Zegarek na rękę - atrybut mężczyzny?

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Re: Zegarek na rękę - atrybut mężczyzny?

Post autor: Skyler White » 7 marca 2018, 14:49

Jeśli chce ktoś mieć naprawdę fajny zegarek, to musi dać za niego przynajmniej 1000 złotych ;)
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 27 kwietnia 2018, 11:19

Niestety ładne zegarki trochę kosztują ale mnie to nie dziwi - za jakość się płaci. Chyba nikt nie chciałby zegarka który się rozpadnie po miesiącu noszenia. Ja dzisiaj znalazłam sklep z zegarkami i chyba zamówię tam zegarek na urodziny męża. Bardzo lubi nosić zegarki więc powinien być zadowolony.

mariuszek775
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszek775 » 4 maja 2018, 11:33

Jeśli zegarek jest elegancki i dobrze się prezentuje, to moim zdaniem jak najbardziej może być to spory atut dla eleganckiego mężczyzny.

ania789
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ania789 » 7 maja 2018, 19:53

jak najbardziej ! wg mnie zegarek nadaje męskości facetowi, i wygląda to super. Ja uwielbiam najbardziej dla faceta zegarki citizen męskie na skórzanym pasku, bo pasują do sportowej stylizacji oraz do eleganckiego garnituru.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 14 czerwca 2018, 19:05

Każdy facet wygląda dobrze z zegarkiem. Tym bardziej jak zegarek jest markowy i znanego producenta. Sama chciałabym aby mój facet nosił zegarek, on jednak woli bransolety, a to według mnie jest Passe.

bolus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bolus » 27 czerwca 2018, 10:31

Zgadzam się, że zegarek dodaje facetowi męskości ja sobie zamówiłem Emporio Armani i jest bardzo ladny jak ubralem na reke to bardzo mi sie spodobal jednak teraz tez marka Avi-8 troche zwrocila moja uwage macie jakies zegarki od nich i moglibyscie powiedziec kilka slow?

ODPOWIEDZ