Wybór auta dla kobiety na miasto

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Wybór auta dla kobiety na miasto

Post autor: SandraLin » 22 października 2018, 10:39

Witam forumowiczki ;)
Przychodzę do Was z pytaniem, a mianowicie na jakie auto warto postawić jeżeli chodzi o wybór czegoś mniejszego do jazdy głównie po mieście? Nie chodzi mi tutaj o smarta, ale jednak coś większego z tylnymi siedzeniami. Pozdrawiam i dziękuję z góry za wszystkie propozycje.

kamilek333
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wybór auta dla kobiety na miasto

Post autor: kamilek333 » 23 października 2018, 07:33

Kobiecie zawsze powinno się wybierać takie auto żeby jej się dobrze jeździło. Sam swojej żonie kupiłem bardzo dobre auto tak naprawdę.

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Post autor: EmiliaSz » 23 października 2018, 11:31

Jak mieszkasz w Warszawie to polecam odwiedzić salon HondaPlaza który ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić jeżeli szukasz miejsca w którym rzeczywiście możesz liczyć na profesjonalną pomoc obsługi, duży wybór aut oraz przystępne warunki zakupu bądź leasingu. Ja ze swojej strony mogłabym Ci również zaproponować model Honda Jazz jeżeli mówimy tutaj o niedużym ale jednocześnie dobrym aucie które na miasto będzie w sam raz.

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: histeryczka66 » 25 października 2018, 10:15

A oglądaliście jakieś mazdy? ja jeżdzę właśnie takim autem i fajne dla kobietki na miasto. My kupiliśmy w ich salonie w Częstochowie - Klimczak. No i plusem dużym było to że byłam na jeździe próbnej i sobie to auto przetestowałam

Linka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Linka » 25 października 2018, 12:45

Zastanawiam się nad tym, co właściwie znaczy "samochód dla kobiety"? O co z tym chodzi?

PatrycjaL
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 45321

Post autor: PatrycjaL » 25 października 2018, 13:36

Chodzi o wygodę poruszania się po mieście, dopasowaną moc oraz nie potrzebne duże rozmiary samochodu jeżeli nie mamy większej ilości dzieci. Dlatego ze swojej strony również myślę, że najrozsądniejszą opcją będzie jeśli zajrzysz do wspomnianego HondaPlaza który jak najbardziej warto polecić ze względu na ceny, wybór oraz pomocne podejście obsługi której zależy na tym abyśmy byli jak najbardziej zadowoleni z wyboru i ceny ostatecznej.

KarolinaMM
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 2133

Post autor: KarolinaMM » 5 listopada 2018, 18:41

Jak najbardziej zgadzam się z poprzedniczkami auto musi być przede wszystkim dopasowane pod Ciebie a nie na odwrót, także przede wszystkim sprawdź w salonie kilka modeli również na jeździe próbnej dzięki czemu przekonasz się czy rzeczywiście są warte uwagi i czy chciałabyś nimi jeździć przez dłuższy czas.

uczek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: uczek » 18 listopada 2018, 17:40

Posiadając samochód warto pamiętać o jego ubezpieczeniu.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 23 listopada 2018, 09:06

Dzięki wielkie za wszystkie Wasze porady, teraz wstępnie sprawdzając propozycje modeli chyba najbliżej mi do Honda Jazz, ale będę musiała jeszcze ją dokładnie obejrzeć i na pewno przetestować, żeby nie kupić kota w worku. Zobaczymy może w wolnej chwili wybiorę się właśnie do HondaPlaza :)

ODPOWIEDZ