Lokata, polisolokata, grunty - w co inwestować?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Re: Lokata, polisolokata, grunty - w co inwestować?

Post autor: Prostolinijna » 12 stycznia 2018, 14:50

Ja zawsze twierdziłam że inwestycja w nieruchomości jest świetnym rozwiązaniem ulokowania wolnych środków,ale przed tym warto iść na szkolenie dotyczące nieruchomości, warto się w niego zagłębić by mieć pojęcie co się robi, gdzie można naprawdę dobrze zainwestować, jakie są rodzaje nieruchomości. Takie szkolenie przydaje się przy stawianiu pierwszych kroków.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2018, 17:03 przez Prostolinijna, łącznie zmieniany 1 raz.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 13 stycznia 2018, 19:25

Kryptowaluty, na to stawiam, ale jeszcze do końca wszystkiego nie łapię. Czytam na stronie TeleTrade KLEROKRYPT i zdaje się, że po prostu muszę zacząć by wszystko zrozumieć, bo tak na "sucho" to mi chyba wyobraźni brakuje. Czytałam, że to bardzo bezpieczne inwestowanie. Póki co będę korzystać z możliwości tanich transakcji z pominięciem banku. Muszę się tylko jeszcze trochę ogarnąć.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 19 stycznia 2018, 10:57

Ja uważam, że najlepszą możliwą opcją jest założenie swojego rachunku w domu maklerskim. Jeden rachunek - a możliwości mnóstwo. Oprócz tego, że można inwestować w Forex, akcje, czy indeksy giełdowe, to można także zdywersyfikować swój portfel na maksa i zainwestować w rynek surowców i towarów.

mgryk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mgryk » 20 stycznia 2018, 22:00

Nie wiedząc, w co zainwestować, warto skontaktować się z firmą pokroju viennalife.pl - instytucją finansową, która mogłaby doradzić nam, w co warto zainwestować, a od czego lepiej trzymać się z daleka (takie jest przynajmniej moje zdanie).

oratop
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: oratop » 22 kwietnia 2018, 16:31

Witam! Jeśli, któraś z Was nie wie jaką lokatę wybrać to może pomocnym narzędziem okaże się taka oto porównywarka lokat- moim zdaniem powinno ułatwić to wybór dobrej dla Was lokaty!

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 25 kwietnia 2018, 20:57

Ja bym inwestowała w mieszkania i grunty. Możesz tez pomyśleć o kredytach.Z tego co wiem inwestowanie w kredyty jest bardzo dochodowe i coraz więcej osob się na to decyduje. Sama rozważam tą opcję.

Awatar użytkownika
agorek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: agorek » 26 kwietnia 2018, 14:54

Byle nie polisolokata! To jest najgorsze, co może być! Dużo osób się na to nabrało, a teraz muszą płacić kilkukrotnie większe wartości pożyczonych pieniędzy. Wielu rozsądnych i uczciwych doradców finansowych przestrzega przed tym instrumentem. Lepiej już inwestować w bezpieczne waluty czy indeksy giełdowe, które mają zabezpieczenia przed utratą całego kapitału. Ogólnie to na początku lepiej inwestować w coś bezpiecznego i o niskiej wartości, by się przekonać, czy to jest coś dla nas. Duże pieniądze kuszą, ale jak nie jest się maklerem giełdowym, to ciężko się w tym na początku rozeznać.

Wiczi
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: Wiczi » 16 maja 2018, 10:24

Inwestowanie to zawsze jest świetny pomysł. Tylko należy robić to z głową i zachowaniem zdrowego rozsądku. Musisz wiedzieć kiedy się wycofać, żeby mieć konkretny zysk i nie stracić oraz być pewnym swoich działań. Z pomocą przychodzą biura maklerskie, które pomogą Ci rozsądnie prowadzić inwestycje. Warto korzystać z tej opcji (wiem z doświadczenia), z pewnością poczujesz się bezpieczniej.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 26 maja 2018, 11:08

A może w nowe technologie? W budowanie inteligentnych miast? Może macie ciekawą koncepcję i chcielibyście ją przedstawić światu? Tak jak Dariusz Stasik w swoim blogu opowiada wiele ciekawostek z Polski i świata, które dotyczą m.in. innowacyjnych obiektów przemysłowych, rozwijającego się biznesu, zmianach na przyszłość w zakresie inteligentnych miast itp.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 30 czerwca 2018, 09:46

Nie wiem, czy tylko mnie się wydaje, że inwestycje w nieruchomości nie mają już sensu? To taki troszkę strach, że wynajmiemy mieszkanie komuś kto nam je zniszczy i wyjdzie, nigdy się nie pokaże. Wolałabym zainwestować w monety, to chyba najlepsza opcja.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 17 lipca 2018, 18:14

Mnie się bardzo podoba opcja od fundico, ponieważ sama idea inwestycji jest prosta i bez żadnego ryzyka. Nawet laik w temacie inwestycji bez problemu sobie poradzi. Sprawdźcie ich stronę www, tam jest wszystko dokładnie wytłumaczone. Ponadto można nawet zyskać na polecaniu Fundico swoim znajomym.

koralinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: koralinka » 26 lipca 2018, 15:30

Grunty w pobliżu dużego miasta. Prędzej czy później jakiś deweloper będzie musiał je wykupić

Paula883
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Paula883 » 28 lipca 2018, 18:00

W mojej opinii najlepsza będzie lokata.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 25 sierpnia 2018, 13:21

I jak u was wygląda temat?

manda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: manda » 25 sierpnia 2018, 13:24

Ja zamierzam zacząć inwstować w złoto. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego? A dlatego, że złoto zawsze ma konkretną wartość, często jego wartość też rośnie. Można też spróbować inwestycji w złote monety, których wartość też może znacząco urosnąć.

ODPOWIEDZ