Jak zwiększyć koncentrację i skupienie?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Jak zwiększyć koncentrację i skupienie?

Post autor: SandraLin » 18 listopada 2018, 14:00

Hej kobitki :)
Potrzebuje Waszej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości produktów na koncentrację i skupienie, ponieważ po czterdziestce już mam z tym dużo większe problemy niż wcześniej. Macie jakieś skuteczne produkty bądź zabiegi na które warto postawić by to poprawić, z góry dziękuję za Wasze wsparcie!

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Re: Jak zwiększyć koncentrację i skupienie?

Post autor: EmiliaSz » 18 listopada 2018, 16:54

A czy słyszałaś może o Mind UP, który moim zdaniem jest numerem jeden jeżeli chodzi o skuteczność działania i mi ogromnie pomógł podczas robienia dodatkowych studiów zaocznych kiedy miałam już naprawdę spore problemy z zapamiętaniem wszystkich informacji potrzebnych na kolokwium, czy egzaminy. Wspiera fajnie koncentrację, pamięć i skupienie także po dłuższym ich zażywaniu zobaczysz naprawdę dobre efekty.

Amelkaa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew
Nasza Klasa: 34332

Post autor: Amelkaa » 19 listopada 2018, 09:21

EmiliaSz pisze:
18 listopada 2018, 16:54
A czy słyszałaś może o Mind UP...
Propozycja jak najbardziej godna uwagi, ponieważ mój mąż również dodatkowo bierze Mind UP głównie ze względu na słabą pamięć, a nie jest z nim jeszcze tak źle aby trzeba było brać leki dlatego taki suplement fajnie sobie radzi ponieważ dostarcza mu również potrzebne witaminy i składniki których brakuje na co dzień też w diecie.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 19 listopada 2018, 13:07

No rzeczywiście brzmi to ciekawe, bo ja ostatnio o wszystkim zapominam a bez kalendarza pewnie miałabym jeszcze większe problemy

Awatar użytkownika
kenkor2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kenkor2 » 26 grudnia 2018, 14:56

Jeśli chodzi natomiast w pamięć w stwardnieniu rozsianym, to polecam sobie spojrzeć na ten artykuł http://www.stwardnienieforum.pl/leki-na-pamiec-w-stwardnieniu-rozsianym/ Myślę, że będzie przydatny :)
Ważniejszy od samego dzieła jest efekt, jaki ono wywołuje. Sztuka może umrzeć, obraz może ulec zniszczeniu. Istotne jest ziarno, które zostało zasiane.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 3 stycznia 2019, 15:51

czytałam o nootropach i w wielu krajach są traktowane jako suplementy diety. U nas dostępne głównie w sieci. Musicie koniecznie zapoznać się z ich działaniem. Tak po krótce: poprawiają przede wszystkim funkcje kognitywne czyli poznawcze tj. skupienie, pamięć, kreatywność, łatwiejsze zapamiętywanie, logiczne myślenie, szybkie kojarzenie faktów, uczenie się, jasność umysłu. A przy okazji zwiększają motywację, polepszają nastrój, dodają energii życiowej i chronią mózg!

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 11 stycznia 2019, 11:57

Ginko biloba jest znane jakoś ziołowy środek na poprawienie pracy mózgu, wiem że neurolodzy często zalecają szczególnie osobom starszym stosowanie, myślę że warto od tego zacząć. Zapas na 2 miesiące kosztuje niedużo a oprócz ginko w składzie jest też magnez i witaminy

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 23 stycznia 2019, 22:47

Ja zaczęłam wspomagać się Ginko Biloba Expert, na wapteka.pl te tabletki sobie zamawiałam :) zawierają ekstrakt z liści miłorzębu; zalecane na lepszą pamięć, koncentrację, a poprzez wspomaganie krążenia mają dobry wpływ na słuch i wzrok; również dla osób starszych są odpowiednie; ja łapałam się czasem na tym, że czytałam na przykład jakiś artykuł w gazecie i okazywało się, że niewiele z niego wiem; to lepiej działać i się wspomagać :)

rozalinda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rozalinda » 26 lutego 2019, 22:24

preparaty z żeń szeniem są dobre na koncentrację, moja mama od niedawna bierze geriamoc i widac ze jest bardziej skupiona, chtetiej sieda co do krzyżówek i czytania

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 27 lutego 2019, 10:44

Apteka doz ma duży wybór herbatek i produktów poprawiających pamięć i koncentrację, a przy tym nie są drogie.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 6 marca 2019, 20:58

rozalinda pisze:
26 lutego 2019, 22:24
preparaty z żeń szeniem są dobre na koncentrację, moja mama od niedawna bierze geriamoc i widac ze jest bardziej skupiona, chtetiej sieda co do krzyżówek i czytania
długo twoja mama bierze te witaminy? Widziałam że oprócz żeń szenia to mają też dużo innych witamin i minerałów, koleżanka szuka czegoś dla swojej mamy po operacji, bo niestety mało je i zaczęła mieć problemy z pamięcią.

rozalinda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rozalinda » 7 kwietnia 2019, 22:15

Bierze już parę tygodni, planuj brać koło 3 mcy i zrobić sobie przerwę, pamięć mamie się poprawiła, wróciła do robienia krzyżówek i trzaska jedna po drugiej, koncentracja też skoczyła w górę

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 26 kwietnia 2019, 09:59

Ja też często robię zakupy na doz.pl. Wejdź sobie do kategorii DOZ PRODUCT, tam znajdziesz całe mnóstwo różnych suplementów. Na pewno znajdziesz też coś na swoją przypadłość.

ODPOWIEDZ