Prawidłowa pielęgnacja włosów

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
wiosenka
Raczkujący
Raczkujący

Prawidłowa pielęgnacja włosów

Post autor: wiosenka » 30 kwietnia 2018, 11:01

W jaki sposób przeprowadzacie pielęgnację włosów? Opiera się ona tylko na szamponie i odżywce czy więcej uwagi jej poświęcacie? Jak często myjecie włosy?

ela677
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Prawidłowa pielęgnacja włosów

Post autor: ela677 » 18 maja 2018, 19:18

Prawidłowa pielęgnacja włosów, to także odpowiedni dobór farb do koloryzacji. Większość kobiet farbuje włosy i nie wszystkie zastanawiają się, czy farba nie zniszczy ich włosów. Ja stosuję farby Loreal. Na Allegro jest ich bardzo duży wybór. Farby zawierają lonene G i Incell, składniki do pielęgnacji, które sprawiają, że włosy nie tylko zyskują piękny kolor, ale są odżywione i wygładzone.

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 18 maja 2018, 22:40

Podstawa to odpowiednie kosmetyki. Najlepiej sprawdzaj składy i wybieraj najlepsze.

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 31 maja 2018, 10:24

Ja już nie wiem jakie pielęgnacje mam stosować, aby moje włosy zaczęły wyglądać na grube i lśniące. Używałam już chyba wszystkich możliwych kosmetyków. Córka coś mi wspominała o witaminach i minerałach w formie żelków Hair Care Panda i że szczególnie pomagają na wypadanie włosów. Może faktycznie powinnam zacząć odżywiać włosy od środka. Też tak uważacie?

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 4 czerwca 2018, 14:05

Każdy marzy o pięknych , zdrowych, bujnych włosach. Odpowiednia pielęgnacja to podstawa, niestety nie każdy wie jak wszystko powinno przebiegać (jak właściwie suszyć?, myć?). To zaś prowadzi do problemów, które odbijają się na naszym wyglądzie i nawet samopoczuciu.

adrian22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adrian22 » 12 czerwca 2018, 07:39

Każdy wie że pielęgnacja włosów jest bardzo trudna. Są ludzie którym włosy się tak psują że nawet jakby myły codziennie włosy to tak nic nie da.

ivanex22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ivanex22 » 21 lipca 2018, 13:32

Jeśli szukasz dobrych preparatów do włosów to zalecamy hurtownię IVA. Ten serwis internetowy sprawi, że wynajdziesz najlepsze rzeczy do pielęgnacji włosów, których szukasz. Renoma kosmetyków to najlepsza grupa. Od kilku miechów cieszę się wyłącznie z ich usług.

sarus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sarus » 1 sierpnia 2018, 10:53

Tak jak pisalam w innym temacie tak tutaj napisze, bo widze ze sie znacie sadzicie ze cos moze poradzic sobie z problemem siwych wlosow czy do tego jeszcze jakie specjalne suplementy sa potrzebne? Dodatkowo mam pytanie do osob, ktore znaja sie na dietach jest jakas stworzona przeciwko pojawianiu sie siwych wlosow? :D

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 21 września 2018, 21:30

do prawidłowej pielegnacji włosów potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Teraz wszystkiego jest pod dostatkiem ale nie każde urządzneie do stylizacji włosów jest dobre. Jesli planujecie zakup prostownicy to polecam wybrac coś z oferty babyliss. To swietny producent akcesoriów do modelowania włosów. ja używam prostownicy babylissa od lat - mimo codziennego prostowania włosy nie sa ani przesuszone ani zniszczone

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 25 września 2018, 18:48

Macie rację, pielęgnacja włosów jest bardzo ważna. Ja przez złą pielęgnację, a raczej jej brak straciłam wiele włosów z głowy. Teraz myślę o tym, aby kupić perukę. Po to, aby poczuć się chociaż trochę atrakcyjniej, w szczególności przy większych wyjściach.

sylwia99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: sylwia99 » 27 września 2018, 13:29

ja myje wlosy maska zamiast szamponu i jest o niebo lepiej, raz na tydzien myje tradycyjnym szamponem

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 19 października 2018, 23:29

Ja do pielęgnacji włosów takie cudeńko wynalazłam oleo krem do włosow; piszę cudeńko bo jest super; to taki krem z olejami odżywczymi i ekstraktem z kawioru. Bardzo dobrze odżywia włosy, a tak jak ja mam długie to i takie gładsze są, z połyskiem. Można go i na wilgotne i na suche włosy stosować, spłukiwać nie trzeba. Wart jest przetestowania, to z pewnością.

Wero22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wero22 » 24 października 2018, 22:43

Prawidłowa pielęgnacja włosów wcale nie jest taka łatwa jak by się mgło wydawać. Trzeba przede wszystkim używać odpowiednich kosmetyków do włosów ale też i mieć odpowiednią technikę mycia włosów i nakładania odżywki. Do tego trzeba pamiętać, że zarówno suszarka jak i prostownica bardzo włosy niszczą. Podobnie może być w czasie farbowania, więc lepiej używać delikatniejszych tonerów. Trzeba tak naprawdę uważać na każdy krok jeśli chcemy mieć naprawdę zdrowe i lśniące włosy.

Alexa555
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Alexa555 » 31 października 2018, 14:12

Jeżeli chcesz pięknie wyglądać to polecam poczytać blog ewieszak.com.pl , w którym znajdziesz mnóstwo wpisów jak dbać o włosy i nie tylko oraz jak modnie je upiąć, żeby prezentowały się zjawiskowo. Zapraszam.

Igor76
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Igor76 » 31 października 2018, 14:22

Każda kobieta ma zupełnie inne metody na pielęgnacje włosów.

ODPOWIEDZ