Długi weekend

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
Ulka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Długi weekend

Post autor: Ulka » 11 lipca 2019, 20:37

W przyszłym miesiąc przypadnie długi weekend sierpniowy. Macie już jakieś palny jak go spędzicie?

Violka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Re: Długi weekend

Post autor: Violka » 24 lipca 2019, 00:46

Dokładnych planów jeszcze nie mamy,ale mojemu mężowi od dawna marzy sie zwiedzenie wschodniej części Europy,bo tam jeszcze nie był,więc myślę,że na długi weekend moglibyśmy wybrać sie do któregoś ze wschodnich sąsiadów.Mąż ostatnio wspominał cos o Białorusi ,ale zobaczymy co ostatecznie wyniknie z tych naszych planów .

Iwana
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Iwana » 28 lipca 2019, 19:16

Białoruś to fajne miejsce na długi weekend i gorąco polecam. Byłam tam na wycieczce i do dziś wspominam te piękne grody i zamki jakie wówczas zadzieliśmy. Fajnie było poznać historię odwiedzanych miejsc i ludzi tam mieszkających. Uwielbiam takie kształcące podróżowanie.

j0cropka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: j0cropka » 29 lipca 2019, 19:49

Iwana pisze:
28 lipca 2019, 19:16
Białoruś to fajne miejsce na długi weekend i gorąco polecam. Byłam tam na wycieczce i do dziś wspominam te piękne grody i zamki jakie wówczas zadzieliśmy. Fajnie było poznać historię odwiedzanych miejsc i ludzi tam mieszkających. Uwielbiam takie kształcące podróżowanie.
Dokładnie. Białoruś to fajne miejsce, choć na wschodzie. Wielu omija z daleka ale ja byłam z Wytwórnią Wypraw i bardzo sobie chwalę. Tanio i całkiem sympatycznie.

ODPOWIEDZ