wstydliwy problem

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
krejzol
Raczkujący
Raczkujący

wstydliwy problem

Post autor: krejzol » 8 maja 2017, 11:38

Moja dziewczyna ma wstydliwy problem, który dotyczy nietrzymania moczu. Czy ktoś z Was wie jak się pozbyć tego paskudztwa?

lpiwd
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Re: wstydliwy problem

Post autor: lpiwd » 21 maja 2017, 07:46

wstydliwy problem

Awatar użytkownika
Lavinia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Lavinia » 14 sierpnia 2017, 11:48

krejzol pisze:Moja dziewczyna ma wstydliwy problem, który dotyczy nietrzymania moczu. Czy ktoś z Was wie jak się pozbyć tego paskudztwa?
Proponowałabym wybrać sie do ginekologa na zabieg na nietrzymanie moczu. Nie ma sensu się męczyć. Szczególne,że dziewczyna pewnie jest młoda i jest to dla niej bardzo duży psychiczny problem....
Nie wiem z jakiej miejscowości konkretnie jesteście ale jeśli miałabym kogoś polecić to byłoby to centrum medyczne Proclinic we Wrocławiu. RObią tam własnie takie zabiegi.
?Nie jest moją odpowiedzialnością byś piękną. Nie żyję w tym celu. Moja egzystencja nie polega na tym, jak bardzo atrakcyjną mnie widzisz.?

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Ela78 » 4 września 2017, 09:06

Hejka. Faktycznie z tym warto się wybrać do dobrego ginekologa. Nie ma co czekać. Jeśli moge poradzić i polecić jej klinikę to Medyk Centrum. Pracują tam bardzo dobrzy ginekolodzy, sama tam chodzę do jednego lekarza. W życiu nie zamienię już lekarza bo wiem że tu trafiłam dobrze.

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kasia860318 » 19 października 2017, 18:35

Współczuję bardzo, borykałam się z tym w ciąży i faktycznie to nieprzyjemna sprawa... U mnie ustąpiło samoistnie, ale została mi jeszcze jedna wstydliwa dolegliwość. Po porodzie obniżyły mi się narządy rodne i macicę można wyczuć palcem w pochwie. :( Podobno jest jakiś trening mięśni dna miednicy?

angela12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: angela12 » 26 grudnia 2017, 17:27

Nie ma co czekać z takim problemem, najlepiej jak najszybciej wybrać się do lekarza. Ja mogę polecić Ci bardzo dyskretnego, miłego i profesjonalnego dr Witolda Smoleńskiego z Gastro Medica. Byłam u niego na konsultacji i przepisał mi lek, który mi pomógł. Nie trać czasu i nie męcz się, bo na pewno samo nie przejdzie.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 27 maja 2020, 19:56

problem nietrzymania moczu zdarza się także młodszym osobom, na pewno trzeba się z tym problemem wybrac do lekarza, są w aptekach specjalne składki, pieluchomajtki, które pomogą czuć się na co dzięń komfortowo, w DOZie można liczyć na pomoc w doborze, mają też darmowe próbki żeby w domu sprawdzić jak się to sprawdza

ODPOWIEDZ