i mogę wam zaręczyć, że są naprawdę najwyższej jakości.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2018, 15:20 przez kfap, łącznie zmieniany 1 raz.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 6 marca 2018, 13:32

Owszem i mnie jarają zegarki na męskich rękach ;) Nie lubię obecnych czasów chocby z tego powodu, że mężczyźni zegarki zastępują telefonami. Z łezka w oku przeglądam męskie zegarki w sklepie. Panowie, zegarek to atrybut męskości, nie dajcie się przerobić na niewiasty ;)

ODPOWIEDZ