sklepy internetowe

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Awatar użytkownika
Olbi
Przyjaciel
Przyjaciel
Znak zodiaku: Waga
Kontakt:

Post autor: Olbi » 6 sierpnia 2009, 19:41

Najlepiej, jakbyś się przeszedł do sklepu i sobie obejrzał to na miejscu. Każda marka specjalizuje się w czymś innym. Dlatego powiedz, co chciałbyś zakupić, a ci co nieco podpowiem w tej kwestii. Robiłem na sprzęcie RTV jakiś czas, więc mam niejako doświadczenie w tym :)

Awatar użytkownika
kwiatufym
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak
Nasza Klasa: 27126077
Kontakt:

Post autor: kwiatufym » 6 sierpnia 2009, 21:46

Zgadzam się z kolegą wyżej
Napisz co dokładnie cie interesuje,

jaki sprzęt rtv czy agd,

Awatar użytkownika
paszczak000
Administrator
Administrator
Znak zodiaku: Panna
Nasza Klasa: 162689
Kontakt:

Post autor: paszczak000 » 7 sierpnia 2009, 08:34

Zawsze możesz skorzystać ze stron typu skąpiec i ceneo.
"Nobody will ever need more than 640k RAM!" -- Bill Gates, 1981
"Windows 95 needs at least 8 MB RAM." -- Bill Gates, 1996
"Nobody will ever need Windows" -- logical conclusion

smerfetka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: smerfetka » 7 sierpnia 2009, 13:16

Marsjasz ja Ci polecam electro.pl - ostatnio zamawiałam tam rower (~Olbi dzięki za rady, Twoje wskazówki okazały się na prawdę cenne :) ). Fachowa obsługa, duży wybór produktów najlepszych marek, jeśli sprzęt jest dostępny w sklepie to wysyłają w ciągu 24 godz, jeśli nie, to informują SMSem kiedy pojawi się na stanie. Poza tym widzę, że czeka Cię spory wydatek, więc pewnie i systemem ratalnym byłbyś zainteresowany. Spoko nie musisz się niczym martwić, wszelkie formalności załatwiają za Ciebie. pozdro

amiga
Raczkujący
Raczkujący

re

Post autor: amiga » 20 sierpnia 2009, 23:27

zajrzyj sobie na euromall.pl, niedawno kupowałam u nich odkurzacz i pralkę a parę miesięcy temu sprzęt do kuchni. Z ręką na sercu - to solidna firma. Pełne bezpieczeństwo.

niematrupa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: re

Post autor: niematrupa » 26 września 2009, 15:50

amiga pisze:zajrzyj sobie na euromall.pl, niedawno kupowałam u nich odkurzacz i pralkę a parę miesięcy temu sprzęt do kuchni. Z ręką na sercu - to solidna firma. Pełne bezpieczeństwo.

z ciekawości wszedłem na euromall.pl, bo miałem dość spory problem z doborem odpowiedniego sprzętu. szybko dostałem odpowiedź na zapytanie, znam opinię, jeszcze szukam najlepszej oferty, ale obsługa miła i profesjonalna.
Nowe wynajdziemy sposoby, żeby sobie lepiej zaszkodzić... Przyjmiemy śmiertelną dawkę szczęścia na ból gardła, na kłopoty.

midori
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Post autor: midori » 26 listopada 2009, 14:20

Ja mogę polecić Ci sklep Torres.pl, bo kupowałam u nich już wielokrotnie (kupiłam tam m. in. odkurzacz)
i zawsze byłam zadowolona.
Ich oferta jest bardzo szeroka (ok. 8000 produktów, co miesiąc 150 nowości), więc jest
w czym wybierać.
Poza tym ceny robią równie pozytywne wrażenie, co sama oferta:)) Co miesiąc są tam też nowe promocje.
Co więcej, za każdy produkt można płacić w ratach:))
Jeśli szukasz dobrego sprzętu AGD/RTV w korzystnej cenie, na pewno znajdziesz go w Torres.pl.
Pozdrawiam

smarkata
Milczek
Milczek

Re: sklepy internetowe

Post autor: smarkata » 17 czerwca 2016, 10:35

Ja nie narzekam na zakupy w internecie. Znalazłam ostatnio sklep i taka propozycję, zestaw jest przewidziany do sprzątania delikatnych powierzchni. A że mam parkiet to chyba się zdecyduje na zakup. Cena moim zdaniem przystępna.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: drogadozen » 3 lipca 2016, 22:07

Bardzo często zamawiam coś w sieci. Ostatnio kupiłem jonizator wody i teraz cieszę się jej zdrowotnymi właściwościami.

Kinga
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Kinga » 6 lipca 2016, 14:26

Odnoszac sie do powyższych wypowiedzi uważam że płatności online nie są niebezpieczne jeśli chodzi o sklepy internetowe. Polecam sobie poczytać artykuły na ten temat . Pozdrawiam serdecznie

kosanoztra
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kosanoztra » 19 października 2016, 11:04

Dzisiaj w sieci można kupić bądź chociaż zobaczyć praktycznie wszystko. I dobrze bo to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy nie maja czasu na bieganie po sklepach. Ja ostatnio przeglądałam ofertę producenta maszyn wiertniczych. Zakupy w sieci to nie tylko oszczędność czasu ale często także i pieniędzy.

ODPOWIEDZ