sklepy internetowe

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
pawel2w
Raczkujący
Raczkujący

Re: sklepy internetowe

Post autor: pawel2w » 7 marca 2017, 12:33

To prawda, cena też ma na to wpływ.

maksi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: maksi » 8 czerwca 2017, 12:55

Bardzo lubię robić zakupy przez internet , jest to wygodny sposób na zakup sprzętu do domu. Ostatnio w ten sposób nabyłam suszarkę. Dzięki czemu moje pranie będzie , świeże i pachnące a ja pozbęde się zapachu stęchlizny .

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Ela78 » 14 czerwca 2017, 08:51

No zgadza się obecnie est duzo sklepów internetowych i bardzo duży wybór. Ja już też często kupuję online bo najwygodniej no i nie mam czasu na bieganie po sklepach. A ogólnie co kupujecie przez neta ? Ja odzież o obuwie no i prezenty. Nawet znalazłam fajny sklep z butami widzieliście w Dolce Moda jakie mają świetne buciki, no jeśli nie to warto zobaczyć mi się spodobały meliski.

Marcinwsd
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marcinwsd » 14 czerwca 2017, 12:14

Trzeba uważać, żeby nie trafić na sklep, który okazuje się lewy i naciąga klientów. Zwykle takie sklepy mają kiepską stronę i mało opinii. Najlepiej szukać takich, które są polecane przez różnych ludzi (znajomych i obcych), ładnie wyglądają i mają duży asortyment.
www.herbisarium.pl - Sklep ze zdrową żywnością, suplementami, naturalnymi olejami i kosmetykami

krysk
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krysk » 4 lipca 2017, 10:06

Ja zazwyczaj kupuję w internecie, ale są rzeczy co kupuję stacjonarnie np. wszelkie rzeczy w aptekach, leki, sprzety medyczne, na przykład aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis sobie kupiłam w aptece.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 12 lipca 2017, 12:59

Ja uwielbiam zamawiać w internecie bo jest dużo wygodniej :) Teraz zastanawiam się nad zakupem takiej suszarki na pranie?

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 15 lipca 2017, 10:27

Ja nie mam oporów w zakresie robienia zakupów w sklepach internetowych, ale wybieram tylko sprawdzone firmy o których krąży dobra opinia. Teraz zamierzam na przykład zakupić drona. Planuje dokonać zakupu, ponieważ mają świetne ceny i niezwykle solidny sprzęt. Widać, że firma jest profesjonalna i rzetelna- jak dla mnie super.

smarkata
Milczek
Milczek

Post autor: smarkata » 16 lipca 2017, 18:47

Też nie mam oporu by kupować w sklepach internetowych. Mogę spokojnie obejrzeć i porównać ceny interesujących mnie pozycji. Ostatnio trafiłam na paski do zegarków. Duży i ciekawy wybór. Bardzo mi sie spodobał zielony pasek z tworzywa.

marysue
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: marysue » 20 lipca 2017, 13:31

Ja mam kilka swoich ulubionych sklepów internetowych, do których zawsze zaglądam w pierwszej kolejności, gdy potrzebuję coś kupić np. komuś na prezent. Wczoraj np. kupiłam poduszkę ortopedyczną dla teściowej na mildis.pl. Tam są właśnie takie rzeczy dla osób z problemami z kręgosłupem.

Awatar użytkownika
Kluska85
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kluska85 » 9 sierpnia 2017, 11:17

Kolejny sprawdzony sklep internetowy - autochlodnice.blog.pl. Tym razem coś innego - branża motoryzacyjna, a dokładniej części związane z klimatyzacją i chłodzeniem :)

Vexa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Vexa » 24 sierpnia 2017, 21:37

Ja szukam dobrych palet. Zastanawiam się nad tymi tefra.com.pl. Korzystał ktoś może? Wiem, że to niecodzienny zakup, ale mnie akurat niezbędny.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: drogadozen » 20 września 2017, 14:18

Ja chcę kupić telewizor. tylko zastanawiam się, czy jak kupię go w sieci, to czy dotrze do mnie w całości. Mam już niemiłe doświadczenia z kupowaniem delikatnych przedmiotów.

Awatar użytkownika
florencja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 0

Post autor: florencja » 30 października 2017, 14:09

Ja staram się wszystko dokładnie sprawdzić, zanim dokonam zakupu. Jeśli widzę coś podejrzanego, np. beznadziejny szablon strony, brak wszystkich informacji kontaktowych, mała liczba możliwości dokonania płatności, długi czas oczekiwania albo braki na magazynie, to nie kupuję, choćby rzecz bardzo mi się podobała. Unikam też wszystkich Zalando i Aliexpressów, bo różnie bywa z tymi portalami. Generalnie staram się kupować tylko od tych, którzy są godni zaufania, a że dosyć sporo kupuję w sieci, trochę mi się nazbierało tych zaufanych źródeł.

haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: haluks2 » 28 listopada 2017, 13:23

Jak kiedyś lubiłem sklepy stacjonarne, tak mi się ich odechciało. Co miesiąc nowy pracownik, który nawet nie wie, co sprzedaje, bo jeszcze nie zdążył sie nauczyć asortymentu. W sieci jest lepiej.

Lauren22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Lauren22 » 23 grudnia 2017, 14:49

Ja wiele rzeczy zamawiam przez internet, ponieważ jestem organizatorem miastowych zawodów sportowych :) Ostatnio zamawiałem bidony i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony! Na bidonach była grafika miasta, co naprawdę świetnie wyglądało.

ODPOWIEDZ