Pierwsze wakacje

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pierwsze wakacje

Post autor: Ozyr » 26 kwietnia 2019, 22:14

Januszek12 pisze:
20 kwietnia 2018, 18:51
Ja uwielbiam wyjeżdżać za granicę! Niestety to może być duży problem szczególnie jeśli chodzi o pieniądze. Czasami nie opłaca się wymieniać waluty i płacić tam kartą, a czasami właśnie trzeba wymienić walutę, bo płatność kartą jest nieopłacalna.
Nie opłaca się płacić kartą do konta w PLN, bo wtedy naliczana jest prowizja a ponadto automatyczne przewalutowanie środków też nie jest korzystne. Kartą spiętą z kontem walutowym możesz zaś płacić śmiało (w tym wypadku nie ponosisz w/w kosztów). Co do samego przewalutowania najlepiej je zrealizować w kantorze internetowym - w ten sposób najtaniej. Mogę Ci polecić kantor Gieldawalut.com, kilka razu już korzystałam z jego usług, przekonując się że kursy oferuje naprawdę dobre a przelewy szybko trafiają na konto.

Amelia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Re: Pierwsze wakacje

Post autor: Amelia » 6 listopada 2019, 12:14

Dla mnie najlepsze wakacje z dzieciakami te ten Bałtykiem. W tym roku spędziliśmy urocze 10 dni w Rewalu, w bardzo fajnych domkach (pojechaliśmy ze znajomymi i wynajęliśmy dwa domki) Adamówka - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/ . Domki nowiutkie, czyściutkie, bardzo wygodne dla dzieci i dla dorosłych. Na ternie obiektu plac zabaw - nowy, bezpieczny. Gospodarze sympatyczni, pomocni i dyskretni.

ODPOWIEDZ