Co ze skórą po trądziku?

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
adik356
Raczkujący
Raczkujący

Co ze skórą po trądziku?

Post autor: adik356 » 6 kwietnia 2017, 12:43

Cześć. Macie jakiś pomysł jak poradzić sobie z bliznami i przebarwieniami o trądziku? Są okropne i bardzo szpecące. A mam tego sporo niestety - twarz, dekolt, ramiona. Dekolt, ramiona - da się zasłonić, ale twarz... nawet pudry i podkłady kiepsko na takiej skórze wyglądają. Może ktoś z Was zmagał się z takim problemem i coś może doradzić? Da się to jakoś usunąć? Za wszystkie podpowiedzi bardzo dziękuję ;)

natalia86
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Co ze skórą po trądziku?

Post autor: natalia86 » 10 kwietnia 2017, 13:26

A skąd jesteś? Jeśli z Wrocławia to polecam Wyspę Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Mają właśnie zabiegi na przebarwienia potrądzikowe. Moja koleżanka zapisała się na te zabiegi. Ponoć sa rewelacyjni. Raczej sama nie dasz rady się ich pozbyć.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 11 kwietnia 2017, 18:31

W Warszawie też masz dobrą klinikę - Estetica Clinic. Mi pomogli w temacie blizn na twarzy. Ja miałam akurat laser frakcyjny i PRP, ale są też inne zabiegi, które mogą Ci pomóc. Podpytaj na miejscu.

gosia35
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: gosia35 » 12 kwietnia 2017, 09:13

poszukaj jakiś fajnych zabiegów. albo spróbuj zwykłej oliwki dla dzieci. też podobno pomaga

adik356
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adik356 » 13 kwietnia 2017, 13:30

Domowe metody stosowałam.. Kosmetyki z apteki na blizny i przebarwienia też. Niestety skuteczność zerowa lub bardzo niewielka. Nie sądzę żeby oliwka pomogła. Ale ten laser mnie zainteresował :) Rafek - drogi taki zabieg?

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 14 kwietnia 2017, 08:44

Na stronie kliniki masz cennik usług. Wiem, że mają teraz promocje. Ostateczna liczna zabiegów - a więc i koszt - zależeć pewnie będzie od indywidualnego stanu skóry. Najlepiej skontaktuj się z Estetica Clinic to dowiesz się wszystkiego z pierwszej ręki ;)

Awatar użytkownika
Lavinia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Lavinia » 14 sierpnia 2017, 11:52

Jeśli przebarwienia i blizny są spore nie da się ich usunąć zwykłymi kremami. Nie polecajcie tutaj takich rzeczy ponieważ to nie pomoże. Wiem z doświadczenia ponieważ miałam spory trądzik , który zostawił na mojej skórze nieładne zmiany :(

Najlepsze będzie leczenie laserowe trądziku. Ewentualnie kwasy , ale nie te robione u kosmetyczki ale w profesjonalnym gabinecie. Jeśli ktoś z Was jest z Warszawy to polecam wybrać się do Laser de lux. Mają tam najlepszy w mieście laser.
?Nie jest moją odpowiedzialnością byś piękną. Nie żyję w tym celu. Moja egzystencja nie polega na tym, jak bardzo atrakcyjną mnie widzisz.?

ewelana
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ewelana » 13 września 2017, 23:53

A krem peelingujący pharmaceris to faktycznie pomaga? Czytam właśnie, że jest do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej. Myślicie, że się sprawdzi? Szukam czegoś naprawdę skutecznego. Jakość nie lubię na sobie testować nowych kosmetyków. Wolę jak zrobi to ktoś za mnie :)

Lara1978
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Lara1978 » 18 października 2017, 20:39

To prawda, że absolutnie nie jesteście skazani na blizny potrądzikowe do końca życia. Są różne metody (choroby skóry na Dermozdrowi.pl), które mogą spłycić te blizny lub je nawet całkowicie usunąć. Mogą to być peelingi, kwasy czy zabiegi laserowe. Wszystko zależy od stanu i typu cery. Najlepiej udać się do profesjonalisty, który zajmie się usuwaniem tego typu problemu.

celia.celia84
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: celia.celia84 » 22 października 2017, 22:21

Skóra po trądziku faktycznie nie wygląda estetycznie. Sama się borykam z tym problemem i coraz poważniej myślę o tym co z tymi bliznami można zrobić. Tutaj: wszystkoobliznach.pl można znaleźć fajne artykuły na temat blizn i tego jak sobie z nimi radzić. A wiadomo, że te na twarzy najbardziej rzucają się w oczy i warto postarać się je zlikwidować.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 27 listopada 2017, 14:22

Istnieje wiele różnych zabiegów, na które można się zdecydować. Ja byłam na laserowym usuwaniu blizn i jestem zadowolona z efektów. Jeżeli mieszkacie w Łodzi lub okolicach to możecie wybrać się do dobrej i sprawdzonej kliniki medycyny estetycznej Dream Med. Myślę, że będziecie zadowoleni.

angela12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: angela12 » 27 listopada 2017, 23:31

Ja polecam kwasy ziołowe – u mnie to bardzo dobrze podziałało na cerę trądzikową. Tylko ważne jest żeby wybrać dobrą kosmetyczkę, bo to dość ryzykowna terapia. Ja udałam się do Kosmetyka ID w Tychach i mogę polecić ten gabinet.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 16 stycznia 2018, 08:27

Niestety po trądziku pozostają zwykle szpecące blizny i tu ja bym wcale nie zwlekała z wizytą w klinice, tam na pewno temu zaradzą a mam koleżankę która pozbyła się szybko takich blizn dzięki zabiegowi dermapen w tej klinice więc na pewno warto tam zajrzeć zamiast żyć z kompleksami.

króliczek234
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: króliczek234 » 22 stycznia 2018, 09:28

Po trądziku zostały mi bardzo widoczne blizny, z którymi kremy niestety nie dawały sobie rady. Postanowiłam usunąć je laserem u dr Marcina Zakrzewskiego z Kliniki Zakrzewscy i efekt jest super. Po bliznach prawie nie ma śladu i w końcu mogę ograniczyć codzienny makijaż.

karlinka90
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: karlinka90 » 27 lutego 2018, 17:19

ja usuwałam brzydkie blizny laserowo w klinice. Usuwanie jest bezbolesne i co najważniejsze, efekty są piorunujące, do tego stopnia,że nie musze używać tyle fluidu, ulżyło mi, nie ukrywam i nareszcie moja buzia jest gładziutka :)

ODPOWIEDZ