Romantyczny weekend we dwoje

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Re: Romantyczny weekend we dwoje

Post autor: szuwarek » 3 grudnia 2018, 14:08

Tydzień temu byliśmy na takiej romantycznej kolacji. Mąż mi zrobił bardzo miłą niespodziankę. Czułam się fantastycznie w warszawskim Bubbles Bar. Takich frykasów jak nam zaserwowali, dawno nie jadłam. Dyniowe szpecle z rydzami i sosem z sera pleśniowego Frontiera Blu Jersey. Po prostu palce lizać! Do tego mogliśmy się napić do woli szampana za jedyne 29 zł. Taka okazja trwa tylko do 30 grudnia także musicie się pospieszyć :)

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 14 grudnia 2018, 18:06

Romantyczny weekend we dwoje to świetna atmosfera aby podkręcic troche atmosfere w łózku.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 18 marca 2019, 09:23

Mój chłopak zaplanował już romantyczny weekend. Wyjeżdżamy do Warszawy i tam spędzimy cudowne chwile tylko ze sobą. Stołować się będziemy w najlepszym lokalu stolicy, Restauracji Akademia. Zawsze chciałam odwiedzić tą restaurację, bo słyszałam wiele dobrych opinii niej. Podobno to miejsce powstało z pasji i miłości do gotowania. Podobno przychodzą tam też celebryci

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: histeryczka66 » 15 kwietnia 2019, 12:00

My co jakiś czas wybieramy się na taki weekend we dwoje i jak na razie to najbardziej podobało mi się w Bohuminie w hotelu Pod zielonym dębem. Mają tam piwne spa, także jak się wybierzecie to koniecznie się wybierzcie bo to czad!

skubisz123
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: skubisz123 » 4 czerwca 2019, 10:52

Spodziewam się, że wyjazd na Mazury byłby super pomysłem na spędzenie wspólnego weekendu razem.

ODPOWIEDZ