płytki podłogowe

Udało Ci się osiągnąć jakieś szczególne wyniki? Chcesz się czymś pochwalić. Pisz śmiało. Chętnie obejrzymy Twoją pracę i razem będziemy podziwiać wysiłek jaki w to włożono.
krejzol
Raczkujący
Raczkujący

płytki podłogowe

Post autor: krejzol » 29 lipca 2017, 10:04

Szukam ciekawych stron z płytkami i ciekawymi, oryginalnymi wzorami. Tutaj jest fajny sklep paste-group.pl/nasza-oferta z wyszukiwarką ofert różnych producentów. Macie jakieś swoje ulubione?

Adrianna089
Raczkujący
Raczkujący

Re: płytki podłogowe

Post autor: Adrianna089 » 28 marca 2018, 10:17

Bardzo spodobały mi się płytki ze strony mirad.pl. Bogata oferta, płytki eleganckie. Najbardziej podobają mi się szare, podłużne. I ciemna podłoga wygląda obłędnie!

Fandzia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Fandzia » 21 kwietnia 2018, 23:54

Mnie też przypadły one do gustu, ładne są

Weronna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Weronna » 10 maja 2018, 11:03

Przyznaję, że te ze zdjęcia na stronie głównej robią wrażenie :)

aleksandrak
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 6 czerwca 2018, 20:55

Płytki mogę mieć conajwyżej w kuchni, w innych pomieszczeniach musi być normalna podłoga-panele albo drewno. Podłogi drewniane, jako eleganckie rozwiązanie dla każdego wnętrza, wciąż zachowują swój ponadczasowy charakter. Jej podkreślone słoje, uwydatnione sęki oraz stonowany kolor wzbogacą nawet najbardziej nowoczesne mieszkanie. Chce własnie w moim domu zastosować takie deski. Deski drewniane Vernifloor w Euro&House. Sprawdzą się w wymagających pomieszczeniach, dodając im wytwornego uroku. Już widzę taką drewnianą podłogę w naszym salonie, chyba własnie to wybierzemy z meżem.

kaj@
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: kaj@ » 12 czerwca 2018, 13:57

Wszystko zalezy oczywiscie od upodoban. Jednym bedzie sie podobala podloga drewniana .. innym podloga z plytek. Ja osobiscie jestem fankom tego drugiego rozwiazania. Z podloga drewniana niestety jest duzo kosztow w postaci cyklinowania czy tez lakierowania. Plytki raz sie kladzie i starczaja wlasciwie dopoki nam sie nie znudzi ich kolor/ksztalt. Ogolnie sa bardziej wytrzymalym na scieranie materialem - mowa tutaj szczegolnie o tych gresowych o wyzszych klasach scieralnosci. Jesli juz mamy na cos sie decydowac to lepiej poszukac u sprawdzonych producentow .. np. Paradyz. Najlepiej bedzie znalezc miejsce stacjonarne gdzie mozna zobaczyc na zywo ich wyroby .. jednak zdjecie w internecie to nadal zdjecie ;)

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ajlar » 8 lipca 2018, 16:07

A co sądzicie o wykładzinie w płytkach? Znalazłam taką ofertę w sklepie Tobag. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w gabinetach czy biurach. Tobag oferuje szeroką gamę wykładzin w różnych wzorach i kolorach. U nich można także zamówić montaż.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 25 sierpnia 2018, 20:04

Nie wiem, mnie się płytki w salonie czy pokoju nie podobają, nie ma takiej swobody pod stopą tylko takie zimno :P Wolałabym coś bardziej przytulniejszego jak http://www.podlogiswiata.pl/oferta/podl ... ne/parkiet taki parkiet, który jest dobrym rozwiązaniem w każdym pomieszczeniu, nawet w tym mocno nowoczesnym :)

Rozia_Lover
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Rozia_Lover » 27 sierpnia 2018, 19:47

Mnie się podobają płytki we wzór marmuru :)

Awatar użytkownika
Kluska85
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kluska85 » 4 września 2018, 12:12

Nie posiadam takich płytek, choć może po Waszych opiniach przy remoncie się skuszę, ponieważ bardzo mi się podobają. Z nowoczesnych konstrukcji w podłodze mam...kontakt podłogowy ;) Wpadłam na ten pomysł po tym, jak ciągle się złościłam, że przez cały pokój mam pociągnięte kable od modemu i nie tylko do gniazdka, które było daleko. Florboks rozwiązał ten problem. Instalacja jest prosta, z resztą poczytajcie sobie na przykład na https://puszkipodlogowe.wordpress.com/2 ... odlogowy/ kontakt podłogowy to dla mnie sposób na porządek w kablach!

Kazimierz-Stranko
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kazimierz-Stranko » 10 września 2018, 10:42

W łazience i kuchni płytki są fajne, ale w pokojach stawiam na panele :)

Awatar użytkownika
hetisekae3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: hetisekae3 » 10 września 2018, 13:40

Ja mam w zasadzie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Czy Hitlera by oszczędzono, dgyby nie zabił się w tamtym bunkrze i dzień po podpisaniu kapitulacji stał się dobrym człowiekiem? Nie, podobnie jak nie powinno się wybaczać ojcom, którzy z życia swoich córek zrobili holocaust.

alanala12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alanala12 » 14 września 2018, 12:40

W jakich kolorach wybieracie płytki? Jest tyle możliwości, a nie mogę się zdecydować.

MarioKario
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MarioKario » 17 września 2018, 17:28

Nie znam się na płytkach podłogowych.

MaestroKonrado
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MaestroKonrado » 24 września 2018, 15:52

Mnie się najbardziej podobają takie marmurowe płytki.

ODPOWIEDZ