Remont kuchni

Jeżeli masz problem napisz nam o tym właśnie tutaj. Na tym forum znajdziesz setki ludzi, którzy chętnie pomogą Ci rozwiązać problem. Nie krępuj się. Pomożemy!
Ania85K
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Re: Remont kuchni

Post autor: Ania85K » 9 stycznia 2018, 10:58

Ja w tym roku wiosną zrobiłam solidny remont, bo zmieniłam prakytczne wszystko. W kuchni oszczędziłam tylko płytki i część sprzętu AGD. Wymieniłam meble na białe w stylu skandynawskim. Na scianie zdecydowałam się na tapetę z motywem cegieł. Świetnie to wygląda, a wszystko dzięki specjalistom z Max Kuchnie. To oni zajęli się projektem i wykonaniem. Polecam przejrzeć ich aranżacje, może coś wpadnie Ci w oko.

joons
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: joons » 10 stycznia 2018, 14:20

Meble kuchenne w stylu skandynawskim są bardzo nowoczesne i mi się bardzo podobają :) Sama w zeszłym roku robiłam remont kuchni i salonu i korzystałam z oferty dostępnej na stronie meblowy24.pl . Kupiłam tam meble kuchenne i meble do pokoju dziennego, natomiast cały sprzęt AGD stacjonarnie w moim mieście, gdyż mam znajomego, który dał mi atrakcyjny rabat. Dzięki temu i meble i sprzęt kupiłam w atrakcyjnych cenach :)

ania789
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ania789 » 16 stycznia 2018, 16:03

a co dajecie w kuchni na podłogi ?? może fajna alternatywa by była jakieś eleganckie panele winylowe jak dla mnie idealna sprawa i przede wszystkim trochę lepsza niż kafelki co prawda nie mam takich paneli w kuchni ale w tym roku planuję remont i chyba właśnie sobie taką podłogę zrobię

mgryk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mgryk » 20 stycznia 2018, 22:32

Remontując kuchnię dużą uwagę należy przyłożyć do jej umeblowania. Chcąc w stu procentach wykorzystać przestrzeń zazwyczaj niewielkiej kuchni dobrze jest zdecydować się meble na wymiar. Świetną jakością cieszą się meble Nolte Kuchen. Chcąc je nabyć trzeba liczyć się z kosztem ~ 25 000 złotych.

alara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alara » 31 stycznia 2018, 15:14

ania789 pisze:
16 stycznia 2018, 16:03
a co dajecie w kuchni na podłogi ??

my u siebie mamy panele, początkowo chcieliśmy płytki, ale dobrze że się nie zdecydowaliśmy, bo teraz wygląda zdecydowanie lepiej

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 2 lutego 2018, 15:49

Meble to jedna rzecz, ale powiem wam że ja to nie wyobrażam sobie już kuchni bez radia. Takie radio kuchenne to jest dla mnie absolutna podstawa. W sumie to właśnie tam trafiłem na artykuł, który skłonił mnie do zakupu radia do kuchni. No i dzisiaj to już w ogóle nie widzę opcji, że miałbym przygotowywać posiłki bez słuchania muzyki, przecież to jest niemożliwe!!!

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 8 lutego 2018, 10:17

A myśleliście o tym, aby taki remont zrobić na własną rękę? Wydaje mi się, że warto wziąć taką możliwość pod uwagę. Polecam zajrzeć na stronę artykulytechniczne.pl, tam znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych narzędzi i artykułów technicznych. Także tych bardziej profesjonalnych. Myślę, że się przydadzą podczas remontu.

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 8 lutego 2018, 11:55

Można w taki sposób sporo zaoszczędzić, ale jednak trzeba się w takiej sytuacji na przeprowadzaniu remontów nieco znać. ;)
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Ania85K
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Post autor: Ania85K » 14 lutego 2018, 07:59

Polecam jeszcze od razu przy takim remoncie zastanowić się nad wymianą sprzętów. Ja już miałam dość starej kuchenki, wymieniłam je na na płytę grzewczą i piekarnik. Długo jeszcze ich nie testowałam, ale jak na razie sprawdzają się dobrze.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 17 lutego 2018, 17:19

A macie może w swojej kuchni takie Odsączarki Blanco ? Są całkiem fajnym gadżetem, bo z nim mycie naczyń i sztućców przestaje być uciążliwe. Zresztą w sklepie comitor jest wiele więcej przydatnych urządzeń kuchennych.

tyrkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tyrkaaa » 18 lutego 2018, 22:57

Nie wiem, moim zdaniem ta doniczka, którą tutaj wrzuciłeś nie jest fajna... Ale jak już jesteśmy w temacie remontu kuchni, to ja muszę wam przyznać, że nie wyobrażam sobie dzisiaj nowoczesnej kuchni, w której nie byłoby miejsca na patelnie ceramiczne. Uważam, że warto dbać o to żeby w kuchni było dużo patelni i garnków.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 19 lutego 2018, 07:18

Jeśli robicie remont kuchni to koniecznie zastanówcie się nad odpowiednimi urządzeniami do tej kuchni. Warto wybierać sprzęty nowoczesne, które posłużą nam przez wiele lat. Polecam poczytać trochę więcej o płytach indukcyjnych marki Candy. Posiadają wiele praktycznych funkcji, jak na przykład pole elastyczne Adaptiva, dzięki któremu jedzenie zawsze będzie podgrzane równomiernie, niezależnie od gabarytu naczynia.

serek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: serek » 19 lutego 2018, 22:10

Ostatnio remontowałem swój dom i urodziło się sporo problemów natury technicznej, które ciężko było rozwiązać. Między innymi kwestia ocieplenia, ale również dachu i jego pokrycia. Znalazłem na szczęście kilka artykułów w necie, które bardzo mi pomogły z tym się uporać

Robetinioss
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Robetinioss » 20 lutego 2018, 22:33

a komu zlecasz prace budowlane? Bo trzeba pamiętać o tym, że muszą to być dobrzy fachowcy.

Martyna Ka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Martyna Ka » 13 marca 2018, 08:56

Remont kuchni potrafi byc naprawdę męczący. U mnie jak skuli stare płytki to zanim przerobili instalację i położyli nowe to trwało chyba z dwa tyg. Nie wiem, czy tyle to trwa faktycznie czy ta moja ekipa miała taki zapał do pracy. Ogólnie nie specjalnie się spisali bopo skończeniu prac zostawil wielki bałagan, przede wszystkim to co pozostało ze skuwania ścian. Na szczęście szybko znalazłam firmę oferującą wywóz gruzu w Krakowie. Ekipa z DPR przyjechała jeszcze w tym samym dniu i uprzątnęła mieszkanie z odpadów po remontowych. Koszt był nie wielki (300 zł za gruz poremontowy) a ja w końcu odetchnęłam z ulgą.

ODPOWIEDZ