Prawidłowa pielęgnacja włosów

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Re: Prawidłowa pielęgnacja włosów

Post autor: quiqui » 25 kwietnia 2019, 23:22

Ja zaczęłam brać vitapil żeby trochę włosy wzmocnić na lato. Skład ma bardzo bogaty, dużo minerałów i witamin. Duża dawka krzemu a on jest świetny na włosy i paznokcie.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 26 kwietnia 2019, 10:06

Przede wszystkim ważne są kosmetyki jakich używamy na co dzień. Warto zainteresować się produktami od Enilome dostępnymi na stronie apteki internetowej doz.pl. Od jakiegoś czasu tylko ich używam i jestem bardzo zadowolona.

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 22 sierpnia 2019, 17:08

Na pewno też nie bez znaczenia jest to czym włosy układamy, sama zainwestowałam w lepszy sprzęt, kupiłam sobie lokówkę automatyczną curl secret 1600E, szybko kręci włosy, nie ciągne ich, nie pali, można dobrać temperaturę do swoich włosów i też pozwala to na zmianę wielkości loków przy krótszym czasie kręceia robią się fale, przy dłuższym sprężynki, widzialam że jest w neonet w promocji teraz

EmileMig
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Prawidłowa pielęgnacja włosów

Post autor: EmileMig » 19 października 2019, 17:55

Mam pytanie,jak prawidłowo jechac autostradą, niby swiezo mam prawko ale juz się w tym pogubiłem, podobno wjeżdżając do DE są ograniczenia, jakies znaki zone? nie wiem jakimi pasami sie jedzie, ile się jedzie i na co uwazac jadac do DE, WY napewno mi pomozecie pozdraVWiam

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 29 listopada 2019, 14:14

Chciałam kupić sobie niedawno jakiś dobry szampon do włosów. Z tych drogeryjnych nie jestem zadowolona, apteczne sporo kosztują. Dobrze, że znalazłam od News Anna Cosmetics fajne, naturalne prodkty np. z ekstraktami warzywnymi. Ich szampony, odżywki czy maski nie kosztują zbyt dużo, a są bardzo dobre!

roksani
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: roksani » 11 grudnia 2019, 14:35

Zalezy od rodzaju włosów. Ja mam bardzo suche więc przynajmniej dwa razy w tygodniu stosuję maseczki nawilżające.

ina
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ina » 14 maja 2020, 23:56

Jeśli o fajną pielęgnację włosów chodzi to ja wam mogę doradzić takie trio - szampon do włosów, krem i lotion do skóry głowy Trico Botanica Odbudowa. Tu kupicie je online w dobrej cenie: https://sklep.ansconcept.pl/pl/p/Trio-Szampon%2C-Krem-i-Lotion-Oczyszczanie-i-Relaks-Trico-Botanica/115 To kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów delikatnych i wrażliwej i podrażnionej skóry głowy. U mnie super się sprawdzają, dzięki nim moja wrażliwa skóra głowy ma się dobrze a włosy sa miękkie i ładnie się układają.

rozalinda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rozalinda » 10 marca 2021, 16:07

też jestem zdania, że też znaczenie ma odpowiedni sprzęt, zainwestowałam w bardzo dobrą lokosuszakę babyliss hydro fusion, super się nią układa włosy, są gładsze, nie elektryzują ani nie puszą, jest w tym sprzęcie jakaś specjalna technologia plazmowo-jonowa, która daje właśnie tak efekt

Kamilla36
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kamilla36 » 28 grudnia 2021, 23:51

Nie zawsze prawidłowa pielęgnacja jest tak oczywista. W moim przypadku trochę to trwało zanim znalazłam odpowiedni produkt dzięki któremu udałoby mi się dodać objętości moim włosom. Próbowałam wielu kosmetyków i trików, ale jedynie szampon klorane z wyciągiem z włókien lnu przyniósł oczekiwane efekty. Bez splątanych włosów, za to z zadbanymi końcami

ania789
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ania789 » 16 lutego 2022, 10:13

Warto stosować świadomą pielęgnację włosów. Ja stawiam na naturalne składy, równowagę PEH. Bardzo dobrze sprawdzają się u mnie kosmetyki Yumi. Są łatwo dostępne, mają fajną cenę i pięknie pachną. A co najważniejsze, dosłownie uratowały moje włosy, po rozjaśnianiu. Teraz są miłe w dotyku i lśniące :)

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 21 maja 2022, 13:59

rozalinda pisze:
10 marca 2021, 16:07
też jestem zdania, że też znaczenie ma odpowiedni sprzęt, zainwestowałam w bardzo dobrą lokosuszakę babyliss hydro fusion, super się nią układa włosy, są gładsze, nie elektryzują ani nie puszą, jest w tym sprzęcie jakaś specjalna technologia plazmowo-jonowa, która daje właśnie tak efekt
w Euro niektóre modele Babyliss są teraz w promocji, jeśli ktoś planuje zakup tego typu sprzętu to jest na pewno dobra okazja, a Babyliss ma bardzo dobrej jakości urządzenia

kamizet
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kamizet » 31 maja 2022, 10:32

Ja jeszcze dodatkowo (oprócz szamponu i odżywki) używam medi hair booster z ecocery. To naturalna wcierka na bazie ekstraktu z imbiru i cynamonu, pobudza porost włosów i nawilża skórę głowy.

ODPOWIEDZ